prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

SEKE, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47586401aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 12. 201312 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
160 614 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SEKE, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47586401
daňové identifikačné číslo
2023972841
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023972841
Sídlo
Sokolovská 178/10, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 12. 2013
V registri
12 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 67377/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
556912
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)14. 12. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu14. 12. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb14. 12. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby14. 12. 2013—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve14. 12. 2013—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m14. 12. 2013—
Kopanie studní14. 12. 2013—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva14. 12. 2013—
Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba14. 12. 2013—
Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín14. 12. 2013—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu14. 12. 2013—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí14. 12. 2013—
Čistenie kanalizačných systémov14. 12. 2013—
Diagnostika kanalizačných potrubí14. 12. 2013—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom14. 12. 2013—
Prípravné práce k realizácii stavby14. 12. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien14. 12. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov14. 12. 2013—
Stavebné cenárstvo14. 12. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla14. 12. 2013—
Úschova zbraní a streliva14. 12. 2013—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností14. 12. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu14. 12. 2013—
Počítačové služby14. 12. 2013—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov14. 12. 2013—
Finančný leasing14. 12. 2013—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt14. 12. 2013—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt14. 12. 2013—
Faktoring a forfaiting14. 12. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom14. 12. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí14. 12. 2013—
Administratívne služby14. 12. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov14. 12. 2013—
Vedenie účtovníctva14. 12. 2013—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení14. 12. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí14. 12. 2013—
Čistiace a upratovacie služby14. 12. 2013—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne14. 12. 2013—
Reklamné a marketingové služby14. 12. 2013—
Montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorov14. 12. 2013—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava14. 12. 2013—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 12. 04. 2022 do 07. 11. 2025 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária SLAMKA & Partners s.r.o. · od 12. 04. 2022

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023972841: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023972841: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023972841IČ DPH SK2023972841Obdobia daňových registráciíDIČ 2023972841: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023972841: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023972841IČ DPH SK2023972841Obdobia daňových registráciíDIČ 2023972841: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023972841: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023972841IČ DPH SK2023972841
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202397284111. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2015
daňové identifikačné číslo202397284110. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 2 145 € a znížila tržby o ▼17 % na 160,6 tisíc eur.

