prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Advokátska kancelária SLAMKA & Partners s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50120000aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 01. 201610 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
378 615 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Advokátska kancelária SLAMKA & Partners s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50120000
daňové identifikačné číslo
2120174067
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120174067
Sídlo
Radlinského 1735/29, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 01. 2016
V registri
10 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 64772/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
6437303
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie právnych služieb15. 01. 2016—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 10. 03. 2017
Oprávnená osoba
Hronček & Partners, s. r. o. · od 15. 02. 2024

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120174067: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120174067: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120174067IČ DPH SK2120174067Obdobia daňových registráciíDIČ 2120174067: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120174067: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120174067IČ DPH SK2120174067Obdobia daňových registráciíDIČ 2120174067: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120174067: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120174067IČ DPH SK2120174067
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212017406711. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 01. 2016
daňové identifikačné číslo212017406710. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −3 449 € a zvýšila tržby o ▲2 % na 378,6 tisíc eur.

Tržby

378 615 €

▲ 2,0 %

Výsledok hospodárenia

−3 449 €

▼ 203,4 %

Aktíva

212 472 €

▼ 9,3 %

Vlastné imanie

72 269 €

▲ 2,6 %

Zadlženosť

66,0 %

Hrubá marža

3,1 %

Čistá marža

−0,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 270 285 €. 2022: tržby 335 981 €. 2023: tržby 380 112 €. 2024: tržby 371 204 €. 2025: tržby 378 615 €.500 tis.250 tis.0270,3 tis.336 tis.380,1 tis.371,2 tis.378,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 270 285 €. 2022: tržby 335 981 €. 2023: tržby 380 112 €. 2024: tržby 371 204 €. 2025: tržby 378 615 €.500 tis.250 tis.0270,3 tis.336 tis.380,1 tis.371,2 tis.378,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 270 285 €. 2022: tržby 335 981 €. 2023: tržby 380 112 €. 2024: tržby 371 204 €. 2025: tržby 378 615 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −59 719 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 518 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 216 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 336 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 449 €.20 tis.0−100 tis.−59,7 tis.+2,5 tis.+18,2 tis.+3,3 tis.−3,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −59 719 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 518 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 216 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 336 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 449 €.20 tis.0−100 tis.−59,7 tis.+2,5 tis.+18,2 tis.+3,3 tis.−3,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −59 719 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 518 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 216 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 336 €. 2025: výsledok hospodárenia −3 449 €.20 tis.0−100 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 237 639 €, vlastné imanie 46 340 €. 2022: aktíva 235 734 €, vlastné imanie 48 858 €. 2023: aktíva 240 803 €, vlastné imanie 67 074 €. 2024: aktíva 234 380 €, vlastné imanie 70 410 €. 2025: aktíva 212 472 €, vlastné imanie 72 269 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 237 639 €, vlastné imanie 46 340 €. 2022: aktíva 235 734 €, vlastné imanie 48 858 €. 2023: aktíva 240 803 €, vlastné imanie 67 074 €. 2024: aktíva 234 380 €, vlastné imanie 70 410 €. 2025: aktíva 212 472 €, vlastné imanie 72 269 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 237 639 €, vlastné imanie 46 340 €. 2022: aktíva 235 734 €, vlastné imanie 48 858 €. 2023: aktíva 240 803 €, vlastné imanie 67 074 €. 2024: aktíva 234 380 €, vlastné imanie 70 410 €. 2025: aktíva 212 472 €, vlastné imanie 72 269 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 64 349 €, zásoby 150 €, pohľadávky 151 451 €, finančné účty 21 689 €. 