prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

NH FARMA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47055430aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 03. 201313 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
37 788 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
NH FARMA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47055430
daňové identifikačné číslo
2023720776
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023720776
Sídlo
209, 92507 Mostová, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 03. 2013
V registri
13 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 31205/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
932615
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja14. 03. 2013—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)14. 03. 2013—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve14. 03. 2013—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien14. 03. 2013—
administratívne služby14. 03. 2013—
čistiace a upratovacie služby14. 03. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu14. 03. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby14. 03. 2013—
vedenie účtovníctva14. 03. 2013—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti14. 03. 2013—
faktoring a forfaiting14. 03. 2013—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností14. 03. 2013—
mäsiarstvo14. 03. 2013—
poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá14. 03. 2013—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla14. 03. 2013—
Poskytovanie služieb v rybárstve14. 03. 2013—
Úprava nerastov, dobíjanie rašeliny a bahna a ich úprava14. 03. 2013—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok14. 03. 2013—
Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu14. 03. 2013—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 08. 08. 2017
Oprávnená osoba
MST PARTNERS, s.r.o. · od 08. 08. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023720776: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023720776: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023720776IČ DPH SK2023720776Obdobia daňových registráciíDIČ 2023720776: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023720776: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023720776IČ DPH SK2023720776Obdobia daňových registráciíDIČ 2023720776: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023720776: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023720776IČ DPH SK2023720776
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202372077611. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 07. 05. 2013
daňové identifikačné číslo202372077610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 05. 10. 2021 (rok porušenia 2018).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026 do 24. 10. 2026, naposledy v zozname 17. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026.Finančná správa SRVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026 do 24. 10. 2026, naposledy v zozname 17. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026.Finančná správa SRVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026 do 24. 10. 2026, naposledy v zozname 17. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 26. 10. 2026, naposledy v zozname 22. 10. 2026.Finančná správa SRVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Všeobecná zdravotná poisťovňa13. 09. 2026 – 24. 10. 2026 ukončené17. 10. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené22. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 22. 10. 2026.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲107 % na 9 321 € a zvýšila tržby o ▲48 % na 37,8 tisíc eur.

