prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Koptel group s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 52960803aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 03. 20206 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
1 516 916 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Koptel group s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
52960803
daňové identifikačné číslo
2121208221
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121208221
Sídlo
Partizánska 8, 96223 Očová, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 03. 2020
V registri
6 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 38418/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
13376576
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
uskutočňovanie stavieb a ich zmien04. 03. 2020—
prípravné práce k realizácii stavby04. 03. 2020—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov04. 03. 2020—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby04. 03. 2020—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)04. 03. 2020—
poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami04. 03. 2020—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla04. 03. 2020—
skladovanie a pomocné činnosti v doprave04. 03. 2020—
prenájom hnuteľných vecí04. 03. 2020—
čistiace a upratovacie služby,04. 03. 2020—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom04. 03. 2020—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov04. 03. 2020—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 19. 10. 2021
Oprávnená osoba
AK Dlhopolec s.r.o. · od 19. 10. 2021

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121208221: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121208221: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121208221IČ DPH SK2121208221Obdobia daňových registráciíDIČ 2121208221: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121208221: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121208221IČ DPH SK2121208221Obdobia daňových registráciíDIČ 2121208221: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121208221: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121208221IČ DPH SK2121208221
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212120822111. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2020
daňové identifikačné číslo212120822110. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 07. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 07. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 07. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 07. 10. 2026 otvorený03. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené22. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 07. 10. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼37 % na 3 243 € a zvýšila tržby o ▲58 % na 1,52 mil. €.

