prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Advokátska kancelária Consiliaris, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47248301aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
03. 05. 201313 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
558 790 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Advokátska kancelária Consiliaris, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47248301
daňové identifikačné číslo
2023756383
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023756383
Sídlo
Ružová dolina 8, 821 09 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 05. 2013
V registri
13 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 88985/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1057477
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie právnych služieb03. 05. 2013—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 15. 08. 2019

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023756383: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023756383: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023756383IČ DPH SK2023756383Obdobia daňových registráciíDIČ 2023756383: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023756383: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023756383IČ DPH SK2023756383Obdobia daňových registráciíDIČ 2023756383: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023756383: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023756383IČ DPH SK2023756383
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202375638311. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2016
daňové identifikačné číslo202375638310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −258 788 € a zvýšila tržby o ▲214 % na 558,8 tisíc eur.

Tržby

558 790 €

▲ 213,9 %

Výsledok hospodárenia

−258 788 €

▼ 5 572,4 %

Aktíva

431 955 €

▼ 43,2 %

Vlastné imanie

−264 842 €

▼ 4 274,7 %

Zadlženosť

161,3 %

Hrubá marža

−45,6 %

Čistá marža

−46,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 153 297 €. 2022: tržby 190 791 €. 2023: tržby 207 180 €. 2024: tržby 178 023 €. 2025: tržby 558 790 €.1 mil.500 tis.0153,3 tis.190,8 tis.207,2 tis.178 tis.558,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 153 297 €. 2022: tržby 190 791 €. 2023: tržby 207 180 €. 2024: tržby 178 023 €. 2025: tržby 558 790 €.1 mil.500 tis.0153,3 tis.190,8 tis.207,2 tis.178 tis.558,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 153 297 €. 2022: tržby 190 791 €. 2023: tržby 207 180 €. 2024: tržby 178 023 €. 2025: tržby 558 790 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −11 439 €. 2022: výsledok hospodárenia −22 085 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 121 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 729 €. 2025: výsledok hospodárenia −258 788 €.10 tis.0−500 tis.−11,4 tis.−22,1 tis.+6,1 tis.+4,7 tis.−258,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −11 439 €. 2022: výsledok hospodárenia −22 085 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 121 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 729 €. 2025: výsledok hospodárenia −258 788 €.10 tis.0−500 tis.−11,4 tis.+6,1 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −11 439 €. 2022: výsledok hospodárenia −22 085 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 121 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 729 €. 2025: výsledok hospodárenia −258 788 €.10 tis.0−500 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 396 074 €, vlastné imanie 5 181 €. 2022: aktíva 708 731 €, vlastné imanie −16 904 €. 2023: aktíva 711 135 €, vlastné imanie −10 783 €. 2024: aktíva 760 322 €, vlastné imanie −6 054 €. 2025: aktíva 431 955 €, vlastné imanie −264 842 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 396 074 €, vlastné imanie 5 181 €. 2022: aktíva 708 731 €, vlastné imanie −16 904 €. 2023: aktíva 711 135 €, vlastné imanie −10 783 €. 2024: aktíva 760 322 €, vlastné imanie −6 054 €. 2025: aktíva 431 955 €, vlastné imanie −264 842 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 396 074 €, vlastné imanie 5 181 €. 2022: aktíva 708 731 €, vlastné imanie −16 904 €. 2023: aktíva 711 135 €, vlastné imanie −10 783 €. 2024: aktíva 760 322 €, vlastné imanie −6 054 €. 2025: aktíva 431 955 €, vlastné imanie −264 842 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 332 709 €, zásoby 95 €, pohľadávky 30 178 €, finančné účty 33 092 €. 