prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

eWater, a.s.

identifikačné číslo organizácie 47713003aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 04. 201412 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Akciová spoločnosťkód 121
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
1 062 170 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
eWater, a.s.
identifikačné číslo organizácie
47713003
daňové identifikačné číslo
2024068585
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2024068585
Sídlo
Žižkova 4D, 04001 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Akciová spoločnosť (121)
Vznik
01. 04. 2014
V registri
12 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sa, vložka č. 1629/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
997852
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 04. 2014—
Montáž a servis filtračných zariadení na úpravu pitnej a úžitkovej vody01. 04. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 04. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 04. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby01. 04. 2014—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov01. 04. 2014—
Reklamné a marketingové služby01. 04. 2014—
Prieskum trhu a verejnej mienky01. 04. 2014—
Administratívne služby01. 04. 2014—
Prenájom hnuteľných vecí01. 04. 2014—
Upratovacie a čistiace služby01. 04. 2014—
Finančný leasing01. 04. 2014—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom01. 04. 2014—
Skladovanie01. 04. 2014—
Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty01. 04. 2014—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly01. 04. 2014—
Výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadení01. 04. 2014—
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky01. 04. 2014—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla17. 03. 2020—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave17. 03. 2020—
Výroba nápojov17. 03. 2020—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom17. 03. 2020—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla17. 03. 2020—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 29. 12. 2023
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária VASIĽ & partners, s.r.o. · od 30. 01. 2026

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024068585: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024068585: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024068585IČ DPH SK2024068585Obdobia daňových registráciíDIČ 2024068585: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024068585: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024068585IČ DPH SK2024068585Obdobia daňových registráciíDIČ 2024068585: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024068585: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024068585IČ DPH SK2024068585
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202406858511. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 16. 06. 2014
daňové identifikačné číslo202406858510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadlo do straty −174 391 € a zvýšila tržby o ▲68 % na 1,06 mil. €.

