prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

LP Safety group s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 48095389aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 04. 201511 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
619 716 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LP Safety group s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
48095389
daňové identifikačné číslo
2120049250
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120049250
Sídlo
Stará Gala 175, 930 34 Holice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 04. 2015
V registri
11 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 36205/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
891080
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)14. 04. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu14. 04. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb14. 04. 2015—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby14. 04. 2015—
Čistiace a upratovacie služby14. 04. 2015—
Prenájom hnuteľných vecí14. 04. 2015—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom14. 04. 2015—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov14. 04. 2015—
Reklamné a marketingové služby14. 04. 2015—
Počítačové služby14. 04. 2015—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov14. 04. 2015—
Administratívne služby14. 04. 2015—
Vedenie účtovníctva14. 04. 2015—
Sťahovacie služby14. 04. 2015—
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla14. 04. 2015—
Kuriérske služby14. 04. 2015—
Skladovanie14. 04. 2015—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom14. 04. 2015—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí14. 04. 2015—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne14. 04. 2015—
Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť14. 04. 2015—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien14. 04. 2015—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 22. 12. 2020
Oprávnená osoba
Lanikova Group, s. r. o. · od 22. 12. 2020

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120049250: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120049250: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120049250IČ DPH SK2120049250Obdobia daňových registráciíDIČ 2120049250: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120049250: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120049250IČ DPH SK2120049250Obdobia daňových registráciíDIČ 2120049250: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120049250: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120049250IČ DPH SK2120049250
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212004925011. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 04. 06. 2015
daňové identifikačné číslo212004925010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňa12. 10. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené13. 10. 2026
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené11. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 13. 10. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲67 % na 30 255 € a znížila tržby o ▼1 % na 619,7 tisíc eur.

