prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Advokátska kancelária VASIĽ & partners, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47240482aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
01. 08. 201214 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
585 989 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Advokátska kancelária VASIĽ & partners, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47240482
daňové identifikačné číslo
2023574630
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023574630
Sídlo
Kupeckého 320/33, 04001 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 08. 2012
V registri
14 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 30308/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
873203
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb01. 08. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023574630: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023574630: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023574630IČ DPH SK2023574630Obdobia daňových registráciíDIČ 2023574630: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023574630: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023574630IČ DPH SK2023574630Obdobia daňových registráciíDIČ 2023574630: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023574630: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023574630IČ DPH SK2023574630
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202357463011. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 13. 05. 2013
daňové identifikačné číslo202357463010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼49 % na 52 851 € a znížila tržby o ▼9 % na 586 tisíc eur.

Tržby

585 989 €

▼ 8,6 %

Výsledok hospodárenia

52 851 €

▼ 49,2 %

Aktíva

652 431 €

▲ 7,5 %

Vlastné imanie

622 519 €

▲ 9,3 %

Zadlženosť

4,6 %

Hrubá marža

11,5 %

Čistá marža

9,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 328 563 €. 2022: tržby 472 185 €. 2023: tržby 520 569 €. 2024: tržby 640 923 €. 2025: tržby 585 989 €.1 mil.500 tis.0328,6 tis.472,2 tis.520,6 tis.640,9 tis.586 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 328 563 €. 2022: tržby 472 185 €. 2023: tržby 520 569 €. 2024: tržby 640 923 €. 2025: tržby 585 989 €.1 mil.500 tis.0328,6 tis.472,2 tis.520,6 tis.640,9 tis.586 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 328 563 €. 2022: tržby 472 185 €. 2023: tržby 520 569 €. 2024: tržby 640 923 €. 2025: tržby 585 989 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 58 419 €. 2022: výsledok hospodárenia 99 982 €. 2023: výsledok hospodárenia 104 884 €. 2024: výsledok hospodárenia 103 983 €. 2025: výsledok hospodárenia 52 851 €.200 tis.100 tis.0+58,4 tis.+100 tis.+104,9 tis.+104 tis.+52,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 58 419 €. 2022: výsledok hospodárenia 99 982 €. 2023: výsledok hospodárenia 104 884 €. 2024: výsledok hospodárenia 103 983 €. 2025: výsledok hospodárenia 52 851 €.200 tis.100 tis.0+58,4 tis.+52,9 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 58 419 €. 2022: výsledok hospodárenia 99 982 €. 2023: výsledok hospodárenia 104 884 €. 2024: výsledok hospodárenia 103 983 €. 2025: výsledok hospodárenia 52 851 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 327 880 €, vlastné imanie 316 587 €. 2022: aktíva 442 957 €, vlastné imanie 416 569 €. 2023: aktíva 488 611 €, vlastné imanie 465 685 €. 2024: aktíva 607 031 €, vlastné imanie 569 668 €. 2025: aktíva 652 431 €, vlastné imanie 622 519 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 327 880 €, vlastné imanie 316 587 €. 2022: aktíva 442 957 €, vlastné imanie 416 569 €. 2023: aktíva 488 611 €, vlastné imanie 465 685 €. 2024: aktíva 607 031 €, vlastné imanie 569 668 €. 2025: aktíva 652 431 €, vlastné imanie 622 519 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 327 880 €, vlastné imanie 316 587 €. 2022: aktíva 442 957 €, vlastné imanie 416 569 €. 2023: aktíva 488 611 €, vlastné imanie 465 685 €. 2024: aktíva 607 031 €, vlastné imanie 569 668 €. 2025: aktíva 652 431 €, vlastné imanie 622 519 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 20 752 €, zásoby 0 €, pohľadávky 286 356 €, finančné účty 20 772 €. 2022: dlhodobý majetok 10 977 €, zásoby 0 €, pohľadávky 419 224 €, finančné účty 12 756 €. 2023: dlhodobý majetok 2 976 €, zásoby 0 €, pohľadávky 479 964 €, finančné účty 5 671 €. 