prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

GL PLUS, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 48096628aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 03. 201511 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
81 600 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GL PLUS, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
48096628
daňové identifikačné číslo
2120040813
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120040813
Sídlo
Tekovská Breznica 283/1, 96652 Tekovská Breznica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 03. 2015
V registri
11 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 54079/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
485012
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 03. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu21. 03. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb21. 03. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby21. 03. 2015—
Prenájom hnuteľných vecí21. 03. 2015—
Reklamné a marketingové služby21. 03. 2015—
Prípravné práce k realizácii stavby21. 03. 2015—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov21. 03. 2015—
Verejné obstarávanie21. 03. 2015—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve14. 12. 2016—
Výkon činnosti stavebného dozoru31. 05. 2018—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 24. 04. 2018 do 19. 11. 2025 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
SP & R s. r. o. · od 24. 04. 2018

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120040813: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120040813: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120040813IČ DPH SK2120040813Obdobia daňových registráciíDIČ 2120040813: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120040813: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120040813IČ DPH SK2120040813Obdobia daňových registráciíDIČ 2120040813: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120040813: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120040813IČ DPH SK2120040813
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212004081311. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 18. 04. 2017
daňové identifikačné číslo212004081310. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −2 667 € a zvýšila tržby o ▲15 % na 81,6 tisíc eur.