Tržby

619 716 €

▼ 1,1 %

Výsledok hospodárenia

30 255 €

▲ 67,3 %

Aktíva

307 835 €

▲ 3,0 %

Vlastné imanie

219 144 €

▲ 16,0 %

Zadlženosť

28,8 %

Hrubá marža

6,2 %

Čistá marža

4,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 648 109 €. 2022: tržby 569 302 €. 2023: tržby 634 320 €. 2024: tržby 626 871 €. 2025: tržby 619 716 €.1 mil.500 tis.0648,1 tis.569,3 tis.634,3 tis.626,9 tis.619,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 648 109 €. 2022: tržby 569 302 €. 2023: tržby 634 320 €. 2024: tržby 626 871 €. 2025: tržby 619 716 €.1 mil.500 tis.0648,1 tis.569,3 tis.634,3 tis.626,9 tis.619,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 648 109 €. 2022: tržby 569 302 €. 2023: tržby 634 320 €. 2024: tržby 626 871 €. 2025: tržby 619 716 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 006 €. 2022: výsledok hospodárenia 21 934 €. 2023: výsledok hospodárenia 38 019 €. 2024: výsledok hospodárenia 18 089 €. 2025: výsledok hospodárenia 30 255 €.50 tis.25 tis.0+11 tis.+21,9 tis.+38 tis.+18,1 tis.+30,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 006 €. 2022: výsledok hospodárenia 21 934 €. 2023: výsledok hospodárenia 38 019 €. 2024: výsledok hospodárenia 18 089 €. 2025: výsledok hospodárenia 30 255 €.50 tis.25 tis.0+11 tis.+21,9 tis.+38 tis.+18,1 tis.+30,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 006 €. 2022: výsledok hospodárenia 21 934 €. 2023: výsledok hospodárenia 38 019 €. 2024: výsledok hospodárenia 18 089 €. 2025: výsledok hospodárenia 30 255 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 512 303 €, vlastné imanie 119 838 €. 2022: aktíva 317 584 €, vlastné imanie 141 772 €. 2023: aktíva 306 481 €, vlastné imanie 179 791 €. 2024: aktíva 298 993 €, vlastné imanie 188 889 €. 2025: aktíva 307 835 €, vlastné imanie 219 144 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 512 303 €, vlastné imanie 119 838 €. 2022: aktíva 317 584 €, vlastné imanie 141 772 €. 2023: aktíva 306 481 €, vlastné imanie 179 791 €. 2024: aktíva 298 993 €, vlastné imanie 188 889 €. 2025: aktíva 307 835 €, vlastné imanie 219 144 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 512 303 €, vlastné imanie 119 838 €. 2022: aktíva 317 584 €, vlastné imanie 141 772 €. 2023: aktíva 306 481 €, vlastné imanie 179 791 €. 2024: aktíva 298 993 €, vlastné imanie 188 889 €. 2025: aktíva 307 835 €, vlastné imanie 219 144 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 18 595 €, zásoby 18 890 €, pohľadávky 232 613 €, finančné účty 241 704 €. 2022: dlhodobý majetok 21 574 €, zásoby 39 100 €, pohľadávky 134 108 €, finančné účty 122 336 €. 2023: dlhodobý majetok 14 297 €, zásoby 45 250 €, pohľadávky 92 553 €, finančné účty 153 326 €. 2024: dlhodobý majetok 11 145 €, zásoby 13 047 €, pohľadávky 112 426 €, finančné účty 161 896 €. 2025: dlhodobý majetok 7 134 €, zásoby 20 525 €, pohľadávky 102 402 €, finančné účty 176 643 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 18 595 €, zásoby 18 890 €, pohľadávky 232 613 €, finančné účty 241 704 €. 2022: dlhodobý majetok 21 574 €, zásoby 39 100 €, pohľadávky 134 108 €, finančné účty 122 336 €. 2023: dlhodobý majetok 14 297 €, zásoby 45 250 €, pohľadávky 92 553 €, finančné účty 153 326 €. 2024: dlhodobý majetok 11 145 €, zásoby 13 047 €, pohľadávky 112 426 €, finančné účty 161 896 €. 2025: dlhodobý majetok 7 134 €, zásoby 20 525 €, pohľadávky 102 402 €, finančné účty 176 643 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 18 595 €, zásoby 18 890 €, pohľadávky 232 613 €, finančné účty 241 704 €. 2022: dlhodobý majetok 21 574 €, zásoby 39 100 €, pohľadávky 134 108 €, finančné účty 122 336 €. 2023: dlhodobý majetok 14 297 €, zásoby 45 250 €, pohľadávky 92 553 €, finančné účty 153 326 €. 2024: dlhodobý majetok 11 145 €, zásoby 13 047 €, pohľadávky 112 426 €, finančné účty 161 896 €. 2025: dlhodobý majetok 7 134 €, zásoby 20 525 €, pohľadávky 102 402 €, finančné účty 176 643 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 119 838 €, dlhodobé záväzky 121 643 €, krátkodobé záväzky 270 822 €. 2022: vlastné imanie 141 772 €, dlhodobé záväzky 99 840 €, krátkodobé záväzky 75 972 €. 2023: vlastné imanie 179 791 €, dlhodobé záväzky 69 942 €, krátkodobé záväzky 56 748 €. 2024: vlastné imanie 188 889 €, dlhodobé záväzky 47 131 €, krátkodobé záväzky 62 973 €. 2025: vlastné imanie 219 144 €, dlhodobé záväzky 25 136 €, krátkodobé záväzky 63 555 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 119 838 €, dlhodobé záväzky 121 643 €, krátkodobé záväzky 270 822 €. 2022: vlastné imanie 141 772 €, dlhodobé záväzky 99 840 €, krátkodobé záväzky 75 972 €. 2023: vlastné imanie 179 791 €, dlhodobé záväzky 69 942 €, krátkodobé záväzky 56 748 €. 2024: vlastné imanie 188 889 €, dlhodobé záväzky 47 131 €, krátkodobé záväzky 62 973 €. 2025: vlastné imanie 219 144 €, dlhodobé záväzky 25 136 €, krátkodobé záväzky 63 555 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 119 838 €, dlhodobé záväzky 121 643 €, krátkodobé záväzky 270 822 €. 2022: vlastné imanie 141 772 €, dlhodobé záväzky 99 840 €, krátkodobé záväzky 75 972 €. 2023: vlastné imanie 179 791 €, dlhodobé záväzky 69 942 €, krátkodobé záväzky 56 748 €. 2024: vlastné imanie 188 889 €, dlhodobé záväzky 47 131 €, krátkodobé záväzky 62 973 €. 2025: vlastné imanie 219 144 €, dlhodobé záväzky 25 136 €, krátkodobé záväzky 63 555 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 345 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 4 606 €. 2024: daň z príjmu 4 841 €. 2025: daň z príjmu 8 284 €.10 tis.5 tis.03,3 tis.04,6 tis.4,8 tis.8,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 345 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 4 606 €. 2024: daň z príjmu 4 841 €. 2025: daň z príjmu 8 284 €.10 tis.5 tis.03,3 tis.04,6 tis.4,8 tis.8,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 345 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 4 606 €. 2024: daň z príjmu 4 841 €. 2025: daň z príjmu 8 284 €.10 tis.5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby648,1 tis.569,3 tis.634,3 tis.626,9 tis.619,7 tis.
Výsledok hospodárenia11 tis.21,9 tis.38 tis.18,1 tis.30,3 tis.
Aktíva512,3 tis.317,6 tis.306,5 tis.299 tis.307,8 tis.
Vlastné imanie119,8 tis.141,8 tis.179,8 tis.188,9 tis.219,1 tis.
Daň z príjmu3,3 tis.04,6 tis.4,8 tis.8,3 tis.
Zadlženosť76,6 %55,4 %41,3 %36,8 %28,8 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
619,7 tis.
Výsledok hospodárenia
30,3 tis.
Aktíva
307,8 tis.
Vlastné imanie
219,1 tis.
Daň z príjmu
8,3 tis.
Zadlženosť
28,8 %

2024

Tržby
626,9 tis.
Výsledok hospodárenia
18,1 tis.
Aktíva
299 tis.
Vlastné imanie
188,9 tis.
Daň z príjmu
4,8 tis.
Zadlženosť
36,8 %

2023

Tržby
634,3 tis.
Výsledok hospodárenia
38 tis.
Aktíva
306,5 tis.
Vlastné imanie
179,8 tis.
Daň z príjmu
4,6 tis.
Zadlženosť
41,3 %

2022

Tržby
569,3 tis.
Výsledok hospodárenia
21,9 tis.
Aktíva
317,6 tis.
Vlastné imanie
141,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
55,4 %

2021

Tržby
648,1 tis.
Výsledok hospodárenia
11 tis.
Aktíva
512,3 tis.
Vlastné imanie
119,8 tis.
Daň z príjmu
3,3 tis.
Zadlženosť
76,6 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 13. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API