prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

PZ Staving, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47568941aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 11. 201312 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
78 349 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PZ Staving, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47568941
daňové identifikačné číslo
2023936453
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023936453
Sídlo
Bysterecká 2971, 02601 Dolný Kubín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 11. 2013
V registri
12 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 61022/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
569307
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prípravné práce k realizácii stavby27. 11. 2013—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien27. 11. 2013—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov27. 11. 2013—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)27. 11. 2013—
sprostredkovateľská činnosti v oblasti služieb27. 11. 2013—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla27. 11. 2013—
prenájom hnuteľných vecí27. 11. 2013—
taxislužba22. 04. 2020—
Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo07. 09. 2023—
Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku a slamy07. 09. 2023—
Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel09. 04. 2026—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 19. 07. 2025
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária JUDr. ŠKERDA, s.r.o · od 19. 07. 2025

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023936453: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023936453: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023936453IČ DPH SK2023936453Obdobia daňových registráciíDIČ 2023936453: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023936453: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023936453IČ DPH SK2023936453Obdobia daňových registráciíDIČ 2023936453: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023936453: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023936453IČ DPH SK2023936453
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202393645311. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 24. 09. 2014
daňové identifikačné číslo202393645310. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené11. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −118 736 € a zvýšila tržby o ▲16 % na 78,3 tisíc eur.

