prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

AK Dlhopolec s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36867306aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
01. 04. 201016 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
132 236 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
AK Dlhopolec s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36867306
daňové identifikačné číslo
2023017381
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023017381
Sídlo
Nám. SNP 27, 960 01 Zvolen, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 04. 2010
V registri
16 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 17892/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
388902
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb01. 04. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023017381: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023017381: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023017381IČ DPH SK2023017381Obdobia daňových registráciíDIČ 2023017381: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023017381: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023017381IČ DPH SK2023017381Obdobia daňových registráciíDIČ 2023017381: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023017381: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023017381IČ DPH SK2023017381
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202301738111. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2010
daňové identifikačné číslo202301738110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲18 % na 2 439 € a zvýšila tržby o ▲11 % na 132,2 tisíc eur.

Tržby

132 236 €

▲ 10,7 %

Výsledok hospodárenia

2 439 €

▲ 17,7 %

Aktíva

168 133 €

▲ 166,3 %

Vlastné imanie

34 046 €

▲ 9,4 %

Zadlženosť

79,8 %

Hrubá marža

3,1 %

Čistá marža

1,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 110 868 €. 2021: tržby 101 171 €. 2022: tržby 110 543 €. 2023: tržby 119 481 €. 2024: tržby 132 236 €.200 tis.100 tis.0110,9 tis.101,2 tis.110,5 tis.119,5 tis.132,2 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 110 868 €. 2021: tržby 101 171 €. 2022: tržby 110 543 €. 2023: tržby 119 481 €. 2024: tržby 132 236 €.200 tis.100 tis.0110,9 tis.101,2 tis.110,5 tis.119,5 tis.132,2 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 110 868 €. 2021: tržby 101 171 €. 2022: tržby 110 543 €. 2023: tržby 119 481 €. 2024: tržby 132 236 €.200 tis.100 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 11 804 €. 2021: výsledok hospodárenia 8 027 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 782 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 073 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 439 €.20 tis.10 tis.0+11,8 tis.+8 tis.+9,8 tis.+2,1 tis.+2,4 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 11 804 €. 2021: výsledok hospodárenia 8 027 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 782 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 073 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 439 €.20 tis.10 tis.0+11,8 tis.+8 tis.+9,8 tis.+2,1 tis.+2,4 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 11 804 €. 2021: výsledok hospodárenia 8 027 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 782 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 073 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 439 €.20 tis.10 tis.0202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 79 472 €, vlastné imanie 11 226 €. 2021: aktíva 56 915 €, vlastné imanie 19 253 €. 2022: aktíva 58 308 €, vlastné imanie 29 034 €. 2023: aktíva 63 131 €, vlastné imanie 31 107 €. 2024: aktíva 168 133 €, vlastné imanie 34 046 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 79 472 €, vlastné imanie 11 226 €. 2021: aktíva 56 915 €, vlastné imanie 19 253 €. 2022: aktíva 58 308 €, vlastné imanie 29 034 €. 2023: aktíva 63 131 €, vlastné imanie 31 107 €. 2024: aktíva 168 133 €, vlastné imanie 34 046 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 79 472 €, vlastné imanie 11 226 €. 2021: aktíva 56 915 €, vlastné imanie 19 253 €. 2022: aktíva 58 308 €, vlastné imanie 29 034 €. 2023: aktíva 63 131 €, vlastné imanie 31 107 €. 2024: aktíva 168 133 €, vlastné imanie 34 046 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 21 835 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 233 €, finančné účty 52 404 €. 2021: dlhodobý majetok 15 914 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 900 €, finančné účty 34 101 €. 2022: dlhodobý majetok 10 733 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 800 €, finančné účty 30 775 €. 