2022: dlhodobý majetok 27 056 €, zásoby 634 790 €, pohľadávky 18 904 €, finančné účty 27 981 €. 2023: dlhodobý majetok 32 651 €, zásoby 660 836 €, pohľadávky 13 538 €, finančné účty 4 110 €. 2024: dlhodobý majetok 37 459 €, zásoby 662 381 €, pohľadávky 16 046 €, finančné účty 44 436 €. 2025: dlhodobý majetok 349 915 €, zásoby 302 €, pohľadávky 16 905 €, finančné účty 64 833 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 332 709 €, zásoby 95 €, pohľadávky 30 178 €, finančné účty 33 092 €. 2022: dlhodobý majetok 27 056 €, zásoby 634 790 €, pohľadávky 18 904 €, finančné účty 27 981 €. 2023: dlhodobý majetok 32 651 €, zásoby 660 836 €, pohľadávky 13 538 €, finančné účty 4 110 €. 2024: dlhodobý majetok 37 459 €, zásoby 662 381 €, pohľadávky 16 046 €, finančné účty 44 436 €. 2025: dlhodobý majetok 349 915 €, zásoby 302 €, pohľadávky 16 905 €, finančné účty 64 833 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 332 709 €, zásoby 95 €, pohľadávky 30 178 €, finančné účty 33 092 €. 2022: dlhodobý majetok 27 056 €, zásoby 634 790 €, pohľadávky 18 904 €, finančné účty 27 981 €. 2023: dlhodobý majetok 32 651 €, zásoby 660 836 €, pohľadávky 13 538 €, finančné účty 4 110 €. 2024: dlhodobý majetok 37 459 €, zásoby 662 381 €, pohľadávky 16 046 €, finančné účty 44 436 €. 2025: dlhodobý majetok 349 915 €, zásoby 302 €, pohľadávky 16 905 €, finančné účty 64 833 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 5 181 €, dlhodobé záväzky 30 849 €, krátkodobé záväzky 360 044 €. 2022: vlastné imanie −16 904 €, dlhodobé záväzky 22 185 €, krátkodobé záväzky 703 450 €. 2023: vlastné imanie −10 783 €, dlhodobé záväzky 26 859 €, krátkodobé záväzky 695 059 €. 2024: vlastné imanie −6 054 €, dlhodobé záväzky 13 833 €, krátkodobé záväzky 752 543 €. 2025: vlastné imanie −264 842 €, dlhodobé záväzky 7 984 €, krátkodobé záväzky 688 813 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 5 181 €, dlhodobé záväzky 30 849 €, krátkodobé záväzky 360 044 €. 2022: vlastné imanie −16 904 €, dlhodobé záväzky 22 185 €, krátkodobé záväzky 703 450 €. 2023: vlastné imanie −10 783 €, dlhodobé záväzky 26 859 €, krátkodobé záväzky 695 059 €. 2024: vlastné imanie −6 054 €, dlhodobé záväzky 13 833 €, krátkodobé záväzky 752 543 €. 2025: vlastné imanie −264 842 €, dlhodobé záväzky 7 984 €, krátkodobé záväzky 688 813 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 5 181 €, dlhodobé záväzky 30 849 €, krátkodobé záväzky 360 044 €. 2022: vlastné imanie −16 904 €, dlhodobé záväzky 22 185 €, krátkodobé záväzky 703 450 €. 2023: vlastné imanie −10 783 €, dlhodobé záväzky 26 859 €, krátkodobé záväzky 695 059 €. 2024: vlastné imanie −6 054 €, dlhodobé záväzky 13 833 €, krátkodobé záväzky 752 543 €. 2025: vlastné imanie −264 842 €, dlhodobé záväzky 7 984 €, krátkodobé záväzky 688 813 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 1 005 €. 2024: daň z príjmu 1 002 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.0001 tis.1 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 1 005 €. 2024: daň z príjmu 1 002 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.0001 tis.1 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 1 005 €. 2024: daň z príjmu 1 002 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby153,3 tis.190,8 tis.207,2 tis.178 tis.558,8 tis.
Výsledok hospodárenia−11,4 tis.−22,1 tis.6,1 tis.4,7 tis.−258,8 tis.
Aktíva396,1 tis.708,7 tis.711,1 tis.760,3 tis.432 tis.
Vlastné imanie5,2 tis.−16,9 tis.−10,8 tis.−6,1 tis.−264,8 tis.
Daň z príjmu001 tis.1 tis.3,8 tis.
Zadlženosť98,7 %102,4 %101,5 %100,8 %161,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
558,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−258,8 tis.
Aktíva
432 tis.
Vlastné imanie
−264,8 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
161,3 %

2024

Tržby
178 tis.
Výsledok hospodárenia
4,7 tis.
Aktíva
760,3 tis.
Vlastné imanie
−6,1 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
100,8 %

2023

Tržby
207,2 tis.
Výsledok hospodárenia
6,1 tis.
Aktíva
711,1 tis.
Vlastné imanie
−10,8 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
101,5 %

2022

Tržby
190,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−22,1 tis.
Aktíva
708,7 tis.
Vlastné imanie
−16,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
102,4 %

2021

Tržby
153,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,4 tis.
Aktíva
396,1 tis.
Vlastné imanie
5,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API