prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

SP & R s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 36859982aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
05. 09. 200818 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
94 199 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SP & R s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
36859982
daňové identifikačné číslo
2022672993
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022672993
Sídlo
Maróthyho 6, 81106 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 09. 2008
V registri
18 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 54277/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
647977
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb v zmysle zákona č. 586/2003 Z. z. o advokácii,05. 09. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022672993: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022672993: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022672993IČ DPH SK2022672993Obdobia daňových registráciíDIČ 2022672993: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022672993: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022672993IČ DPH SK2022672993Obdobia daňových registráciíDIČ 2022672993: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022672993: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022672993IČ DPH SK2022672993
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202267299311. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 16. 09. 2008
daňové identifikačné číslo202267299310. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼60 % na 6 582 € a znížila tržby o ▼41 % na 94,2 tisíc eur.

Tržby

94 199 €

▼ 40,7 %

Výsledok hospodárenia

6 582 €

▼ 59,9 %

Aktíva

283 059 €

▲ 6,1 %

Vlastné imanie

254 493 €

▲ 2,7 %

Zadlženosť

10,1 %

Hrubá marža

8,9 %

Čistá marža

7,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 141 092 €. 2022: tržby 214 715 €. 2023: tržby 186 456 €. 2024: tržby 158 757 €. 2025: tržby 94 199 €.250 tis.125 tis.0141,1 tis.214,7 tis.186,5 tis.158,8 tis.94,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 141 092 €. 2022: tržby 214 715 €. 2023: tržby 186 456 €. 2024: tržby 158 757 €. 2025: tržby 94 199 €.250 tis.125 tis.0141,1 tis.214,7 tis.186,5 tis.158,8 tis.94,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 141 092 €. 2022: tržby 214 715 €. 2023: tržby 186 456 €. 2024: tržby 158 757 €. 2025: tržby 94 199 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 7 842 €. 2022: výsledok hospodárenia 56 205 €. 2023: výsledok hospodárenia 22 314 €. 2024: výsledok hospodárenia 16 406 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 582 €.100 tis.50 tis.0+7,8 tis.+56,2 tis.+22,3 tis.+16,4 tis.+6,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 7 842 €. 2022: výsledok hospodárenia 56 205 €. 2023: výsledok hospodárenia 22 314 €. 2024: výsledok hospodárenia 16 406 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 582 €.100 tis.50 tis.0+7,8 tis.+56,2 tis.+22,3 tis.+16,4 tis.+6,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 7 842 €. 2022: výsledok hospodárenia 56 205 €. 2023: výsledok hospodárenia 22 314 €. 2024: výsledok hospodárenia 16 406 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 582 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 209 370 €, vlastné imanie 156 462 €. 2022: aktíva 279 004 €, vlastné imanie 209 190 €. 2023: aktíva 265 143 €, vlastné imanie 231 504 €. 2024: aktíva 266 851 €, vlastné imanie 247 910 €. 2025: aktíva 283 059 €, vlastné imanie 254 493 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 209 370 €, vlastné imanie 156 462 €. 2022: aktíva 279 004 €, vlastné imanie 209 190 €. 2023: aktíva 265 143 €, vlastné imanie 231 504 €. 2024: aktíva 266 851 €, vlastné imanie 247 910 €. 2025: aktíva 283 059 €, vlastné imanie 254 493 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 209 370 €, vlastné imanie 156 462 €. 2022: aktíva 279 004 €, vlastné imanie 209 190 €. 2023: aktíva 265 143 €, vlastné imanie 231 504 €. 2024: aktíva 266 851 €, vlastné imanie 247 910 €. 2025: aktíva 283 059 €, vlastné imanie 254 493 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 56 216 €, zásoby 0 €, pohľadávky 95 443 €, finančné účty 57 711 €. 2022: dlhodobý majetok 38 858 €, zásoby 0 €, pohľadávky 91 109 €, finančné účty 149 037 €. 2023: dlhodobý majetok 23 772 €, zásoby 61 €, pohľadávky 81 821 €, finančné účty 159 489 €. 