Tržby

1 516 916 €

▲ 58,4 %

Výsledok hospodárenia

3 243 €

▼ 37,2 %

Aktíva

165 645 €

▲ 23,0 %

Vlastné imanie

12 900 €

▲ 33,6 %

Zadlženosť

92,2 %

Hrubá marža

0,5 %

Čistá marža

0,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 030 273 €. 2022: tržby 1 029 497 €. 2023: tržby 1 116 105 €. 2024: tržby 957 685 €. 2025: tržby 1 516 916 €.2 mil.1 mil.01,03 mil.1,03 mil.1,12 mil.957,7 tis.1,52 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 030 273 €. 2022: tržby 1 029 497 €. 2023: tržby 1 116 105 €. 2024: tržby 957 685 €. 2025: tržby 1 516 916 €.2 mil.1 mil.01,03 mil.1,03 mil.1,12 mil.957,7 tis.1,52 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 030 273 €. 2022: tržby 1 029 497 €. 2023: tržby 1 116 105 €. 2024: tržby 957 685 €. 2025: tržby 1 516 916 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 171 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 775 €. 2023: výsledok hospodárenia −17 563 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 166 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 243 €.10 tis.0−20 tis.+4,2 tis.−1,8 tis.−17,6 tis.+5,2 tis.+3,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 171 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 775 €. 2023: výsledok hospodárenia −17 563 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 166 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 243 €.10 tis.0−20 tis.+4,2 tis.−1,8 tis.−17,6 tis.+5,2 tis.+3,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 4 171 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 775 €. 2023: výsledok hospodárenia −17 563 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 166 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 243 €.10 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 235 469 €, vlastné imanie 23 830 €. 2022: aktíva 250 859 €, vlastné imanie 22 055 €. 2023: aktíva 266 731 €, vlastné imanie 4 492 €. 2024: aktíva 134 664 €, vlastné imanie 9 657 €. 2025: aktíva 165 645 €, vlastné imanie 12 900 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 235 469 €, vlastné imanie 23 830 €. 2022: aktíva 250 859 €, vlastné imanie 22 055 €. 2023: aktíva 266 731 €, vlastné imanie 4 492 €. 2024: aktíva 134 664 €, vlastné imanie 9 657 €. 2025: aktíva 165 645 €, vlastné imanie 12 900 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 235 469 €, vlastné imanie 23 830 €. 2022: aktíva 250 859 €, vlastné imanie 22 055 €. 2023: aktíva 266 731 €, vlastné imanie 4 492 €. 2024: aktíva 134 664 €, vlastné imanie 9 657 €. 2025: aktíva 165 645 €, vlastné imanie 12 900 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 105 006 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 764 €, finančné účty 5 699 €. 2022: dlhodobý majetok 58 368 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 838 €, finančné účty 127 653 €. 2023: dlhodobý majetok 98 496 €, zásoby 0 €, pohľadávky 132 619 €, finančné účty 35 616 €. 2024: dlhodobý majetok 81 179 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 426 €, finančné účty 40 059 €. 2025: dlhodobý majetok 57 915 €, zásoby 0 €, pohľadávky 77 236 €, finančné účty 30 494 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 105 006 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 764 €, finančné účty 5 699 €. 2022: dlhodobý majetok 58 368 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 838 €, finančné účty 127 653 €. 2023: dlhodobý majetok 98 496 €, zásoby 0 €, pohľadávky 132 619 €, finančné účty 35 616 €. 2024: dlhodobý majetok 81 179 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 426 €, finančné účty 40 059 €. 2025: dlhodobý majetok 57 915 €, zásoby 0 €, pohľadávky 77 236 €, finančné účty 30 494 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 105 006 €, zásoby 0 €, pohľadávky 124 764 €, finančné účty 5 699 €. 2022: dlhodobý majetok 58 368 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 838 €, finančné účty 127 653 €. 2023: dlhodobý majetok 98 496 €, zásoby 0 €, pohľadávky 132 619 €, finančné účty 35 616 €. 2024: dlhodobý majetok 81 179 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 426 €, finančné účty 40 059 €. 2025: dlhodobý majetok 57 915 €, zásoby 0 €, pohľadávky 77 236 €, finančné účty 30 494 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 23 830 €, dlhodobé záväzky 48 186 €, krátkodobé záväzky 163 453 €. 2022: vlastné imanie 22 055 €, dlhodobé záväzky 132 794 €, krátkodobé záväzky 96 010 €. 2023: vlastné imanie 4 492 €, dlhodobé záväzky 101 277 €, krátkodobé záväzky 160 962 €. 2024: vlastné imanie 9 657 €, dlhodobé záväzky 68 260 €, krátkodobé záväzky 56 747 €. 2025: vlastné imanie 12 900 €, dlhodobé záväzky 42 144 €, krátkodobé záväzky 110 601 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 23 830 €, dlhodobé záväzky 48 186 €, krátkodobé záväzky 163 453 €. 2022: vlastné imanie 22 055 €, dlhodobé záväzky 132 794 €, krátkodobé záväzky 96 010 €. 2023: vlastné imanie 4 492 €, dlhodobé záväzky 101 277 €, krátkodobé záväzky 160 962 €. 2024: vlastné imanie 9 657 €, dlhodobé záväzky 68 260 €, krátkodobé záväzky 56 747 €. 2025: vlastné imanie 12 900 €, dlhodobé záväzky 42 144 €, krátkodobé záväzky 110 601 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 23 830 €, dlhodobé záväzky 48 186 €, krátkodobé záväzky 163 453 €. 2022: vlastné imanie 22 055 €, dlhodobé záväzky 132 794 €, krátkodobé záväzky 96 010 €. 2023: vlastné imanie 4 492 €, dlhodobé záväzky 101 277 €, krátkodobé záväzky 160 962 €. 2024: vlastné imanie 9 657 €, dlhodobé záväzky 68 260 €, krátkodobé záväzky 56 747 €. 2025: vlastné imanie 12 900 €, dlhodobé záväzky 42 144 €, krátkodobé záväzky 110 601 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 552 €. 2022: daň z príjmu 3 598 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 4 212 €.5 tis.2,5 tis.03,6 tis.3,6 tis.03,8 tis.4,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 552 €. 2022: daň z príjmu 3 598 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 4 212 €.5 tis.2,5 tis.03,6 tis.3,6 tis.03,8 tis.4,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 552 €. 2022: daň z príjmu 3 598 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 4 212 €.5 tis.2,5 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,03 mil.1,03 mil.1,12 mil.957,7 tis.1,52 mil.
Výsledok hospodárenia4,2 tis.−1,8 tis.−17,6 tis.5,2 tis.3,2 tis.
Aktíva235,5 tis.250,9 tis.266,7 tis.134,7 tis.165,6 tis.
Vlastné imanie23,8 tis.22,1 tis.4,5 tis.9,7 tis.12,9 tis.
Daň z príjmu3,6 tis.3,6 tis.03,8 tis.4,2 tis.
Zadlženosť89,9 %91,2 %98,3 %92,8 %92,2 %

aj 2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
1,52 mil.
Výsledok hospodárenia
3,2 tis.
Aktíva
165,6 tis.
Vlastné imanie
12,9 tis.
Daň z príjmu
4,2 tis.
Zadlženosť
92,2 %

2024

Tržby
957,7 tis.
Výsledok hospodárenia
5,2 tis.
Aktíva
134,7 tis.
Vlastné imanie
9,7 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
92,8 %

2023

Tržby
1,12 mil.
Výsledok hospodárenia
−17,6 tis.
Aktíva
266,7 tis.
Vlastné imanie
4,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,3 %

2022

Tržby
1,03 mil.
Výsledok hospodárenia
−1,8 tis.
Aktíva
250,9 tis.
Vlastné imanie
22,1 tis.
Daň z príjmu
3,6 tis.
Zadlženosť
91,2 %

2021

Tržby
1,03 mil.
Výsledok hospodárenia
4,2 tis.
Aktíva
235,5 tis.
Vlastné imanie
23,8 tis.
Daň z príjmu
3,6 tis.
Zadlženosť
89,9 %

aj 2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API