prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Lanikova Group, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 36858439aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
06. 06. 200818 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
115 096 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Lanikova Group, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
36858439
daňové identifikačné číslo
2022628652
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022628652
Sídlo
Grösslingova 8, 81109 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 06. 2008
V registri
18 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 52654/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
931029
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb,06. 06. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022628652: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022628652: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022628652IČ DPH SK2022628652Obdobia daňových registráciíDIČ 2022628652: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022628652: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022628652IČ DPH SK2022628652Obdobia daňových registráciíDIČ 2022628652: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022628652: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022628652IČ DPH SK2022628652
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202262865211. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 05. 2009
daňové identifikačné číslo202262865210. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲62 % na 12 693 € a znížila tržby o ▼14 % na 115,1 tisíc eur.

Tržby

115 096 €

▼ 14,2 %

Výsledok hospodárenia

12 693 €

▲ 62,2 %

Aktíva

283 972 €

▲ 0,1 %

Vlastné imanie

−36 997 €

▲ 25,5 %

Zadlženosť

113,0 %

Hrubá marža

13,4 %

Čistá marža

11,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 124 053 €. 2022: tržby 112 267 €. 2023: tržby 82 119 €. 2024: tržby 134 207 €. 2025: tržby 115 096 €.200 tis.100 tis.0124,1 tis.112,3 tis.82,1 tis.134,2 tis.115,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 124 053 €. 2022: tržby 112 267 €. 2023: tržby 82 119 €. 2024: tržby 134 207 €. 2025: tržby 115 096 €.200 tis.100 tis.0124,1 tis.112,3 tis.82,1 tis.134,2 tis.115,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 124 053 €. 2022: tržby 112 267 €. 2023: tržby 82 119 €. 2024: tržby 134 207 €. 2025: tržby 115 096 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 472 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 665 €. 2023: výsledok hospodárenia 384 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 824 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 693 €.20 tis.10 tis.0+3,5 tis.+2,7 tis.+384+7,8 tis.+12,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 472 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 665 €. 2023: výsledok hospodárenia 384 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 824 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 693 €.20 tis.10 tis.0+3,5 tis.+2,7 tis.+384+7,8 tis.+12,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 472 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 665 €. 2023: výsledok hospodárenia 384 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 824 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 693 €.20 tis.10 tis.0+384202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 223 803 €, vlastné imanie −60 563 €. 2022: aktíva 347 902 €, vlastné imanie −57 898 €. 2023: aktíva 238 050 €, vlastné imanie −57 514 €. 2024: aktíva 283 752 €, vlastné imanie −49 690 €. 2025: aktíva 283 972 €, vlastné imanie −36 997 €.500 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 223 803 €, vlastné imanie −60 563 €. 2022: aktíva 347 902 €, vlastné imanie −57 898 €. 2023: aktíva 238 050 €, vlastné imanie −57 514 €. 2024: aktíva 283 752 €, vlastné imanie −49 690 €. 2025: aktíva 283 972 €, vlastné imanie −36 997 €.500 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 223 803 €, vlastné imanie −60 563 €. 2022: aktíva 347 902 €, vlastné imanie −57 898 €. 2023: aktíva 238 050 €, vlastné imanie −57 514 €. 2024: aktíva 283 752 €, vlastné imanie −49 690 €. 2025: aktíva 283 972 €, vlastné imanie −36 997 €.500 tis.0−100 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 28 838 €, zásoby 0 €, pohľadávky 77 996 €, finančné účty 116 188 €. 