Súhrn
- Vznik
- 25. 01. 201214 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 443 398 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AZARIOVÁ RUŽBAŠÁN LABAŠ s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47237406
- daňové identifikačné číslo
- 2023441860
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023441860
- Sídlo
- Kmeťova 26, 04001 Košice, Slovenská republika
- Územie
- Košický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 25. 01. 2012
- V registri
- 14 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 29107/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 807344
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie právnych služieb | 25. 01. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023441860 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2012 |
| daňové identifikačné číslo | 2023441860 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼57 % na 35 414 € a zvýšila tržby o ▲2 % na 443,4 tisíc eur.
Tržby
443 398 €
▲ 2,1 %Výsledok hospodárenia
35 414 €
▼ 57,3 %Aktíva
487 911 €
▲ 9,2 %Vlastné imanie
323 666 €
▲ 12,3 %Zadlženosť
33,7 %
Hrubá marža
10,4 %
Čistá marža
8,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 273,2 tis. | 322,1 tis. | 377,1 tis. | 434,2 tis. | 443,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 697 | 9,8 tis. | 48,9 tis. | 82,9 tis. | 35,4 tis. |
| Aktíva | 170,2 tis. | 203,6 tis. | 306,6 tis. | 446,8 tis. | 487,9 tis. |
| Vlastné imanie | 146,7 tis. | 156,4 tis. | 205,3 tis. | 288,3 tis. | 323,7 tis. |
| Daň z príjmu | 551 | 2,9 tis. | 14,8 tis. | 22,7 tis. | 10,5 tis. |
| Zadlženosť | 13,8 % | 23,2 % | 33,0 % | 35,5 % | 33,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 443,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 35,4 tis.
- Aktíva
- 487,9 tis.
- Vlastné imanie
- 323,7 tis.
- Daň z príjmu
- 10,5 tis.
- Zadlženosť
- 33,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 434,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 82,9 tis.
- Aktíva
- 446,8 tis.
- Vlastné imanie
- 288,3 tis.
- Daň z príjmu
- 22,7 tis.
- Zadlženosť
- 35,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 377,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 48,9 tis.
- Aktíva
- 306,6 tis.
- Vlastné imanie
- 205,3 tis.
- Daň z príjmu
- 14,8 tis.
- Zadlženosť
- 33,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 322,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,8 tis.
- Aktíva
- 203,6 tis.
- Vlastné imanie
- 156,4 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 23,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 273,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 697
- Aktíva
- 170,2 tis.
- Vlastné imanie
- 146,7 tis.
- Daň z príjmu
- 551
- Zadlženosť
- 13,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.