Súhrn
- Vznik
- 06. 06. 200818 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 262 378 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Advokátska kancelária JUDr. ŠKERDA, s.r.o
- identifikačné číslo organizácie
- 36858501
- daňové identifikačné číslo
- 2022618400
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022618400
- Sídlo
- Radlinského 1727/49, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
- Územie
- Dolný Kubínokres Dolný KubínŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 06. 2008
- V registri
- 18 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 20728/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 574254
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie právnych služieb | 06. 06. 2008 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022618400 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 30. 06. 2008 |
| daňové identifikačné číslo | 2022618400 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −160 450 € a zvýšila tržby o ▲11 % na 262,4 tisíc eur.
Tržby
262 378 €
▲ 11,1 %Výsledok hospodárenia
−160 450 €
▼ 624,1 %Aktíva
693 471 €
▼ 16,7 %Vlastné imanie
669 944 €
▼ 17,7 %Zadlženosť
3,4 %
Hrubá marža
−56,1 %
Čistá marža
−61,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 225,2 tis. | 261,7 tis. | 254 tis. | 236,1 tis. | 262,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 56,1 tis. | 72,5 tis. | 57,2 tis. | 30,6 tis. | −160,4 tis. |
| Aktíva | 680,3 tis. | 777,2 tis. | 801,5 tis. | 832,1 tis. | 693,5 tis. |
| Vlastné imanie | 652,8 tis. | 726,2 tis. | 783,4 tis. | 814 tis. | 669,9 tis. |
| Daň z príjmu | 15,7 tis. | 19,4 tis. | 15,3 tis. | 8,5 tis. | 13,3 tis. |
| Zadlženosť | 4,0 % | 6,6 % | 2,3 % | 2,2 % | 3,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 262,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −160,4 tis.
- Aktíva
- 693,5 tis.
- Vlastné imanie
- 669,9 tis.
- Daň z príjmu
- 13,3 tis.
- Zadlženosť
- 3,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 236,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 30,6 tis.
- Aktíva
- 832,1 tis.
- Vlastné imanie
- 814 tis.
- Daň z príjmu
- 8,5 tis.
- Zadlženosť
- 2,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 254 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 57,2 tis.
- Aktíva
- 801,5 tis.
- Vlastné imanie
- 783,4 tis.
- Daň z príjmu
- 15,3 tis.
- Zadlženosť
- 2,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 261,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 72,5 tis.
- Aktíva
- 777,2 tis.
- Vlastné imanie
- 726,2 tis.
- Daň z príjmu
- 19,4 tis.
- Zadlženosť
- 6,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 225,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 56,1 tis.
- Aktíva
- 680,3 tis.
- Vlastné imanie
- 652,8 tis.
- Daň z príjmu
- 15,7 tis.
- Zadlženosť
- 4,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.