2022: dlhodobý majetok 27 445 €, zásoby 0 €, pohľadávky 76 377 €, finančné účty 242 562 €. 2023: dlhodobý majetok 26 054 €, zásoby 0 €, pohľadávky 77 568 €, finančné účty 132 088 €. 2024: dlhodobý majetok 40 015 €, zásoby 0 €, pohľadávky 80 687 €, finančné účty 162 058 €. 2025: dlhodobý majetok 36 050 €, zásoby 0 €, pohľadávky 81 477 €, finančné účty 165 567 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 28 838 €, zásoby 0 €, pohľadávky 77 996 €, finančné účty 116 188 €. 2022: dlhodobý majetok 27 445 €, zásoby 0 €, pohľadávky 76 377 €, finančné účty 242 562 €. 2023: dlhodobý majetok 26 054 €, zásoby 0 €, pohľadávky 77 568 €, finančné účty 132 088 €. 2024: dlhodobý majetok 40 015 €, zásoby 0 €, pohľadávky 80 687 €, finančné účty 162 058 €. 2025: dlhodobý majetok 36 050 €, zásoby 0 €, pohľadávky 81 477 €, finančné účty 165 567 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 28 838 €, zásoby 0 €, pohľadávky 77 996 €, finančné účty 116 188 €. 2022: dlhodobý majetok 27 445 €, zásoby 0 €, pohľadávky 76 377 €, finančné účty 242 562 €. 2023: dlhodobý majetok 26 054 €, zásoby 0 €, pohľadávky 77 568 €, finančné účty 132 088 €. 2024: dlhodobý majetok 40 015 €, zásoby 0 €, pohľadávky 80 687 €, finančné účty 162 058 €. 2025: dlhodobý majetok 36 050 €, zásoby 0 €, pohľadávky 81 477 €, finančné účty 165 567 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −60 563 €, dlhodobé záväzky 7 671 €, krátkodobé záväzky 276 695 €. 2022: vlastné imanie −57 898 €, dlhodobé záväzky 119 €, krátkodobé záväzky 405 681 €. 2023: vlastné imanie −57 514 €, dlhodobé záväzky 186 €, krátkodobé záväzky 295 378 €. 2024: vlastné imanie −49 690 €, dlhodobé záväzky 186 €, krátkodobé záväzky 333 256 €. 2025: vlastné imanie −36 997 €, dlhodobé záväzky 186 €, krátkodobé záväzky 320 783 €.500 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −60 563 €, dlhodobé záväzky 7 671 €, krátkodobé záväzky 276 695 €. 2022: vlastné imanie −57 898 €, dlhodobé záväzky 119 €, krátkodobé záväzky 405 681 €. 2023: vlastné imanie −57 514 €, dlhodobé záväzky 186 €, krátkodobé záväzky 295 378 €. 2024: vlastné imanie −49 690 €, dlhodobé záväzky 186 €, krátkodobé záväzky 333 256 €. 2025: vlastné imanie −36 997 €, dlhodobé záväzky 186 €, krátkodobé záväzky 320 783 €.500 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −60 563 €, dlhodobé záväzky 7 671 €, krátkodobé záväzky 276 695 €. 2022: vlastné imanie −57 898 €, dlhodobé záväzky 119 €, krátkodobé záväzky 405 681 €. 2023: vlastné imanie −57 514 €, dlhodobé záväzky 186 €, krátkodobé záväzky 295 378 €. 2024: vlastné imanie −49 690 €, dlhodobé záväzky 186 €, krátkodobé záväzky 333 256 €. 2025: vlastné imanie −36 997 €, dlhodobé záväzky 186 €, krátkodobé záväzky 320 783 €.500 tis.0−100 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 415 €. 2022: daň z príjmu 331 €. 2023: daň z príjmu 91 €. 2024: daň z príjmu 929 €. 2025: daň z príjmu 2 746 €.5 tis.2,5 tis.0415331919292,7 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 415 €. 2022: daň z príjmu 331 €. 2023: daň z príjmu 91 €. 2024: daň z príjmu 929 €. 2025: daň z príjmu 2 746 €.5 tis.2,5 tis.0415331919292,7 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 415 €. 2022: daň z príjmu 331 €. 2023: daň z príjmu 91 €. 2024: daň z príjmu 929 €. 2025: daň z príjmu 2 746 €.5 tis.2,5 tis.041591202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby124,1 tis.112,3 tis.82,1 tis.134,2 tis.115,1 tis.
Výsledok hospodárenia3,5 tis.2,7 tis.3847,8 tis.12,7 tis.
Aktíva223,8 tis.347,9 tis.238,1 tis.283,8 tis.284 tis.
Vlastné imanie−60,6 tis.−57,9 tis.−57,5 tis.−49,7 tis.−37 tis.
Daň z príjmu415331919292,7 tis.
Zadlženosť127,1 %116,6 %124,2 %117,5 %113,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
115,1 tis.
Výsledok hospodárenia
12,7 tis.
Aktíva
284 tis.
Vlastné imanie
−37 tis.
Daň z príjmu
2,7 tis.
Zadlženosť
113,0 %

2024

Tržby
134,2 tis.
Výsledok hospodárenia
7,8 tis.
Aktíva
283,8 tis.
Vlastné imanie
−49,7 tis.
Daň z príjmu
929
Zadlženosť
117,5 %

2023

Tržby
82,1 tis.
Výsledok hospodárenia
384
Aktíva
238,1 tis.
Vlastné imanie
−57,5 tis.
Daň z príjmu
91
Zadlženosť
124,2 %

2022

Tržby
112,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,7 tis.
Aktíva
347,9 tis.
Vlastné imanie
−57,9 tis.
Daň z príjmu
331
Zadlženosť
116,6 %

2021

Tržby
124,1 tis.
Výsledok hospodárenia
3,5 tis.
Aktíva
223,8 tis.
Vlastné imanie
−60,6 tis.
Daň z príjmu
415
Zadlženosť
127,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API