Tržby

1 062 170 €

▲ 67,6 %

Výsledok hospodárenia

−174 391 €

▼ 6 499,7 %

Aktíva

572 479 €

▼ 37,2 %

Vlastné imanie

−78 664 €

▼ 182,2 %

Zadlženosť

113,7 %

Hrubá marža

−16,1 %

Čistá marža

−16,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 550 679 €. 2021: tržby 833 443 €. 2022: tržby 822 914 €. 2023: tržby 633 940 €. 2024: tržby 1 062 170 €.2 mil.1 mil.0550,7 tis.833,4 tis.822,9 tis.633,9 tis.1,06 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 550 679 €. 2021: tržby 833 443 €. 2022: tržby 822 914 €. 2023: tržby 633 940 €. 2024: tržby 1 062 170 €.2 mil.1 mil.0550,7 tis.833,4 tis.822,9 tis.633,9 tis.1,06 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 550 679 €. 2021: tržby 833 443 €. 2022: tržby 822 914 €. 2023: tržby 633 940 €. 2024: tržby 1 062 170 €.2 mil.1 mil.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 56 645 €. 2021: výsledok hospodárenia 25 311 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 975 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 725 €. 2024: výsledok hospodárenia −174 391 €.100 tis.0−200 tis.+56,6 tis.+25,3 tis.+3 tis.+2,7 tis.−174,4 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 56 645 €. 2021: výsledok hospodárenia 25 311 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 975 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 725 €. 2024: výsledok hospodárenia −174 391 €.100 tis.0−200 tis.+56,6 tis.+3 tis.202020222024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 56 645 €. 2021: výsledok hospodárenia 25 311 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 975 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 725 €. 2024: výsledok hospodárenia −174 391 €.100 tis.0−200 tis.20212024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 395 845 €, vlastné imanie 67 544 €. 2021: aktíva 593 958 €, vlastné imanie 92 854 €. 2022: aktíva 549 791 €, vlastné imanie 95 829 €. 2023: aktíva 912 130 €, vlastné imanie 95 728 €. 2024: aktíva 572 479 €, vlastné imanie −78 664 €.1 mil.0−100 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 395 845 €, vlastné imanie 67 544 €. 2021: aktíva 593 958 €, vlastné imanie 92 854 €. 2022: aktíva 549 791 €, vlastné imanie 95 829 €. 2023: aktíva 912 130 €, vlastné imanie 95 728 €. 2024: aktíva 572 479 €, vlastné imanie −78 664 €.1 mil.0−100 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 395 845 €, vlastné imanie 67 544 €. 2021: aktíva 593 958 €, vlastné imanie 92 854 €. 2022: aktíva 549 791 €, vlastné imanie 95 829 €. 2023: aktíva 912 130 €, vlastné imanie 95 728 €. 2024: aktíva 572 479 €, vlastné imanie −78 664 €.1 mil.0−100 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 129 738 €, zásoby 17 839 €, pohľadávky 238 789 €, finančné účty 9 479 €. 2021: dlhodobý majetok 180 435 €, zásoby 0 €, pohľadávky 363 759 €, finančné účty 49 764 €. 2022: dlhodobý majetok 131 251 €, zásoby 0 €, pohľadávky 394 132 €, finančné účty 24 408 €. 2023: dlhodobý majetok 262 599 €, zásoby 0 €, pohľadávky 616 828 €, finančné účty 32 703 €. 2024: dlhodobý majetok 271 054 €, zásoby 0 €, pohľadávky 286 121 €, finančné účty 15 304 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 129 738 €, zásoby 17 839 €, pohľadávky 238 789 €, finančné účty 9 479 €. 2021: dlhodobý majetok 180 435 €, zásoby 0 €, pohľadávky 363 759 €, finančné účty 49 764 €. 2022: dlhodobý majetok 131 251 €, zásoby 0 €, pohľadávky 394 132 €, finančné účty 24 408 €. 2023: dlhodobý majetok 262 599 €, zásoby 0 €, pohľadávky 616 828 €, finančné účty 32 703 €. 2024: dlhodobý majetok 271 054 €, zásoby 0 €, pohľadávky 286 121 €, finančné účty 15 304 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 129 738 €, zásoby 17 839 €, pohľadávky 238 789 €, finančné účty 9 479 €. 2021: dlhodobý majetok 180 435 €, zásoby 0 €, pohľadávky 363 759 €, finančné účty 49 764 €. 2022: dlhodobý majetok 131 251 €, zásoby 0 €, pohľadávky 394 132 €, finančné účty 24 408 €. 2023: dlhodobý majetok 262 599 €, zásoby 0 €, pohľadávky 616 828 €, finančné účty 32 703 €. 2024: dlhodobý majetok 271 054 €, zásoby 0 €, pohľadávky 286 121 €, finančné účty 15 304 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 67 544 €, dlhodobé záväzky 238 686 €, krátkodobé záväzky 89 615 €. 2021: vlastné imanie 92 854 €, dlhodobé záväzky 322 572 €, krátkodobé záväzky 178 532 €. 2022: vlastné imanie 95 829 €, dlhodobé záväzky 308 795 €, krátkodobé záväzky 145 167 €. 2023: vlastné imanie 95 728 €, dlhodobé záväzky 552 204 €, krátkodobé záväzky 264 198 €. 2024: vlastné imanie −78 664 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 651 143 €.1 mil.0−100 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 67 544 €, dlhodobé záväzky 238 686 €, krátkodobé záväzky 89 615 €. 2021: vlastné imanie 92 854 €, dlhodobé záväzky 322 572 €, krátkodobé záväzky 178 532 €. 2022: vlastné imanie 95 829 €, dlhodobé záväzky 308 795 €, krátkodobé záväzky 145 167 €. 2023: vlastné imanie 95 728 €, dlhodobé záväzky 552 204 €, krátkodobé záväzky 264 198 €. 2024: vlastné imanie −78 664 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 651 143 €.1 mil.0−100 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 67 544 €, dlhodobé záväzky 238 686 €, krátkodobé záväzky 89 615 €. 2021: vlastné imanie 92 854 €, dlhodobé záväzky 322 572 €, krátkodobé záväzky 178 532 €. 2022: vlastné imanie 95 829 €, dlhodobé záväzky 308 795 €, krátkodobé záväzky 145 167 €. 2023: vlastné imanie 95 728 €, dlhodobé záväzky 552 204 €, krátkodobé záväzky 264 198 €. 2024: vlastné imanie −78 664 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 651 143 €.1 mil.0−100 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 13 182 €. 2021: daň z príjmu 10 294 €. 2022: daň z príjmu 6 084 €. 2023: daň z príjmu 1 655 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.013,2 tis.10,3 tis.6,1 tis.1,7 tis.3,8 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 13 182 €. 2021: daň z príjmu 10 294 €. 2022: daň z príjmu 6 084 €. 2023: daň z príjmu 1 655 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.013,2 tis.10,3 tis.6,1 tis.1,7 tis.3,8 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 13 182 €. 2021: daň z príjmu 10 294 €. 2022: daň z príjmu 6 084 €. 2023: daň z príjmu 1 655 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.0202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby550,7 tis.833,4 tis.822,9 tis.633,9 tis.1,06 mil.
Výsledok hospodárenia56,6 tis.25,3 tis.3 tis.2,7 tis.−174,4 tis.
Aktíva395,8 tis.594 tis.549,8 tis.912,1 tis.572,5 tis.
Vlastné imanie67,5 tis.92,9 tis.95,8 tis.95,7 tis.−78,7 tis.
Daň z príjmu13,2 tis.10,3 tis.6,1 tis.1,7 tis.3,8 tis.
Zadlženosť82,9 %84,4 %82,6 %89,5 %113,7 %

aj 04/2014 — 12/2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
1,06 mil.
Výsledok hospodárenia
−174,4 tis.
Aktíva
572,5 tis.
Vlastné imanie
−78,7 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
113,7 %

2023

Tržby
633,9 tis.
Výsledok hospodárenia
2,7 tis.
Aktíva
912,1 tis.
Vlastné imanie
95,7 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
89,5 %

2022

Tržby
822,9 tis.
Výsledok hospodárenia
3 tis.
Aktíva
549,8 tis.
Vlastné imanie
95,8 tis.
Daň z príjmu
6,1 tis.
Zadlženosť
82,6 %

2021

Tržby
833,4 tis.
Výsledok hospodárenia
25,3 tis.
Aktíva
594 tis.
Vlastné imanie
92,9 tis.
Daň z príjmu
10,3 tis.
Zadlženosť
84,4 %

2020

Tržby
550,7 tis.
Výsledok hospodárenia
56,6 tis.
Aktíva
395,8 tis.
Vlastné imanie
67,5 tis.
Daň z príjmu
13,2 tis.
Zadlženosť
82,9 %

aj 04/2014 — 12/2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API