2023: dlhodobý majetok 5 928 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 887 €, finančné účty 44 316 €. 2024: dlhodobý majetok 1 206 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 395 €, finančné účty 140 532 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 21 835 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 233 €, finančné účty 52 404 €. 2021: dlhodobý majetok 15 914 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 900 €, finančné účty 34 101 €. 2022: dlhodobý majetok 10 733 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 800 €, finančné účty 30 775 €. 2023: dlhodobý majetok 5 928 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 887 €, finančné účty 44 316 €. 2024: dlhodobý majetok 1 206 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 395 €, finančné účty 140 532 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 21 835 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 233 €, finančné účty 52 404 €. 2021: dlhodobý majetok 15 914 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 900 €, finančné účty 34 101 €. 2022: dlhodobý majetok 10 733 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 800 €, finančné účty 30 775 €. 2023: dlhodobý majetok 5 928 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 887 €, finančné účty 44 316 €. 2024: dlhodobý majetok 1 206 €, zásoby 0 €, pohľadávky 26 395 €, finančné účty 140 532 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 11 226 €, dlhodobé záväzky 11 624 €, krátkodobé záväzky 56 622 €. 2021: vlastné imanie 19 253 €, dlhodobé záväzky 5 549 €, krátkodobé záväzky 32 113 €. 2022: vlastné imanie 29 034 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 274 €. 2023: vlastné imanie 31 107 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 024 €. 2024: vlastné imanie 34 046 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 134 087 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 11 226 €, dlhodobé záväzky 11 624 €, krátkodobé záväzky 56 622 €. 2021: vlastné imanie 19 253 €, dlhodobé záväzky 5 549 €, krátkodobé záväzky 32 113 €. 2022: vlastné imanie 29 034 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 274 €. 2023: vlastné imanie 31 107 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 024 €. 2024: vlastné imanie 34 046 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 134 087 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 11 226 €, dlhodobé záväzky 11 624 €, krátkodobé záväzky 56 622 €. 2021: vlastné imanie 19 253 €, dlhodobé záväzky 5 549 €, krátkodobé záväzky 32 113 €. 2022: vlastné imanie 29 034 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 274 €. 2023: vlastné imanie 31 107 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 024 €. 2024: vlastné imanie 34 046 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 134 087 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 3 714 €. 2021: daň z príjmu 1 166 €. 2022: daň z príjmu 1 447 €. 2023: daň z príjmu 482 €. 2024: daň z príjmu 1 620 €.5 tis.2,5 tis.03,7 tis.1,2 tis.1,4 tis.4821,6 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 3 714 €. 2021: daň z príjmu 1 166 €. 2022: daň z príjmu 1 447 €. 2023: daň z príjmu 482 €. 2024: daň z príjmu 1 620 €.5 tis.2,5 tis.03,7 tis.1,2 tis.1,4 tis.4821,6 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 3 714 €. 2021: daň z príjmu 1 166 €. 2022: daň z príjmu 1 447 €. 2023: daň z príjmu 482 €. 2024: daň z príjmu 1 620 €.5 tis.2,5 tis.0202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby110,9 tis.101,2 tis.110,5 tis.119,5 tis.132,2 tis.
Výsledok hospodárenia11,8 tis.8 tis.9,8 tis.2,1 tis.2,4 tis.
Aktíva79,5 tis.56,9 tis.58,3 tis.63,1 tis.168,1 tis.
Vlastné imanie11,2 tis.19,3 tis.29 tis.31,1 tis.34 tis.
Daň z príjmu3,7 tis.1,2 tis.1,4 tis.4821,6 tis.
Zadlženosť85,9 %66,2 %50,2 %50,7 %79,8 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
132,2 tis.
Výsledok hospodárenia
2,4 tis.
Aktíva
168,1 tis.
Vlastné imanie
34 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
79,8 %

2023

Tržby
119,5 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
63,1 tis.
Vlastné imanie
31,1 tis.
Daň z príjmu
482
Zadlženosť
50,7 %

2022

Tržby
110,5 tis.
Výsledok hospodárenia
9,8 tis.
Aktíva
58,3 tis.
Vlastné imanie
29 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
50,2 %

2021

Tržby
101,2 tis.
Výsledok hospodárenia
8 tis.
Aktíva
56,9 tis.
Vlastné imanie
19,3 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
66,2 %

2020

Tržby
110,9 tis.
Výsledok hospodárenia
11,8 tis.
Aktíva
79,5 tis.
Vlastné imanie
11,2 tis.
Daň z príjmu
3,7 tis.
Zadlženosť
85,9 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API