Súhrn
- Vznik
- 07. 05. 201511 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 10 165 045 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ARBET - WORKS, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 48154423
- daňové identifikačné číslo
- 2120060382
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120060382
- Sídlo
- Veličná 305, 02754 Veličná, Slovenská republika
- Územie
- Veličnáokres Dolný KubínŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 05. 2015
- V registri
- 11 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 63751/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 570308
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Prípravné práce k realizácii stavby | 07. 05. 2015 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 07. 05. 2015 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 07. 05. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 07. 05. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 07. 05. 2015 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 07. 05. 2015 | — |
| Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 07. 05. 2015 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 07. 05. 2015 | — |
| Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 07. 05. 2015 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 07. 05. 2015 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 07. 05. 2015 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 07. 05. 2015 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 07. 05. 2015 | — |
| Skladovanie | 07. 05. 2015 | — |
| Administratívne služby | 07. 05. 2015 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 07. 05. 2015 | — |
| Čistiace a upratovacie práce | 07. 05. 2015 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 07. 05. 2015 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 07. 05. 2015 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 26. 03. 2024
- Oprávnená osoba
- Advokátska kancelária JUDr. ŠKERDA, s.r.o · od 26. 03. 2024
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120060382 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 20. 06. 2015 |
| daňové identifikačné číslo | 2120060382 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲742 % na 740 543 € a zvýšila tržby o ▲48 % na 10,17 mil. €.
Tržby
10 165 045 €
▲ 47,9 %Výsledok hospodárenia
740 543 €
▲ 741,9 %Aktíva
4 787 512 €
▲ 53,2 %Vlastné imanie
3 124 237 €
▲ 31,1 %Zadlženosť
34,7 %
Hrubá marža
9,5 %
Čistá marža
7,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6,33 mil. | 8,56 mil. | 6,01 mil. | 6,87 mil. | 10,17 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 466,5 tis. | 479,2 tis. | 223,9 tis. | 88 tis. | 740,5 tis. |
| Aktíva | 2,31 mil. | 2,73 mil. | 2,66 mil. | 3,12 mil. | 4,79 mil. |
| Vlastné imanie | 1,58 mil. | 2,07 mil. | 2,3 mil. | 2,38 mil. | 3,12 mil. |
| Daň z príjmu | 129,7 tis. | 127,2 tis. | 116,7 tis. | 11,1 tis. | 229,1 tis. |
| Zadlženosť | 31,8 % | 24,1 % | 13,6 % | 23,7 % | 34,7 % |
aj 05/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 10,17 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 740,5 tis.
- Aktíva
- 4,79 mil.
- Vlastné imanie
- 3,12 mil.
- Daň z príjmu
- 229,1 tis.
- Zadlženosť
- 34,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 6,87 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 88 tis.
- Aktíva
- 3,12 mil.
- Vlastné imanie
- 2,38 mil.
- Daň z príjmu
- 11,1 tis.
- Zadlženosť
- 23,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 6,01 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 223,9 tis.
- Aktíva
- 2,66 mil.
- Vlastné imanie
- 2,3 mil.
- Daň z príjmu
- 116,7 tis.
- Zadlženosť
- 13,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 8,56 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 479,2 tis.
- Aktíva
- 2,73 mil.
- Vlastné imanie
- 2,07 mil.
- Daň z príjmu
- 127,2 tis.
- Zadlženosť
- 24,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 6,33 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 466,5 tis.
- Aktíva
- 2,31 mil.
- Vlastné imanie
- 1,58 mil.
- Daň z príjmu
- 129,7 tis.
- Zadlženosť
- 31,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 05/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.