Súhrn
- Vznik
- 16. 04. 20206 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Akciová spoločnosťkód 121
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 188 144 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Flowy, a.s.
- identifikačné číslo organizácie
- 53027264
- daňové identifikačné číslo
- 2121237151
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121237151
- Sídlo
- Textilná 2237/1, 040 12 Košice - mestská časť Nad jazerom, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Nad jazeromokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Akciová spoločnosť (121)
- Vznik
- 16. 04. 2020
- V registri
- 6 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sa, vložka č. 1741/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 13811189
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 16. 04. 2020 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 16. 04. 2020 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 16. 04. 2020 | — |
| Počítačové služby | 16. 04. 2020 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 16. 04. 2020 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 16. 04. 2020 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 16. 04. 2020 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 16. 04. 2020 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 16. 04. 2020 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 08. 10. 2020
- Oprávnená osoba
- AZARIOVÁ & RUŽBAŠÁN Law firm s.r.o. · od 08. 10. 2020
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121237151 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 08. 07. 2020 |
| daňové identifikačné číslo | 2121237151 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −88 201 € a znížila tržby o ▼50 % na 188,1 tisíc eur.
Tržby
188 144 €
▼ 50,2 %Výsledok hospodárenia
−88 201 €
▼ 2 567,2 %Aktíva
534 532 €
▼ 23,6 %Vlastné imanie
318 560 €
▼ 21,7 %Zadlženosť
40,4 %
Hrubá marža
−45,9 %
Čistá marža
−46,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 123,8 tis. | 137,1 tis. | 194,9 tis. | 377,5 tis. | 188,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −9,4 tis. | −23,5 tis. | −51,6 tis. | 3,6 tis. | −88,2 tis. |
| Aktíva | 318 tis. | 486,5 tis. | 573,7 tis. | 699,4 tis. | 534,5 tis. |
| Vlastné imanie | 290,3 tis. | 454,8 tis. | 403,2 tis. | 406,8 tis. | 318,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 1,9 tis. | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 8,7 % | 6,5 % | 29,7 % | 41,8 % | 40,4 % |
aj 2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 188,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −88,2 tis.
- Aktíva
- 534,5 tis.
- Vlastné imanie
- 318,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 40,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 377,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,6 tis.
- Aktíva
- 699,4 tis.
- Vlastné imanie
- 406,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 41,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 194,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −51,6 tis.
- Aktíva
- 573,7 tis.
- Vlastné imanie
- 403,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 29,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 137,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −23,5 tis.
- Aktíva
- 486,5 tis.
- Vlastné imanie
- 454,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 6,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 123,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9,4 tis.
- Aktíva
- 318 tis.
- Vlastné imanie
- 290,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 8,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.