2024: dlhodobý majetok 11 910 €, zásoby 0 €, pohľadávky 95 734 €, finančné účty 159 207 €. 2025: dlhodobý majetok 2 541 €, zásoby 6 €, pohľadávky 100 206 €, finančné účty 180 306 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 56 216 €, zásoby 0 €, pohľadávky 95 443 €, finančné účty 57 711 €. 2022: dlhodobý majetok 38 858 €, zásoby 0 €, pohľadávky 91 109 €, finančné účty 149 037 €. 2023: dlhodobý majetok 23 772 €, zásoby 61 €, pohľadávky 81 821 €, finančné účty 159 489 €. 2024: dlhodobý majetok 11 910 €, zásoby 0 €, pohľadávky 95 734 €, finančné účty 159 207 €. 2025: dlhodobý majetok 2 541 €, zásoby 6 €, pohľadávky 100 206 €, finančné účty 180 306 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 56 216 €, zásoby 0 €, pohľadávky 95 443 €, finančné účty 57 711 €. 2022: dlhodobý majetok 38 858 €, zásoby 0 €, pohľadávky 91 109 €, finančné účty 149 037 €. 2023: dlhodobý majetok 23 772 €, zásoby 61 €, pohľadávky 81 821 €, finančné účty 159 489 €. 2024: dlhodobý majetok 11 910 €, zásoby 0 €, pohľadávky 95 734 €, finančné účty 159 207 €. 2025: dlhodobý majetok 2 541 €, zásoby 6 €, pohľadávky 100 206 €, finančné účty 180 306 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 156 462 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 908 €. 2022: vlastné imanie 209 190 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 69 814 €. 2023: vlastné imanie 231 504 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 639 €. 2024: vlastné imanie 247 910 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 941 €. 2025: vlastné imanie 254 493 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 566 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 156 462 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 908 €. 2022: vlastné imanie 209 190 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 69 814 €. 2023: vlastné imanie 231 504 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 639 €. 2024: vlastné imanie 247 910 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 941 €. 2025: vlastné imanie 254 493 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 566 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 156 462 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 908 €. 2022: vlastné imanie 209 190 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 69 814 €. 2023: vlastné imanie 231 504 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 639 €. 2024: vlastné imanie 247 910 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 941 €. 2025: vlastné imanie 254 493 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 566 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 314 €. 2022: daň z príjmu 16 244 €. 2023: daň z príjmu 5 641 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 1 764 €.20 tis.10 tis.01,3 tis.16,2 tis.5,6 tis.01,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 314 €. 2022: daň z príjmu 16 244 €. 2023: daň z príjmu 5 641 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 1 764 €.20 tis.10 tis.01,3 tis.16,2 tis.5,6 tis.01,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 314 €. 2022: daň z príjmu 16 244 €. 2023: daň z príjmu 5 641 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 1 764 €.20 tis.10 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby141,1 tis.214,7 tis.186,5 tis.158,8 tis.94,2 tis.
Výsledok hospodárenia7,8 tis.56,2 tis.22,3 tis.16,4 tis.6,6 tis.
Aktíva209,4 tis.279 tis.265,1 tis.266,9 tis.283,1 tis.
Vlastné imanie156,5 tis.209,2 tis.231,5 tis.247,9 tis.254,5 tis.
Daň z príjmu1,3 tis.16,2 tis.5,6 tis.01,8 tis.
Zadlženosť25,3 %25,0 %12,7 %7,1 %10,1 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
94,2 tis.
Výsledok hospodárenia
6,6 tis.
Aktíva
283,1 tis.
Vlastné imanie
254,5 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
10,1 %

2024

Tržby
158,8 tis.
Výsledok hospodárenia
16,4 tis.
Aktíva
266,9 tis.
Vlastné imanie
247,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
7,1 %

2023

Tržby
186,5 tis.
Výsledok hospodárenia
22,3 tis.
Aktíva
265,1 tis.
Vlastné imanie
231,5 tis.
Daň z príjmu
5,6 tis.
Zadlženosť
12,7 %

2022

Tržby
214,7 tis.
Výsledok hospodárenia
56,2 tis.
Aktíva
279 tis.
Vlastné imanie
209,2 tis.
Daň z príjmu
16,2 tis.
Zadlženosť
25,0 %

2021

Tržby
141,1 tis.
Výsledok hospodárenia
7,8 tis.
Aktíva
209,4 tis.
Vlastné imanie
156,5 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
25,3 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API