Súhrn
- Vznik
- 11. 11. 201411 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
- Tržby
- 23 749 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- KOV-EX, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47938455
- daňové identifikačné číslo
- 2024156805
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2024156805
- Sídlo
- Kalinčiakova 810/30, 96301 Krupina, Slovenská republika
- Územie
- Krupinaokres KrupinaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 11. 2014
- V registri
- 11 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 27434/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 422632
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch 3 a 4 triedy | 11. 11. 2014 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 11. 11. 2014 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 11. 11. 2014 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 11. 11. 2014 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 11. 11. 2014 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 11. 11. 2014 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 11. 11. 2014 | — |
| poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 11. 11. 2014 | — |
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 11. 11. 2014 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 11. 11. 2014 | — |
| opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 11. 11. 2014 | — |
| výroba radiátorov a kotlov ústredného kúrenia, pecí a horákov | 11. 11. 2014 | — |
| výroba strojov pre hospodárske odvetvia | 11. 11. 2014 | — |
| čistenie kanalizačných systémov | 11. 11. 2014 | — |
| vykonávanie odťahovej služby | 11. 11. 2014 | — |
| sťahovacie služby | 11. 11. 2014 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 11. 11. 2014 | — |
| poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 11. 11. 2014 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 11. 11. 2014 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 11. 11. 2014 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 11. 11. 2014 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 11. 11. 2014 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 11. 11. 2014 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 11. 11. 2014 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 11. 11. 2014 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 11. 11. 2014 | — |
| poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 11. 11. 2014 | — |
| kuriérske služby | 11. 11. 2014 | — |
| poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami | 11. 11. 2014 | — |
| finančný leasing | 11. 11. 2014 | — |
| poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 11. 11. 2014 | — |
| sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 11. 11. 2014 | — |
| faktoring a forfaiting | 11. 11. 2014 | — |
| administratívne služby | 11. 11. 2014 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 11. 11. 2014 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 11. 11. 2014 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 11. 11. 2014 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení | 11. 11. 2014 | — |
| čistiace a upratovacie práce | 11. 11. 2014 | — |
| reklamné a marketingové služby | 11. 11. 2014 | — |
| poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť | 11. 11. 2014 | — |
| fotografické služby | 11. 11. 2014 | — |
| donášková služba | 11. 11. 2014 | — |
| Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu | 14. 08. 2025 | — |
| Kúpa a predaj nehnuteľností | 14. 08. 2025 | — |
| Verejné obstarávanie | 14. 08. 2025 | — |
| Vedenie účtovníctva | 14. 08. 2025 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 14. 08. 2025 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 10. 05. 2025 do 30. 01. 2026 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- Hladký Legal s.r.o. · od 10. 05. 2025
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2024156805 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 06. 05. 2025 |
| daňové identifikačné číslo | 2024156805 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −11 081 € a znížila tržby o ▼51 % na 23,7 tisíc eur.
Tržby
23 749 €
▼ 50,8 %Výsledok hospodárenia
−11 081 €
▼ 680,8 %Aktíva
27 059 €
▲ 226,5 %Vlastné imanie
−3 357 €
▼ 143,5 %Zadlženosť
112,4 %
Hrubá marža
−45,2 %
Čistá marža
−46,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 43 tis. | 41,8 tis. | 8 tis. | 48,2 tis. | 23,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −50 | 98 | −97 | 1,9 tis. | −11,1 tis. |
| Aktíva | 4,8 tis. | 5,9 tis. | 5,9 tis. | 8,3 tis. | 27,1 tis. |
| Vlastné imanie | 4,8 tis. | 5,9 tis. | 5,8 tis. | 7,7 tis. | −3,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 0,0 % | 0,5 % | 0,9 % | 6,8 % | 112,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 23,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,1 tis.
- Aktíva
- 27,1 tis.
- Vlastné imanie
- −3,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 112,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 48,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,9 tis.
- Aktíva
- 8,3 tis.
- Vlastné imanie
- 7,7 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 6,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −97
- Aktíva
- 5,9 tis.
- Vlastné imanie
- 5,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 41,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 98
- Aktíva
- 5,9 tis.
- Vlastné imanie
- 5,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 43 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −50
- Aktíva
- 4,8 tis.
- Vlastné imanie
- 4,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.