Súhrn
- Vznik
- 17. 12. 20205 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 08. 2026
- Tržby
- 334 636 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MK-RV s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53495047
- daňové identifikačné číslo
- 2121385167
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121385167
- Sídlo
- Zakarpatská 1810/16, 04801 Rožňava, Slovenská republika
- Územie
- Rožňavaokres RožňavaKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 12. 2020
- V registri
- 5 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 50499/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 15070875
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 17. 12. 2020 | — |
| Počítačové služby | 17. 12. 2020 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 17. 12. 2020 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 17. 12. 2020 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 17. 12. 2020 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 17. 12. 2020 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 02. 03. 2023 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 02. 03. 2023 | — |
| Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo | 02. 03. 2023 | — |
| Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 02. 03. 2023 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy | 02. 03. 2023 | — |
| Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov | 02. 03. 2023 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 02. 03. 2023 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 02. 03. 2023 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 02. 03. 2023 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 02. 03. 2023 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 02. 03. 2023 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 02. 03. 2023 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy | 02. 03. 2023 | — |
| Vedenie účtovníctva | 02. 03. 2023 | — |
| Finančný lízing | 02. 03. 2023 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 02. 03. 2023 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 02. 03. 2023 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 02. 03. 2023 | — |
| Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy | 02. 03. 2023 | — |
| Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí | 02. 03. 2023 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 02. 03. 2023 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 02. 03. 2023
- Oprávnená osoba
- LEGAL IURIS - advokátska kancelária s.r.o. · od 02. 03. 2023
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121385167 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2021 |
| daňové identifikačné číslo | 2121385167 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 08. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲488 % na 45 252 € a znížila tržby o ▼21 % na 334,6 tisíc eur.
Tržby
334 636 €
▼ 20,8 %Výsledok hospodárenia
45 252 €
▲ 487,7 %Aktíva
94 808 €
▲ 146,6 %Vlastné imanie
46 834 €
▲ 508,2 %Zadlženosť
50,6 %
Hrubá marža
13,5 %
Čistá marža
13,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 90,1 tis. | 265,1 tis. | 361,5 tis. | 422,3 tis. | 334,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,2 tis. | 724 | 13,1 tis. | 7,7 tis. | 45,3 tis. |
| Aktíva | 92,5 tis. | 24,9 tis. | 20,5 tis. | 38,4 tis. | 94,8 tis. |
| Vlastné imanie | 1,2 tis. | 724 | 13,8 tis. | 7,7 tis. | 46,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 98,7 % | 97,1 % | 32,9 % | 80,0 % | 50,6 % |
2025
- Tržby
- 334,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 45,3 tis.
- Aktíva
- 94,8 tis.
- Vlastné imanie
- 46,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 50,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 422,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,7 tis.
- Aktíva
- 38,4 tis.
- Vlastné imanie
- 7,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 80,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 361,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,1 tis.
- Aktíva
- 20,5 tis.
- Vlastné imanie
- 13,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 32,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 265,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 724
- Aktíva
- 24,9 tis.
- Vlastné imanie
- 724
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 97,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 90,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 92,5 tis.
- Vlastné imanie
- 1,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 98,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).