Súhrn
- Vznik
- 29. 03. 20179 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 317 314 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Mikamont s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50788680
- daňové identifikačné číslo
- 2120482309
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120482309
- Sídlo
- 896, 92501 Matúškovo, Slovenská republika
- Územie
- Matúškovookres GalantaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 29. 03. 2017
- V registri
- 9 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 39650/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9135193
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 29. 03. 2017 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 29. 03. 2017 | — |
| Faktoring a forfaiting | 29. 03. 2017 | — |
| Finančný lízing | 29. 03. 2017 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 29. 03. 2017 | — |
| Vedenie účtovníctva | 29. 03. 2017 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 29. 03. 2017 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 29. 03. 2017 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 29. 03. 2017 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 29. 03. 2017 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 29. 03. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 29. 03. 2017 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 29. 03. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 29. 03. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 29. 03. 2017 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 29. 03. 2017 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 29. 03. 2017 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 29. 03. 2017 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 29. 03. 2017 | — |
| Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 29. 03. 2017 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 29. 03. 2017 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 29. 03. 2017 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 29. 03. 2017 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 29. 03. 2017 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 07. 11. 2019
- Oprávnená osoba
- Lanikova Group, s. r. o. · od 07. 11. 2019
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120482309 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 11. 08. 2017 |
| daňové identifikačné číslo | 2120482309 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 01. 2022 (rok porušenia 2020).
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 17. 04. 2026, rok porušenia 2026).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 61 499 € a zvýšila tržby o ▲8 % na 317,3 tisíc eur.
Tržby
317 314 €
▲ 7,9 %Výsledok hospodárenia
61 499 €
▲ 630,7 %Aktíva
259 257 €
▲ 72,9 %Vlastné imanie
81 365 €
▲ 309,5 %Zadlženosť
68,6 %
Hrubá marža
24,1 %
Čistá marža
19,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 382,6 tis. | 409,3 tis. | 608,5 tis. | 294,2 tis. | 317,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 218 | −1,7 tis. | −5 | −11,6 tis. | 61,5 tis. |
| Aktíva | 158,3 tis. | 148,3 tis. | 326,6 tis. | 150 tis. | 259,3 tis. |
| Vlastné imanie | 33,1 tis. | 31,5 tis. | 31,5 tis. | 19,9 tis. | 81,4 tis. |
| Daň z príjmu | 192 | 1,4 tis. | 189 | 2,2 tis. | 15,1 tis. |
| Zadlženosť | 79,1 % | 78,8 % | 90,4 % | 86,8 % | 68,6 % |
aj 2017–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 317,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 61,5 tis.
- Aktíva
- 259,3 tis.
- Vlastné imanie
- 81,4 tis.
- Daň z príjmu
- 15,1 tis.
- Zadlženosť
- 68,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 294,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,6 tis.
- Aktíva
- 150 tis.
- Vlastné imanie
- 19,9 tis.
- Daň z príjmu
- 2,2 tis.
- Zadlženosť
- 86,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 608,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5
- Aktíva
- 326,6 tis.
- Vlastné imanie
- 31,5 tis.
- Daň z príjmu
- 189
- Zadlženosť
- 90,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 409,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,7 tis.
- Aktíva
- 148,3 tis.
- Vlastné imanie
- 31,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 78,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 382,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 218
- Aktíva
- 158,3 tis.
- Vlastné imanie
- 33,1 tis.
- Daň z príjmu
- 192
- Zadlženosť
- 79,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2017–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).