2024: dlhodobý majetok 345 802 €, zásoby 0 €, pohľadávky 257 643 €, finančné účty 3 586 €. 2025: dlhodobý majetok 4 104 €, zásoby 0 €, pohľadávky 630 693 €, finančné účty 17 634 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 20 752 €, zásoby 0 €, pohľadávky 286 356 €, finančné účty 20 772 €. 2022: dlhodobý majetok 10 977 €, zásoby 0 €, pohľadávky 419 224 €, finančné účty 12 756 €. 2023: dlhodobý majetok 2 976 €, zásoby 0 €, pohľadávky 479 964 €, finančné účty 5 671 €. 2024: dlhodobý majetok 345 802 €, zásoby 0 €, pohľadávky 257 643 €, finančné účty 3 586 €. 2025: dlhodobý majetok 4 104 €, zásoby 0 €, pohľadávky 630 693 €, finančné účty 17 634 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 20 752 €, zásoby 0 €, pohľadávky 286 356 €, finančné účty 20 772 €. 2022: dlhodobý majetok 10 977 €, zásoby 0 €, pohľadávky 419 224 €, finančné účty 12 756 €. 2023: dlhodobý majetok 2 976 €, zásoby 0 €, pohľadávky 479 964 €, finančné účty 5 671 €. 2024: dlhodobý majetok 345 802 €, zásoby 0 €, pohľadávky 257 643 €, finančné účty 3 586 €. 2025: dlhodobý majetok 4 104 €, zásoby 0 €, pohľadávky 630 693 €, finančné účty 17 634 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 316 587 €, dlhodobé záväzky 337 €, krátkodobé záväzky 10 956 €. 2022: vlastné imanie 416 569 €, dlhodobé záväzky 401 €, krátkodobé záväzky 25 987 €. 2023: vlastné imanie 465 685 €, dlhodobé záväzky 492 €, krátkodobé záväzky 22 434 €. 2024: vlastné imanie 569 668 €, dlhodobé záväzky 598 €, krátkodobé záväzky 36 765 €. 2025: vlastné imanie 622 519 €, dlhodobé záväzky 786 €, krátkodobé záväzky 29 126 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 316 587 €, dlhodobé záväzky 337 €, krátkodobé záväzky 10 956 €. 2022: vlastné imanie 416 569 €, dlhodobé záväzky 401 €, krátkodobé záväzky 25 987 €. 2023: vlastné imanie 465 685 €, dlhodobé záväzky 492 €, krátkodobé záväzky 22 434 €. 2024: vlastné imanie 569 668 €, dlhodobé záväzky 598 €, krátkodobé záväzky 36 765 €. 2025: vlastné imanie 622 519 €, dlhodobé záväzky 786 €, krátkodobé záväzky 29 126 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 316 587 €, dlhodobé záväzky 337 €, krátkodobé záväzky 10 956 €. 2022: vlastné imanie 416 569 €, dlhodobé záväzky 401 €, krátkodobé záväzky 25 987 €. 2023: vlastné imanie 465 685 €, dlhodobé záväzky 492 €, krátkodobé záväzky 22 434 €. 2024: vlastné imanie 569 668 €, dlhodobé záväzky 598 €, krátkodobé záväzky 36 765 €. 2025: vlastné imanie 622 519 €, dlhodobé záväzky 786 €, krátkodobé záväzky 29 126 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 15 573 €. 2022: daň z príjmu 26 641 €. 2023: daň z príjmu 28 150 €. 2024: daň z príjmu 29 357 €. 2025: daň z príjmu 14 397 €.50 tis.25 tis.015,6 tis.26,6 tis.28,1 tis.29,4 tis.14,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 15 573 €. 2022: daň z príjmu 26 641 €. 2023: daň z príjmu 28 150 €. 2024: daň z príjmu 29 357 €. 2025: daň z príjmu 14 397 €.50 tis.25 tis.015,6 tis.26,6 tis.28,1 tis.29,4 tis.14,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 15 573 €. 2022: daň z príjmu 26 641 €. 2023: daň z príjmu 28 150 €. 2024: daň z príjmu 29 357 €. 2025: daň z príjmu 14 397 €.50 tis.25 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby328,6 tis.472,2 tis.520,6 tis.640,9 tis.586 tis.
Výsledok hospodárenia58,4 tis.100 tis.104,9 tis.104 tis.52,9 tis.
Aktíva327,9 tis.443 tis.488,6 tis.607 tis.652,4 tis.
Vlastné imanie316,6 tis.416,6 tis.465,7 tis.569,7 tis.622,5 tis.
Daň z príjmu15,6 tis.26,6 tis.28,1 tis.29,4 tis.14,4 tis.
Zadlženosť3,4 %6,0 %4,7 %6,2 %4,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
586 tis.
Výsledok hospodárenia
52,9 tis.
Aktíva
652,4 tis.
Vlastné imanie
622,5 tis.
Daň z príjmu
14,4 tis.
Zadlženosť
4,6 %

2024

Tržby
640,9 tis.
Výsledok hospodárenia
104 tis.
Aktíva
607 tis.
Vlastné imanie
569,7 tis.
Daň z príjmu
29,4 tis.
Zadlženosť
6,2 %

2023

Tržby
520,6 tis.
Výsledok hospodárenia
104,9 tis.
Aktíva
488,6 tis.
Vlastné imanie
465,7 tis.
Daň z príjmu
28,1 tis.
Zadlženosť
4,7 %

2022

Tržby
472,2 tis.
Výsledok hospodárenia
100 tis.
Aktíva
443 tis.
Vlastné imanie
416,6 tis.
Daň z príjmu
26,6 tis.
Zadlženosť
6,0 %

2021

Tržby
328,6 tis.
Výsledok hospodárenia
58,4 tis.
Aktíva
327,9 tis.
Vlastné imanie
316,6 tis.
Daň z príjmu
15,6 tis.
Zadlženosť
3,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API