Tržby

81 600 €

▲ 15,0 %

Výsledok hospodárenia

−2 667 €

▲ 62,5 %

Aktíva

165 925 €

▼ 39,0 %

Vlastné imanie

25 561 €

▼ 9,5 %

Zadlženosť

84,6 %

Hrubá marža

−2,1 %

Čistá marža

−3,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 18 039 €. 2022: tržby 79 613 €. 2023: tržby 84 670 €. 2024: tržby 70 980 €. 2025: tržby 81 600 €.100 tis.50 tis.018 tis.79,6 tis.84,7 tis.71 tis.81,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 18 039 €. 2022: tržby 79 613 €. 2023: tržby 84 670 €. 2024: tržby 70 980 €. 2025: tržby 81 600 €.100 tis.50 tis.018 tis.79,6 tis.84,7 tis.71 tis.81,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 18 039 €. 2022: tržby 79 613 €. 2023: tržby 84 670 €. 2024: tržby 70 980 €. 2025: tržby 81 600 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 985 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 170 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 860 €. 2024: výsledok hospodárenia −7 104 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 667 €.5 tis.0−10 tis.+2 tis.+2,2 tis.+3,9 tis.−7,1 tis.−2,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 985 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 170 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 860 €. 2024: výsledok hospodárenia −7 104 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 667 €.5 tis.0−10 tis.+2 tis.+2,2 tis.+3,9 tis.−7,1 tis.−2,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 985 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 170 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 860 €. 2024: výsledok hospodárenia −7 104 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 667 €.5 tis.0−10 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 616 858 €, vlastné imanie 29 303 €. 2022: aktíva 530 591 €, vlastné imanie 31 474 €. 2023: aktíva 342 699 €, vlastné imanie 35 333 €. 2024: aktíva 272 120 €, vlastné imanie 28 230 €. 2025: aktíva 165 925 €, vlastné imanie 25 561 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 616 858 €, vlastné imanie 29 303 €. 2022: aktíva 530 591 €, vlastné imanie 31 474 €. 2023: aktíva 342 699 €, vlastné imanie 35 333 €. 2024: aktíva 272 120 €, vlastné imanie 28 230 €. 2025: aktíva 165 925 €, vlastné imanie 25 561 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 616 858 €, vlastné imanie 29 303 €. 2022: aktíva 530 591 €, vlastné imanie 31 474 €. 2023: aktíva 342 699 €, vlastné imanie 35 333 €. 2024: aktíva 272 120 €, vlastné imanie 28 230 €. 2025: aktíva 165 925 €, vlastné imanie 25 561 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 400 709 €, zásoby 0 €, pohľadávky 185 210 €, finančné účty 30 939 €. 2022: dlhodobý majetok 343 634 €, zásoby 16 470 €, pohľadávky 163 629 €, finančné účty 6 858 €. 2023: dlhodobý majetok 284 654 €, zásoby 16 470 €, pohľadávky 39 881 €, finančné účty 1 694 €. 2024: dlhodobý majetok 225 674 €, zásoby 16 470 €, pohľadávky 28 331 €, finančné účty 1 645 €. 2025: dlhodobý majetok 119 039 €, zásoby 16 470 €, pohľadávky 28 468 €, finančné účty 1 948 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 400 709 €, zásoby 0 €, pohľadávky 185 210 €, finančné účty 30 939 €. 2022: dlhodobý majetok 343 634 €, zásoby 16 470 €, pohľadávky 163 629 €, finančné účty 6 858 €. 2023: dlhodobý majetok 284 654 €, zásoby 16 470 €, pohľadávky 39 881 €, finančné účty 1 694 €. 2024: dlhodobý majetok 225 674 €, zásoby 16 470 €, pohľadávky 28 331 €, finančné účty 1 645 €. 2025: dlhodobý majetok 119 039 €, zásoby 16 470 €, pohľadávky 28 468 €, finančné účty 1 948 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 400 709 €, zásoby 0 €, pohľadávky 185 210 €, finančné účty 30 939 €. 2022: dlhodobý majetok 343 634 €, zásoby 16 470 €, pohľadávky 163 629 €, finančné účty 6 858 €. 2023: dlhodobý majetok 284 654 €, zásoby 16 470 €, pohľadávky 39 881 €, finančné účty 1 694 €. 2024: dlhodobý majetok 225 674 €, zásoby 16 470 €, pohľadávky 28 331 €, finančné účty 1 645 €. 2025: dlhodobý majetok 119 039 €, zásoby 16 470 €, pohľadávky 28 468 €, finančné účty 1 948 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 29 303 €, dlhodobé záväzky 191 415 €, krátkodobé záväzky 396 140 €. 2022: vlastné imanie 31 474 €, dlhodobé záväzky 177 746 €, krátkodobé záväzky 321 371 €. 2023: vlastné imanie 35 333 €, dlhodobé záväzky 59 124 €, krátkodobé záväzky 248 242 €. 2024: vlastné imanie 28 230 €, dlhodobé záväzky 16 006 €, krátkodobé záväzky 227 884 €. 2025: vlastné imanie 25 561 €, dlhodobé záväzky 13 098 €, krátkodobé záväzky 127 266 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 29 303 €, dlhodobé záväzky 191 415 €, krátkodobé záväzky 396 140 €. 2022: vlastné imanie 31 474 €, dlhodobé záväzky 177 746 €, krátkodobé záväzky 321 371 €. 2023: vlastné imanie 35 333 €, dlhodobé záväzky 59 124 €, krátkodobé záväzky 248 242 €. 2024: vlastné imanie 28 230 €, dlhodobé záväzky 16 006 €, krátkodobé záväzky 227 884 €. 2025: vlastné imanie 25 561 €, dlhodobé záväzky 13 098 €, krátkodobé záväzky 127 266 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 29 303 €, dlhodobé záväzky 191 415 €, krátkodobé záväzky 396 140 €. 2022: vlastné imanie 31 474 €, dlhodobé záväzky 177 746 €, krátkodobé záväzky 321 371 €. 2023: vlastné imanie 35 333 €, dlhodobé záväzky 59 124 €, krátkodobé záväzky 248 242 €. 2024: vlastné imanie 28 230 €, dlhodobé záväzky 16 006 €, krátkodobé záväzky 227 884 €. 2025: vlastné imanie 25 561 €, dlhodobé záväzky 13 098 €, krátkodobé záväzky 127 266 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 605 €. 2023: daň z príjmu 1 029 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.006051 tis.96096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 605 €. 2023: daň z príjmu 1 029 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.006051 tis.96096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 605 €. 2023: daň z príjmu 1 029 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.00960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby18 tis.79,6 tis.84,7 tis.71 tis.81,6 tis.
Výsledok hospodárenia2 tis.2,2 tis.3,9 tis.−7,1 tis.−2,7 tis.
Aktíva616,9 tis.530,6 tis.342,7 tis.272,1 tis.165,9 tis.
Vlastné imanie29,3 tis.31,5 tis.35,3 tis.28,2 tis.25,6 tis.
Daň z príjmu06051 tis.960960
Zadlženosť95,2 %94,1 %89,7 %89,6 %84,6 %

aj 03/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
81,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,7 tis.
Aktíva
165,9 tis.
Vlastné imanie
25,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
84,6 %

2024

Tržby
71 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,1 tis.
Aktíva
272,1 tis.
Vlastné imanie
28,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
89,6 %

2023

Tržby
84,7 tis.
Výsledok hospodárenia
3,9 tis.
Aktíva
342,7 tis.
Vlastné imanie
35,3 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
89,7 %

2022

Tržby
79,6 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
530,6 tis.
Vlastné imanie
31,5 tis.
Daň z príjmu
605
Zadlženosť
94,1 %

2021

Tržby
18 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
616,9 tis.
Vlastné imanie
29,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
95,2 %

aj 03/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API