Súhrn
- Vznik
- 24. 10. 201214 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 46 721 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LEGAL IURIS - advokátska kancelária s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47242795
- daňové identifikačné číslo
- 2023631159
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023631159
- Sídlo
- Tehelná 11, 04801 Rožňava, Slovenská republika
- Územie
- Rožňavaokres RožňavaKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 10. 2012
- V registri
- 14 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 30857/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 898934
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie právnych služieb | 24. 10. 2012 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 23. 08. 2019
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023631159 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2013 |
| daňové identifikačné číslo | 2023631159 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼13 % na 15 094 € a zvýšila tržby o ▲6 % na 46,7 tisíc eur.
Tržby
46 721 €
▲ 6,0 %Výsledok hospodárenia
15 094 €
▼ 12,6 %Aktíva
118 244 €
▲ 10,8 %Vlastné imanie
115 282 €
▲ 15,1 %Zadlženosť
2,5 %
Hrubá marža
36,0 %
Čistá marža
32,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 28,4 tis. | 38,5 tis. | 42,7 tis. | 44,1 tis. | 46,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 8,9 tis. | 16,6 tis. | 16,1 tis. | 17,3 tis. | 15,1 tis. |
| Aktíva | 56 tis. | 86 tis. | 95,8 tis. | 106,8 tis. | 118,2 tis. |
| Vlastné imanie | 50,2 tis. | 66,9 tis. | 82,9 tis. | 100,2 tis. | 115,3 tis. |
| Daň z príjmu | 1,8 tis. | 2,7 tis. | 2,9 tis. | 3,2 tis. | 1,7 tis. |
| Zadlženosť | 10,3 % | 22,3 % | 13,4 % | 6,2 % | 2,5 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 46,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,1 tis.
- Aktíva
- 118,2 tis.
- Vlastné imanie
- 115,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 2,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 44,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 17,3 tis.
- Aktíva
- 106,8 tis.
- Vlastné imanie
- 100,2 tis.
- Daň z príjmu
- 3,2 tis.
- Zadlženosť
- 6,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 42,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,1 tis.
- Aktíva
- 95,8 tis.
- Vlastné imanie
- 82,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 13,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 38,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,6 tis.
- Aktíva
- 86 tis.
- Vlastné imanie
- 66,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2,7 tis.
- Zadlženosť
- 22,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 28,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,9 tis.
- Aktíva
- 56 tis.
- Vlastné imanie
- 50,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,8 tis.
- Zadlženosť
- 10,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.