prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Hajcer Restaurants, spol. s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 53236416aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 08. 20206 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
Tržby
1 624 311 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Hajcer Restaurants, spol. s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
53236416
daňové identifikačné číslo
2121324040
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121324040
Sídlo
Mlynská 979, 95618 Bošany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 08. 2020
V registri
6 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 40468/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14753853
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prenájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom11. 08. 2020—
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov20. 11. 2020—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu20. 11. 2020—
Prevádzkovanie výdajne stravy20. 11. 2020—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach20. 11. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)20. 11. 2020—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí20. 11. 2020—
Výroba nápojov20. 11. 2020—
Výroba potravín20. 11. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby20. 11. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí20. 11. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky20. 11. 2020—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt20. 11. 2020—
Administratívne služby20. 11. 2020—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt20. 11. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov20. 11. 2020—
Faktoring a forfaiting20. 11. 2020—
Vedenie účtovníctva20. 11. 2020—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 27. 03. 2026
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária Consiliaris, s.r.o. · od 27. 03. 2026

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121324040: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121324040: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121324040IČ DPH SK2121324040Obdobia daňových registráciíDIČ 2121324040: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121324040: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121324040IČ DPH SK2121324040Obdobia daňových registráciíDIČ 2121324040: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121324040: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121324040IČ DPH SK2121324040
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212132404011. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 14. 05. 2021
daňové identifikačné číslo212132404010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 12. 10. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼39 % na 55 517 € a tržby bez zmeny na 1,62 mil. €.