2022: dlhodobý majetok 53 514 €, zásoby 180 €, pohľadávky 157 730 €, finančné účty 24 310 €. 2023: dlhodobý majetok 65 454 €, zásoby 196 €, pohľadávky 125 701 €, finančné účty 49 452 €. 2024: dlhodobý majetok 81 607 €, zásoby 158 €, pohľadávky 117 544 €, finančné účty 35 071 €. 2025: dlhodobý majetok 87 375 €, zásoby 0 €, pohľadávky 100 229 €, finančné účty 24 868 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 64 349 €, zásoby 150 €, pohľadávky 151 451 €, finančné účty 21 689 €. 2022: dlhodobý majetok 53 514 €, zásoby 180 €, pohľadávky 157 730 €, finančné účty 24 310 €. 2023: dlhodobý majetok 65 454 €, zásoby 196 €, pohľadávky 125 701 €, finančné účty 49 452 €. 2024: dlhodobý majetok 81 607 €, zásoby 158 €, pohľadávky 117 544 €, finančné účty 35 071 €. 2025: dlhodobý majetok 87 375 €, zásoby 0 €, pohľadávky 100 229 €, finančné účty 24 868 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 64 349 €, zásoby 150 €, pohľadávky 151 451 €, finančné účty 21 689 €. 2022: dlhodobý majetok 53 514 €, zásoby 180 €, pohľadávky 157 730 €, finančné účty 24 310 €. 2023: dlhodobý majetok 65 454 €, zásoby 196 €, pohľadávky 125 701 €, finančné účty 49 452 €. 2024: dlhodobý majetok 81 607 €, zásoby 158 €, pohľadávky 117 544 €, finančné účty 35 071 €. 2025: dlhodobý majetok 87 375 €, zásoby 0 €, pohľadávky 100 229 €, finančné účty 24 868 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 46 340 €, dlhodobé záväzky 57 617 €, krátkodobé záväzky 133 682 €. 2022: vlastné imanie 48 858 €, dlhodobé záväzky 47 349 €, krátkodobé záväzky 139 527 €. 2023: vlastné imanie 67 074 €, dlhodobé záväzky 47 766 €, krátkodobé záväzky 125 963 €. 2024: vlastné imanie 70 410 €, dlhodobé záväzky 46 913 €, krátkodobé záväzky 117 057 €. 2025: vlastné imanie 72 269 €, dlhodobé záväzky 40 516 €, krátkodobé záväzky 99 687 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 46 340 €, dlhodobé záväzky 57 617 €, krátkodobé záväzky 133 682 €. 2022: vlastné imanie 48 858 €, dlhodobé záväzky 47 349 €, krátkodobé záväzky 139 527 €. 2023: vlastné imanie 67 074 €, dlhodobé záväzky 47 766 €, krátkodobé záväzky 125 963 €. 2024: vlastné imanie 70 410 €, dlhodobé záväzky 46 913 €, krátkodobé záväzky 117 057 €. 2025: vlastné imanie 72 269 €, dlhodobé záväzky 40 516 €, krátkodobé záväzky 99 687 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 46 340 €, dlhodobé záväzky 57 617 €, krátkodobé záväzky 133 682 €. 2022: vlastné imanie 48 858 €, dlhodobé záväzky 47 349 €, krátkodobé záväzky 139 527 €. 2023: vlastné imanie 67 074 €, dlhodobé záväzky 47 766 €, krátkodobé záväzky 125 963 €. 2024: vlastné imanie 70 410 €, dlhodobé záväzky 46 913 €, krátkodobé záväzky 117 057 €. 2025: vlastné imanie 72 269 €, dlhodobé záväzky 40 516 €, krátkodobé záväzky 99 687 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 5 105 €. 2023: daň z príjmu 15 976 €. 2024: daň z príjmu 14 221 €. 2025: daň z príjmu 15 273 €.20 tis.10 tis.005,1 tis.16 tis.14,2 tis.15,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 5 105 €. 2023: daň z príjmu 15 976 €. 2024: daň z príjmu 14 221 €. 2025: daň z príjmu 15 273 €.20 tis.10 tis.005,1 tis.16 tis.14,2 tis.15,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 5 105 €. 2023: daň z príjmu 15 976 €. 2024: daň z príjmu 14 221 €. 2025: daň z príjmu 15 273 €.20 tis.10 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby270,3 tis.336 tis.380,1 tis.371,2 tis.378,6 tis.
Výsledok hospodárenia−59,7 tis.2,5 tis.18,2 tis.3,3 tis.−3,4 tis.
Aktíva237,6 tis.235,7 tis.240,8 tis.234,4 tis.212,5 tis.
Vlastné imanie46,3 tis.48,9 tis.67,1 tis.70,4 tis.72,3 tis.
Daň z príjmu05,1 tis.16 tis.14,2 tis.15,3 tis.
Zadlženosť80,5 %79,3 %72,1 %70,0 %66,0 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
378,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,4 tis.
Aktíva
212,5 tis.
Vlastné imanie
72,3 tis.
Daň z príjmu
15,3 tis.
Zadlženosť
66,0 %

2024

Tržby
371,2 tis.
Výsledok hospodárenia
3,3 tis.
Aktíva
234,4 tis.
Vlastné imanie
70,4 tis.
Daň z príjmu
14,2 tis.
Zadlženosť
70,0 %

2023

Tržby
380,1 tis.
Výsledok hospodárenia
18,2 tis.
Aktíva
240,8 tis.
Vlastné imanie
67,1 tis.
Daň z príjmu
16 tis.
Zadlženosť
72,1 %

2022

Tržby
336 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
235,7 tis.
Vlastné imanie
48,9 tis.
Daň z príjmu
5,1 tis.
Zadlženosť
79,3 %

2021

Tržby
270,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−59,7 tis.
Aktíva
237,6 tis.
Vlastné imanie
46,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
80,5 %

aj 2016–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API