prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Saltex, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51447037aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 03. 20188 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
1 254 751 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Saltex, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51447037
daňové identifikačné číslo
2120706797
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Radlinského 2050/17, 052 01 Spišská Nová Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 03. 2018
V registri
8 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 43358/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9500111
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba potravinárskych výrobkov01. 03. 2018—
Textilná výroba01. 03. 2018—
Odevná výroba01. 03. 2018—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva01. 03. 2018—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba01. 03. 2018—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov01. 03. 2018—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu01. 03. 2018—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky01. 03. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 03. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby01. 03. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov01. 03. 2018—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla01. 03. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby01. 03. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 03. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla01. 03. 2018—
Sťahovacie služby01. 03. 2018—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave01. 03. 2018—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok01. 03. 2018—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností01. 03. 2018—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu01. 03. 2018—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach01. 03. 2018—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce01. 03. 2018—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok01. 03. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov01. 03. 2018—
Faktoring a forfaiting01. 03. 2018—
Vedenie účtovníctva01. 03. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov01. 03. 2018—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení01. 03. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky01. 03. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí01. 03. 2018—
Čistiace a upratovacie služby01. 03. 2018—
Administratívne služby01. 03. 2018—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti01. 03. 2018—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení01. 03. 2018—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu01. 03. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí01. 03. 2018—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť01. 03. 2018—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 10. 08. 2018 do 26. 01. 2021 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária VASIĽ, ŠIMONOVIČ & partners, s.r.o. · od 10. 08. 2018

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120706797: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120706797Obdobia daňových registráciíDIČ 2120706797: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120706797Obdobia daňových registráciíDIČ 2120706797: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120706797
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212070679710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila zisk o ▼30 % na 30 754 € a zvýšila tržby o ▲221 % na 1,25 mil. €.

Tržby

1 254 751 €

▲ 220,7 %

Výsledok hospodárenia

30 754 €

▼ 30,3 %

Aktíva

532 629 €

▲ 214,6 %

Vlastné imanie

75 791 €

▲ 68,3 %

Zadlženosť

85,8 %

Hrubá marža

3,1 %

Čistá marža

2,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby03/2018 — 12/2018: tržby 300 €. 2019: tržby 391 265 €. 2020: tržby 1 254 751 €.2 mil.1 mil.0300391,3 tis.1,25 mil.03/2018 — 12/201820192020Tržby03/2018 — 12/2018: tržby 300 €. 2019: tržby 391 265 €. 2020: tržby 1 254 751 €.2 mil.1 mil.0300391,3 tis.1,25 mil.03/2018 — 12/201820192020Tržby03/2018 — 12/2018: tržby 300 €. 2019: tržby 391 265 €. 2020: tržby 1 254 751 €.2 mil.1 mil.03001,25 mil.03/2018 — 12/20182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia03/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia −4 116 €. 2019: výsledok hospodárenia 44 153 €. 2020: výsledok hospodárenia 30 754 €.50 tis.0−5 tis.−4,1 tis.+44,2 tis.+30,8 tis.03/2018 — 12/201820192020Výsledok hospodárenia03/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia −4 116 €. 2019: výsledok hospodárenia 44 153 €. 2020: výsledok hospodárenia 30 754 €.50 tis.0−5 tis.−4,1 tis.+44,2 tis.+30,8 tis.03/2018 — 12/201820192020Výsledok hospodárenia03/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia −4 116 €. 2019: výsledok hospodárenia 44 153 €. 2020: výsledok hospodárenia 30 754 €.50 tis.0−5 tis.−4,1 tis.03/2018 — 12/20182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie03/2018 — 12/2018: aktíva 2 950 €, vlastné imanie 884 €. 2019: aktíva 169 289 €, vlastné imanie 45 037 €. 2020: aktíva 532 629 €, vlastné imanie 75 791 €.1 mil.500 tis.003/2018 — 12/201820192020Aktíva a vlastné imanie03/2018 — 12/2018: aktíva 2 950 €, vlastné imanie 884 €. 2019: aktíva 169 289 €, vlastné imanie 45 037 €. 2020: aktíva 532 629 €, vlastné imanie 75 791 €.1 mil.500 tis.003/2018 — 12/201820192020Aktíva a vlastné imanie03/2018 — 12/2018: aktíva 2 950 €, vlastné imanie 884 €. 2019: aktíva 169 289 €, vlastné imanie 45 037 €. 2020: aktíva 532 629 €, vlastné imanie 75 791 €.1 mil.500 tis.003/2018 — 12/20182020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív03/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 358 €, finančné účty 2 592 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 643 €, finančné účty 160 646 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 713 €, pohľadávky 93 025 €, finančné účty 436 891 €.1 mil.500 tis.003/2018 — 12/201820192020Štruktúra aktív03/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 358 €, finančné účty 2 592 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 643 €, finančné účty 160 646 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 713 €, pohľadávky 93 025 €, finančné účty 436 891 €.1 mil.500 tis.003/2018 — 12/201820192020Štruktúra aktív03/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 358 €, finančné účty 2 592 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 643 €, finančné účty 160 646 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 713 €, pohľadávky 93 025 €, finančné účty 436 891 €.1 mil.500 tis.003/2018 — 12/20182020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív03/2018 — 12/2018: vlastné imanie 884 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 066 €. 2019: vlastné imanie 45 037 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 124 252 €. 2020: vlastné imanie 75 791 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 456 838 €.1 mil.500 tis.003/2018 — 12/201820192020Štruktúra pasív03/2018 — 12/2018: vlastné imanie 884 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 066 €. 2019: vlastné imanie 45 037 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 124 252 €. 2020: vlastné imanie 75 791 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 456 838 €.1 mil.500 tis.003/2018 — 12/201820192020Štruktúra pasív03/2018 — 12/2018: vlastné imanie 884 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 066 €. 2019: vlastné imanie 45 037 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 124 252 €. 2020: vlastné imanie 75 791 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 456 838 €.1 mil.500 tis.003/2018 — 12/20182020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu03/2018 — 12/2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 11 463 €. 2020: daň z príjmu 7 935 €.20 tis.10 tis.0011,5 tis.7,9 tis.03/2018 — 12/201820192020Daň z príjmu03/2018 — 12/2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 11 463 €. 2020: daň z príjmu 7 935 €.20 tis.10 tis.0011,5 tis.7,9 tis.03/2018 — 12/201820192020Daň z príjmu03/2018 — 12/2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 11 463 €. 2020: daň z príjmu 7 935 €.20 tis.10 tis.007,9 tis.03/2018 — 12/20182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)03/2018 — 12/2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby300391,3 tis.1,25 mil.
Výsledok hospodárenia−4,1 tis.44,2 tis.30,8 tis.
Aktíva3 tis.169,3 tis.532,6 tis.
Vlastné imanie88445 tis.75,8 tis.
Daň z príjmu011,5 tis.7,9 tis.
Zadlženosť70,0 %73,4 %85,8 %

2020

Tržby
1,25 mil.
Výsledok hospodárenia
30,8 tis.
Aktíva
532,6 tis.
Vlastné imanie
75,8 tis.
Daň z príjmu
7,9 tis.
Zadlženosť
85,8 %

2019

Tržby
391,3 tis.
Výsledok hospodárenia
44,2 tis.
Aktíva
169,3 tis.
Vlastné imanie
45 tis.
Daň z príjmu
11,5 tis.
Zadlženosť
73,4 %

03/2018 — 12/2018

Tržby
300
Výsledok hospodárenia
−4,1 tis.
Aktíva
3 tis.
Vlastné imanie
884
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
70,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API