Tržby

1 624 311 €

▲ 0,1 %

Výsledok hospodárenia

55 517 €

▼ 39,1 %

Aktíva

1 069 521 €

▲ 113,0 %

Vlastné imanie

227 490 €

▲ 32,3 %

Zadlženosť

78,7 %

Hrubá marža

4,6 %

Čistá marža

3,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 344 363 €. 2022: tržby 710 036 €. 2023: tržby 1 322 231 €. 2024: tržby 1 622 667 €. 2025: tržby 1 624 311 €.2 mil.1 mil.0344,4 tis.710 tis.1,32 mil.1,62 mil.1,62 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 344 363 €. 2022: tržby 710 036 €. 2023: tržby 1 322 231 €. 2024: tržby 1 622 667 €. 2025: tržby 1 624 311 €.2 mil.1 mil.0344,4 tis.710 tis.1,32 mil.1,62 mil.1,62 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 344 363 €. 2022: tržby 710 036 €. 2023: tržby 1 322 231 €. 2024: tržby 1 622 667 €. 2025: tržby 1 624 311 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −2 923 €. 2022: výsledok hospodárenia −679 €. 2023: výsledok hospodárenia 79 076 €. 2024: výsledok hospodárenia 91 120 €. 2025: výsledok hospodárenia 55 517 €.100 tis.0−5 tis.−2,9 tis.−679+79,1 tis.+91,1 tis.+55,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −2 923 €. 2022: výsledok hospodárenia −679 €. 2023: výsledok hospodárenia 79 076 €. 2024: výsledok hospodárenia 91 120 €. 2025: výsledok hospodárenia 55 517 €.100 tis.0−5 tis.−2,9 tis.−679+79,1 tis.+91,1 tis.+55,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −2 923 €. 2022: výsledok hospodárenia −679 €. 2023: výsledok hospodárenia 79 076 €. 2024: výsledok hospodárenia 91 120 €. 2025: výsledok hospodárenia 55 517 €.100 tis.0−5 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 83 295 €, vlastné imanie 2 643 €. 2022: aktíva 165 739 €, vlastné imanie 1 964 €. 2023: aktíva 323 554 €, vlastné imanie 80 853 €. 2024: aktíva 502 026 €, vlastné imanie 171 973 €. 2025: aktíva 1 069 521 €, vlastné imanie 227 490 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 83 295 €, vlastné imanie 2 643 €. 2022: aktíva 165 739 €, vlastné imanie 1 964 €. 2023: aktíva 323 554 €, vlastné imanie 80 853 €. 2024: aktíva 502 026 €, vlastné imanie 171 973 €. 2025: aktíva 1 069 521 €, vlastné imanie 227 490 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 83 295 €, vlastné imanie 2 643 €. 2022: aktíva 165 739 €, vlastné imanie 1 964 €. 2023: aktíva 323 554 €, vlastné imanie 80 853 €. 2024: aktíva 502 026 €, vlastné imanie 171 973 €. 2025: aktíva 1 069 521 €, vlastné imanie 227 490 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 445 €, zásoby 8 473 €, pohľadávky 909 €, finančné účty 70 468 €. 2022: dlhodobý majetok 23 284 €, zásoby 24 353 €, pohľadávky 6 908 €, finančné účty 109 459 €. 2023: dlhodobý majetok 45 711 €, zásoby 21 616 €, pohľadávky 9 837 €, finančné účty 244 782 €. 2024: dlhodobý majetok 463 607 €, zásoby 19 244 €, pohľadávky 8 435 €, finančné účty 7 317 €. 2025: dlhodobý majetok 894 127 €, zásoby 47 927 €, pohľadávky 36 505 €, finančné účty 83 014 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 445 €, zásoby 8 473 €, pohľadávky 909 €, finančné účty 70 468 €. 2022: dlhodobý majetok 23 284 €, zásoby 24 353 €, pohľadávky 6 908 €, finančné účty 109 459 €. 2023: dlhodobý majetok 45 711 €, zásoby 21 616 €, pohľadávky 9 837 €, finančné účty 244 782 €. 2024: dlhodobý majetok 463 607 €, zásoby 19 244 €, pohľadávky 8 435 €, finančné účty 7 317 €. 2025: dlhodobý majetok 894 127 €, zásoby 47 927 €, pohľadávky 36 505 €, finančné účty 83 014 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 445 €, zásoby 8 473 €, pohľadávky 909 €, finančné účty 70 468 €. 2022: dlhodobý majetok 23 284 €, zásoby 24 353 €, pohľadávky 6 908 €, finančné účty 109 459 €. 2023: dlhodobý majetok 45 711 €, zásoby 21 616 €, pohľadávky 9 837 €, finančné účty 244 782 €. 2024: dlhodobý majetok 463 607 €, zásoby 19 244 €, pohľadávky 8 435 €, finančné účty 7 317 €. 2025: dlhodobý majetok 894 127 €, zásoby 47 927 €, pohľadávky 36 505 €, finančné účty 83 014 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 2 643 €, dlhodobé záväzky 3 621 €, krátkodobé záväzky 77 031 €. 2022: vlastné imanie 1 964 €, dlhodobé záväzky 611 €, krátkodobé záväzky 153 956 €. 2023: vlastné imanie 80 853 €, dlhodobé záväzky 10 376 €, krátkodobé záväzky 229 707 €. 2024: vlastné imanie 171 973 €, dlhodobé záväzky 34 888 €, krátkodobé záväzky 293 803 €. 2025: vlastné imanie 227 490 €, dlhodobé záväzky 584 673 €, krátkodobé záväzky 256 883 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 2 643 €, dlhodobé záväzky 3 621 €, krátkodobé záväzky 77 031 €. 2022: vlastné imanie 1 964 €, dlhodobé záväzky 611 €, krátkodobé záväzky 153 956 €. 2023: vlastné imanie 80 853 €, dlhodobé záväzky 10 376 €, krátkodobé záväzky 229 707 €. 2024: vlastné imanie 171 973 €, dlhodobé záväzky 34 888 €, krátkodobé záväzky 293 803 €. 2025: vlastné imanie 227 490 €, dlhodobé záväzky 584 673 €, krátkodobé záväzky 256 883 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 2 643 €, dlhodobé záväzky 3 621 €, krátkodobé záväzky 77 031 €. 2022: vlastné imanie 1 964 €, dlhodobé záväzky 611 €, krátkodobé záväzky 153 956 €. 2023: vlastné imanie 80 853 €, dlhodobé záväzky 10 376 €, krátkodobé záväzky 229 707 €. 2024: vlastné imanie 171 973 €, dlhodobé záväzky 34 888 €, krátkodobé záväzky 293 803 €. 2025: vlastné imanie 227 490 €, dlhodobé záväzky 584 673 €, krátkodobé záväzky 256 883 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 367 €. 2023: daň z príjmu 26 314 €. 2024: daň z príjmu 29 271 €. 2025: daň z príjmu 19 954 €.50 tis.25 tis.001,4 tis.26,3 tis.29,3 tis.20 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 367 €. 2023: daň z príjmu 26 314 €. 2024: daň z príjmu 29 271 €. 2025: daň z príjmu 19 954 €.50 tis.25 tis.001,4 tis.26,3 tis.29,3 tis.20 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 367 €. 2023: daň z príjmu 26 314 €. 2024: daň z príjmu 29 271 €. 2025: daň z príjmu 19 954 €.50 tis.25 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby344,4 tis.710 tis.1,32 mil.1,62 mil.1,62 mil.
Výsledok hospodárenia−2,9 tis.−67979,1 tis.91,1 tis.55,5 tis.
Aktíva83,3 tis.165,7 tis.323,6 tis.502 tis.1,07 mil.
Vlastné imanie2,6 tis.2 tis.80,9 tis.172 tis.227,5 tis.
Daň z príjmu01,4 tis.26,3 tis.29,3 tis.20 tis.
Zadlženosť96,8 %93,3 %74,2 %65,5 %78,7 %

aj 2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
1,62 mil.
Výsledok hospodárenia
55,5 tis.
Aktíva
1,07 mil.
Vlastné imanie
227,5 tis.
Daň z príjmu
20 tis.
Zadlženosť
78,7 %

2024

Tržby
1,62 mil.
Výsledok hospodárenia
91,1 tis.
Aktíva
502 tis.
Vlastné imanie
172 tis.
Daň z príjmu
29,3 tis.
Zadlženosť
65,5 %

2023

Tržby
1,32 mil.
Výsledok hospodárenia
79,1 tis.
Aktíva
323,6 tis.
Vlastné imanie
80,9 tis.
Daň z príjmu
26,3 tis.
Zadlženosť
74,2 %

2022

Tržby
710 tis.
Výsledok hospodárenia
−679
Aktíva
165,7 tis.
Vlastné imanie
2 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
93,3 %

2021

Tržby
344,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,9 tis.
Aktíva
83,3 tis.
Vlastné imanie
2,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,8 %

aj 2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API