Tržby

160 614 €

▼ 16,6 %

Výsledok hospodárenia

2 145 €

▲ 103,9 %

Aktíva

75 824 €

▼ 73,1 %

Vlastné imanie

40 669 €

▲ 5,6 %

Zadlženosť

46,4 %

Hrubá marža

1,9 %

Čistá marža

1,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 520 107 €. 2022: tržby 406 090 €. 2023: tržby 155 024 €. 2024: tržby 192 667 €. 2025: tržby 160 614 €.1 mil.500 tis.0520,1 tis.406,1 tis.155 tis.192,7 tis.160,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 520 107 €. 2022: tržby 406 090 €. 2023: tržby 155 024 €. 2024: tržby 192 667 €. 2025: tržby 160 614 €.1 mil.500 tis.0520,1 tis.406,1 tis.155 tis.192,7 tis.160,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 520 107 €. 2022: tržby 406 090 €. 2023: tržby 155 024 €. 2024: tržby 192 667 €. 2025: tržby 160 614 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 621 €. 2022: výsledok hospodárenia 11 681 €. 2023: výsledok hospodárenia −101 390 €. 2024: výsledok hospodárenia −55 325 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 145 €.20 tis.0−200 tis.+9,6 tis.+11,7 tis.−101,4 tis.−55,3 tis.+2,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 621 €. 2022: výsledok hospodárenia 11 681 €. 2023: výsledok hospodárenia −101 390 €. 2024: výsledok hospodárenia −55 325 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 145 €.20 tis.0−200 tis.+9,6 tis.+2,1 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 621 €. 2022: výsledok hospodárenia 11 681 €. 2023: výsledok hospodárenia −101 390 €. 2024: výsledok hospodárenia −55 325 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 145 €.20 tis.0−200 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 378 835 €, vlastné imanie 24 488 €. 2022: aktíva 323 116 €, vlastné imanie 36 169 €. 2023: aktíva 307 373 €, vlastné imanie 93 848 €. 2024: aktíva 282 212 €, vlastné imanie 38 523 €. 2025: aktíva 75 824 €, vlastné imanie 40 669 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 378 835 €, vlastné imanie 24 488 €. 2022: aktíva 323 116 €, vlastné imanie 36 169 €. 2023: aktíva 307 373 €, vlastné imanie 93 848 €. 2024: aktíva 282 212 €, vlastné imanie 38 523 €. 2025: aktíva 75 824 €, vlastné imanie 40 669 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 378 835 €, vlastné imanie 24 488 €. 2022: aktíva 323 116 €, vlastné imanie 36 169 €. 2023: aktíva 307 373 €, vlastné imanie 93 848 €. 2024: aktíva 282 212 €, vlastné imanie 38 523 €. 2025: aktíva 75 824 €, vlastné imanie 40 669 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 56 816 €, zásoby 0 €, pohľadávky 158 722 €, finančné účty 163 297 €. 2022: dlhodobý majetok 87 773 €, zásoby 0 €, pohľadávky 223 725 €, finančné účty 11 618 €. 2023: dlhodobý majetok 59 830 €, zásoby 0 €, pohľadávky 232 312 €, finančné účty 15 231 €. 2024: dlhodobý majetok 36 280 €, zásoby 0 €, pohľadávky 218 200 €, finančné účty 27 732 €. 2025: dlhodobý majetok 36 280 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 402 €, finančné účty 18 142 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 56 816 €, zásoby 0 €, pohľadávky 158 722 €, finančné účty 163 297 €. 2022: dlhodobý majetok 87 773 €, zásoby 0 €, pohľadávky 223 725 €, finančné účty 11 618 €. 2023: dlhodobý majetok 59 830 €, zásoby 0 €, pohľadávky 232 312 €, finančné účty 15 231 €. 2024: dlhodobý majetok 36 280 €, zásoby 0 €, pohľadávky 218 200 €, finančné účty 27 732 €. 2025: dlhodobý majetok 36 280 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 402 €, finančné účty 18 142 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 56 816 €, zásoby 0 €, pohľadávky 158 722 €, finančné účty 163 297 €. 2022: dlhodobý majetok 87 773 €, zásoby 0 €, pohľadávky 223 725 €, finančné účty 11 618 €. 2023: dlhodobý majetok 59 830 €, zásoby 0 €, pohľadávky 232 312 €, finančné účty 15 231 €. 2024: dlhodobý majetok 36 280 €, zásoby 0 €, pohľadávky 218 200 €, finančné účty 27 732 €. 2025: dlhodobý majetok 36 280 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 402 €, finančné účty 18 142 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 24 488 €, dlhodobé záväzky 13 021 €, krátkodobé záväzky 341 326 €. 2022: vlastné imanie 36 169 €, dlhodobé záväzky 4 538 €, krátkodobé záväzky 282 409 €. 2023: vlastné imanie 93 848 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 213 521 €. 2024: vlastné imanie 38 523 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 243 679 €. 2025: vlastné imanie 40 669 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 35 155 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 24 488 €, dlhodobé záväzky 13 021 €, krátkodobé záväzky 341 326 €. 2022: vlastné imanie 36 169 €, dlhodobé záväzky 4 538 €, krátkodobé záväzky 282 409 €. 2023: vlastné imanie 93 848 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 213 521 €. 2024: vlastné imanie 38 523 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 243 679 €. 2025: vlastné imanie 40 669 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 35 155 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 24 488 €, dlhodobé záväzky 13 021 €, krátkodobé záväzky 341 326 €. 2022: vlastné imanie 36 169 €, dlhodobé záväzky 4 538 €, krátkodobé záväzky 282 409 €. 2023: vlastné imanie 93 848 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 213 521 €. 2024: vlastné imanie 38 523 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 243 679 €. 2025: vlastné imanie 40 669 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 35 155 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 072 €. 2022: daň z príjmu 5 898 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.04,1 tis.5,9 tis.0096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 072 €. 2022: daň z príjmu 5 898 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.04,1 tis.5,9 tis.0096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 072 €. 2022: daň z príjmu 5 898 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.00960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby520,1 tis.406,1 tis.155 tis.192,7 tis.160,6 tis.
Výsledok hospodárenia9,6 tis.11,7 tis.−101,4 tis.−55,3 tis.2,1 tis.
Aktíva378,8 tis.323,1 tis.307,4 tis.282,2 tis.75,8 tis.
Vlastné imanie24,5 tis.36,2 tis.93,8 tis.38,5 tis.40,7 tis.
Daň z príjmu4,1 tis.5,9 tis.00960
Zadlženosť93,5 %88,8 %69,5 %86,3 %46,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
160,6 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
75,8 tis.
Vlastné imanie
40,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
46,4 %

2024

Tržby
192,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−55,3 tis.
Aktíva
282,2 tis.
Vlastné imanie
38,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
86,3 %

2023

Tržby
155 tis.
Výsledok hospodárenia
−101,4 tis.
Aktíva
307,4 tis.
Vlastné imanie
93,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
69,5 %

2022

Tržby
406,1 tis.
Výsledok hospodárenia
11,7 tis.
Aktíva
323,1 tis.
Vlastné imanie
36,2 tis.
Daň z príjmu
5,9 tis.
Zadlženosť
88,8 %

2021

Tržby
520,1 tis.
Výsledok hospodárenia
9,6 tis.
Aktíva
378,8 tis.
Vlastné imanie
24,5 tis.
Daň z príjmu
4,1 tis.
Zadlženosť
93,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API