Tržby

78 349 €

▲ 16,2 %

Výsledok hospodárenia

−118 736 €

▲ 22,7 %

Aktíva

152 597 €

▼ 29,4 %

Vlastné imanie

−375 554 €

▼ 46,2 %

Zadlženosť

346,1 %

Hrubá marža

−150,3 %

Čistá marža

−151,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 7 403 €. 2022: tržby 122 258 €. 2023: tržby 164 951 €. 2024: tržby 67 425 €. 2025: tržby 78 349 €.200 tis.100 tis.07,4 tis.122,3 tis.165 tis.67,4 tis.78,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 7 403 €. 2022: tržby 122 258 €. 2023: tržby 164 951 €. 2024: tržby 67 425 €. 2025: tržby 78 349 €.200 tis.100 tis.07,4 tis.122,3 tis.165 tis.67,4 tis.78,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 7 403 €. 2022: tržby 122 258 €. 2023: tržby 164 951 €. 2024: tržby 67 425 €. 2025: tržby 78 349 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −50 488 €. 2022: výsledok hospodárenia −36 685 €. 2023: výsledok hospodárenia −64 477 €. 2024: výsledok hospodárenia −153 703 €. 2025: výsledok hospodárenia −118 736 €.0−200 tis.−50,5 tis.−36,7 tis.−64,5 tis.−153,7 tis.−118,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −50 488 €. 2022: výsledok hospodárenia −36 685 €. 2023: výsledok hospodárenia −64 477 €. 2024: výsledok hospodárenia −153 703 €. 2025: výsledok hospodárenia −118 736 €.0−200 tis.−50,5 tis.−64,5 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −50 488 €. 2022: výsledok hospodárenia −36 685 €. 2023: výsledok hospodárenia −64 477 €. 2024: výsledok hospodárenia −153 703 €. 2025: výsledok hospodárenia −118 736 €.0−200 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 88 841 €, vlastné imanie −175 781 €. 2022: aktíva 251 313 €, vlastné imanie −123 638 €. 2023: aktíva 273 628 €, vlastné imanie −188 115 €. 2024: aktíva 216 219 €, vlastné imanie −256 818 €. 2025: aktíva 152 597 €, vlastné imanie −375 554 €.500 tis.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 88 841 €, vlastné imanie −175 781 €. 2022: aktíva 251 313 €, vlastné imanie −123 638 €. 2023: aktíva 273 628 €, vlastné imanie −188 115 €. 2024: aktíva 216 219 €, vlastné imanie −256 818 €. 2025: aktíva 152 597 €, vlastné imanie −375 554 €.500 tis.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 88 841 €, vlastné imanie −175 781 €. 2022: aktíva 251 313 €, vlastné imanie −123 638 €. 2023: aktíva 273 628 €, vlastné imanie −188 115 €. 2024: aktíva 216 219 €, vlastné imanie −256 818 €. 2025: aktíva 152 597 €, vlastné imanie −375 554 €.500 tis.0−500 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 89 239 €, zásoby 22 180 €, pohľadávky −25 301 €, finančné účty 2 723 €. 2022: dlhodobý majetok 205 974 €, zásoby 6 499 €, pohľadávky 24 553 €, finančné účty 14 287 €. 2023: dlhodobý majetok 228 821 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 021 €, finančné účty 24 786 €. 2024: dlhodobý majetok 194 543 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 803 €, finančné účty 5 873 €. 2025: dlhodobý majetok 122 263 €, zásoby 8 977 €, pohľadávky 18 068 €, finančné účty 3 289 €.500 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 89 239 €, zásoby 22 180 €, pohľadávky −25 301 €, finančné účty 2 723 €. 2022: dlhodobý majetok 205 974 €, zásoby 6 499 €, pohľadávky 24 553 €, finančné účty 14 287 €. 2023: dlhodobý majetok 228 821 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 021 €, finančné účty 24 786 €. 2024: dlhodobý majetok 194 543 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 803 €, finančné účty 5 873 €. 2025: dlhodobý majetok 122 263 €, zásoby 8 977 €, pohľadávky 18 068 €, finančné účty 3 289 €.500 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 89 239 €, zásoby 22 180 €, pohľadávky −25 301 €, finančné účty 2 723 €. 2022: dlhodobý majetok 205 974 €, zásoby 6 499 €, pohľadávky 24 553 €, finančné účty 14 287 €. 2023: dlhodobý majetok 228 821 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 021 €, finančné účty 24 786 €. 2024: dlhodobý majetok 194 543 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 803 €, finančné účty 5 873 €. 2025: dlhodobý majetok 122 263 €, zásoby 8 977 €, pohľadávky 18 068 €, finančné účty 3 289 €.500 tis.0−50 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −175 781 €, dlhodobé záväzky 19 625 €, krátkodobé záväzky 244 997 €. 2022: vlastné imanie −123 638 €, dlhodobé záväzky 32 501 €, krátkodobé záväzky 342 450 €. 2023: vlastné imanie −188 115 €, dlhodobé záväzky 20 865 €, krátkodobé záväzky 440 878 €. 2024: vlastné imanie −256 818 €, dlhodobé záväzky 36 803 €, krátkodobé záväzky 436 234 €. 2025: vlastné imanie −375 554 €, dlhodobé záväzky 26 931 €, krátkodobé záväzky 501 220 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −175 781 €, dlhodobé záväzky 19 625 €, krátkodobé záväzky 244 997 €. 2022: vlastné imanie −123 638 €, dlhodobé záväzky 32 501 €, krátkodobé záväzky 342 450 €. 2023: vlastné imanie −188 115 €, dlhodobé záväzky 20 865 €, krátkodobé záväzky 440 878 €. 2024: vlastné imanie −256 818 €, dlhodobé záväzky 36 803 €, krátkodobé záväzky 436 234 €. 2025: vlastné imanie −375 554 €, dlhodobé záväzky 26 931 €, krátkodobé záväzky 501 220 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −175 781 €, dlhodobé záväzky 19 625 €, krátkodobé záväzky 244 997 €. 2022: vlastné imanie −123 638 €, dlhodobé záväzky 32 501 €, krátkodobé záväzky 342 450 €. 2023: vlastné imanie −188 115 €, dlhodobé záväzky 20 865 €, krátkodobé záväzky 440 878 €. 2024: vlastné imanie −256 818 €, dlhodobé záväzky 36 803 €, krátkodobé záväzky 436 234 €. 2025: vlastné imanie −375 554 €, dlhodobé záväzky 26 931 €, krátkodobé záväzky 501 220 €.1 mil.0−500 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000096096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby7,4 tis.122,3 tis.165 tis.67,4 tis.78,3 tis.
Výsledok hospodárenia−50,5 tis.−36,7 tis.−64,5 tis.−153,7 tis.−118,7 tis.
Aktíva88,8 tis.251,3 tis.273,6 tis.216,2 tis.152,6 tis.
Vlastné imanie−175,8 tis.−123,6 tis.−188,1 tis.−256,8 tis.−375,6 tis.
Daň z príjmu000960960
Zadlženosť297,9 %149,2 %168,7 %218,8 %346,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
78,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−118,7 tis.
Aktíva
152,6 tis.
Vlastné imanie
−375,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
346,1 %

2024

Tržby
67,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−153,7 tis.
Aktíva
216,2 tis.
Vlastné imanie
−256,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
218,8 %

2023

Tržby
165 tis.
Výsledok hospodárenia
−64,5 tis.
Aktíva
273,6 tis.
Vlastné imanie
−188,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
168,7 %

2022

Tržby
122,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−36,7 tis.
Aktíva
251,3 tis.
Vlastné imanie
−123,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
149,2 %

2021

Tržby
7,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−50,5 tis.
Aktíva
88,8 tis.
Vlastné imanie
−175,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
297,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API