Súhrn
- Vznik
- 22. 06. 20197 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 48 984 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Hladký Legal s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 52484840
- daňové identifikačné číslo
- 2121052131
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Kutlíkova 17, 851 02 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Petržalkaokres Bratislava VBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 22. 06. 2019
- V registri
- 7 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 138423/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9963414
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie právnych služieb | 19. 03. 2024 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121052131 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲135 % na 30 664 € a zvýšila tržby o ▲64 % na 49 tisíc eur.
Tržby
48 984 €
▲ 64,0 %Výsledok hospodárenia
30 664 €
▲ 135,2 %Aktíva
55 898 €
▲ 144,0 %Vlastné imanie
48 704 €
▲ 170,0 %Zadlženosť
12,9 %
Hrubá marža
69,9 %
Čistá marža
62,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 29,9 tis. | 49 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 0 | 0 | 0 | 13 tis. | 30,7 tis. |
| Aktíva | 5 tis. | 5 tis. | 5 tis. | 22,9 tis. | 55,9 tis. |
| Vlastné imanie | 5 tis. | 5 tis. | 5 tis. | 18 tis. | 48,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 2,5 tis. | 3,6 tis. |
| Zadlženosť | 0,0 % | 0,0 % | 0,0 % | 21,2 % | 12,9 % |
aj 06/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 49 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 30,7 tis.
- Aktíva
- 55,9 tis.
- Vlastné imanie
- 48,7 tis.
- Daň z príjmu
- 3,6 tis.
- Zadlženosť
- 12,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 29,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13 tis.
- Aktíva
- 22,9 tis.
- Vlastné imanie
- 18 tis.
- Daň z príjmu
- 2,5 tis.
- Zadlženosť
- 21,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 5 tis.
- Vlastné imanie
- 5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 06/2019 — 12/2019–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.