Tržby

37 788 €

▲ 48,5 %

Výsledok hospodárenia

9 321 €

▲ 107,5 %

Aktíva

821 598 €

▼ 3,3 %

Vlastné imanie

323 558 €

▲ 3,0 %

Zadlženosť

60,6 %

Hrubá marža

31,5 %

Čistá marža

24,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 84 488 €. 2022: tržby 127 568 €. 2023: tržby 32 014 €. 2024: tržby 25 453 €. 2025: tržby 37 788 €.200 tis.100 tis.084,5 tis.127,6 tis.32 tis.25,5 tis.37,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 84 488 €. 2022: tržby 127 568 €. 2023: tržby 32 014 €. 2024: tržby 25 453 €. 2025: tržby 37 788 €.200 tis.100 tis.084,5 tis.127,6 tis.32 tis.25,5 tis.37,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 84 488 €. 2022: tržby 127 568 €. 2023: tržby 32 014 €. 2024: tržby 25 453 €. 2025: tržby 37 788 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 22 792 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 888 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 894 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 493 €. 2025: výsledok hospodárenia 9 321 €.25 tis.12,5 tis.0+22,8 tis.+8,9 tis.+2,9 tis.+4,5 tis.+9,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 22 792 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 888 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 894 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 493 €. 2025: výsledok hospodárenia 9 321 €.25 tis.12,5 tis.0+22,8 tis.+8,9 tis.+2,9 tis.+4,5 tis.+9,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 22 792 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 888 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 894 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 493 €. 2025: výsledok hospodárenia 9 321 €.25 tis.12,5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 023 458 €, vlastné imanie 260 939 €. 2022: aktíva 1 029 859 €, vlastné imanie 306 850 €. 2023: aktíva 883 628 €, vlastné imanie 309 744 €. 2024: aktíva 849 354 €, vlastné imanie 314 237 €. 2025: aktíva 821 598 €, vlastné imanie 323 558 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 023 458 €, vlastné imanie 260 939 €. 2022: aktíva 1 029 859 €, vlastné imanie 306 850 €. 2023: aktíva 883 628 €, vlastné imanie 309 744 €. 2024: aktíva 849 354 €, vlastné imanie 314 237 €. 2025: aktíva 821 598 €, vlastné imanie 323 558 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 023 458 €, vlastné imanie 260 939 €. 2022: aktíva 1 029 859 €, vlastné imanie 306 850 €. 2023: aktíva 883 628 €, vlastné imanie 309 744 €. 2024: aktíva 849 354 €, vlastné imanie 314 237 €. 2025: aktíva 821 598 €, vlastné imanie 323 558 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 747 059 €, zásoby 73 816 €, pohľadávky 173 752 €, finančné účty 28 831 €. 2022: dlhodobý majetok 784 409 €, zásoby 41 550 €, pohľadávky 188 320 €, finančné účty 15 580 €. 2023: dlhodobý majetok 760 795 €, zásoby 53 250 €, pohľadávky 53 595 €, finančné účty 15 988 €. 2024: dlhodobý majetok 740 542 €, zásoby 87 514 €, pohľadávky 2 044 €, finančné účty 19 254 €. 2025: dlhodobý majetok 745 970 €, zásoby 59 083 €, pohľadávky 9 045 €, finančné účty 7 500 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 747 059 €, zásoby 73 816 €, pohľadávky 173 752 €, finančné účty 28 831 €. 2022: dlhodobý majetok 784 409 €, zásoby 41 550 €, pohľadávky 188 320 €, finančné účty 15 580 €. 2023: dlhodobý majetok 760 795 €, zásoby 53 250 €, pohľadávky 53 595 €, finančné účty 15 988 €. 2024: dlhodobý majetok 740 542 €, zásoby 87 514 €, pohľadávky 2 044 €, finančné účty 19 254 €. 2025: dlhodobý majetok 745 970 €, zásoby 59 083 €, pohľadávky 9 045 €, finančné účty 7 500 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 747 059 €, zásoby 73 816 €, pohľadávky 173 752 €, finančné účty 28 831 €. 2022: dlhodobý majetok 784 409 €, zásoby 41 550 €, pohľadávky 188 320 €, finančné účty 15 580 €. 2023: dlhodobý majetok 760 795 €, zásoby 53 250 €, pohľadávky 53 595 €, finančné účty 15 988 €. 2024: dlhodobý majetok 740 542 €, zásoby 87 514 €, pohľadávky 2 044 €, finančné účty 19 254 €. 2025: dlhodobý majetok 745 970 €, zásoby 59 083 €, pohľadávky 9 045 €, finančné účty 7 500 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 260 939 €, dlhodobé záväzky 639 183 €, krátkodobé záväzky 123 336 €. 2022: vlastné imanie 306 850 €, dlhodobé záväzky 620 998 €, krátkodobé záväzky 102 011 €. 2023: vlastné imanie 309 744 €, dlhodobé záväzky 405 250 €, krátkodobé záväzky 168 634 €. 2024: vlastné imanie 314 237 €, dlhodobé záväzky 381 500 €, krátkodobé záväzky 153 617 €. 2025: vlastné imanie 323 558 €, dlhodobé záväzky 467 888 €, krátkodobé záväzky 30 152 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 260 939 €, dlhodobé záväzky 639 183 €, krátkodobé záväzky 123 336 €. 2022: vlastné imanie 306 850 €, dlhodobé záväzky 620 998 €, krátkodobé záväzky 102 011 €. 2023: vlastné imanie 309 744 €, dlhodobé záväzky 405 250 €, krátkodobé záväzky 168 634 €. 2024: vlastné imanie 314 237 €, dlhodobé záväzky 381 500 €, krátkodobé záväzky 153 617 €. 2025: vlastné imanie 323 558 €, dlhodobé záväzky 467 888 €, krátkodobé záväzky 30 152 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 260 939 €, dlhodobé záväzky 639 183 €, krátkodobé záväzky 123 336 €. 2022: vlastné imanie 306 850 €, dlhodobé záväzky 620 998 €, krátkodobé záväzky 102 011 €. 2023: vlastné imanie 309 744 €, dlhodobé záväzky 405 250 €, krátkodobé záväzky 168 634 €. 2024: vlastné imanie 314 237 €, dlhodobé záväzky 381 500 €, krátkodobé záväzky 153 617 €. 2025: vlastné imanie 323 558 €, dlhodobé záväzky 467 888 €, krátkodobé záväzky 30 152 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 673 €. 2022: daň z príjmu 4 799 €. 2023: daň z príjmu 1 373 €. 2024: daň z príjmu 1 499 €. 2025: daň z príjmu 2 595 €.5 tis.2,5 tis.04,7 tis.4,8 tis.1,4 tis.1,5 tis.2,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 673 €. 2022: daň z príjmu 4 799 €. 2023: daň z príjmu 1 373 €. 2024: daň z príjmu 1 499 €. 2025: daň z príjmu 2 595 €.5 tis.2,5 tis.04,7 tis.4,8 tis.1,4 tis.1,5 tis.2,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 673 €. 2022: daň z príjmu 4 799 €. 2023: daň z príjmu 1 373 €. 2024: daň z príjmu 1 499 €. 2025: daň z príjmu 2 595 €.5 tis.2,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby84,5 tis.127,6 tis.32 tis.25,5 tis.37,8 tis.
Výsledok hospodárenia22,8 tis.8,9 tis.2,9 tis.4,5 tis.9,3 tis.
Aktíva1,02 mil.1,03 mil.883,6 tis.849,4 tis.821,6 tis.
Vlastné imanie260,9 tis.306,9 tis.309,7 tis.314,2 tis.323,6 tis.
Daň z príjmu4,7 tis.4,8 tis.1,4 tis.1,5 tis.2,6 tis.
Zadlženosť74,5 %70,2 %64,9 %63,0 %60,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
37,8 tis.
Výsledok hospodárenia
9,3 tis.
Aktíva
821,6 tis.
Vlastné imanie
323,6 tis.
Daň z príjmu
2,6 tis.
Zadlženosť
60,6 %

2024

Tržby
25,5 tis.
Výsledok hospodárenia
4,5 tis.
Aktíva
849,4 tis.
Vlastné imanie
314,2 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
63,0 %

2023

Tržby
32 tis.
Výsledok hospodárenia
2,9 tis.
Aktíva
883,6 tis.
Vlastné imanie
309,7 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
64,9 %

2022

Tržby
127,6 tis.
Výsledok hospodárenia
8,9 tis.
Aktíva
1,03 mil.
Vlastné imanie
306,9 tis.
Daň z príjmu
4,8 tis.
Zadlženosť
70,2 %

2021

Tržby
84,5 tis.
Výsledok hospodárenia
22,8 tis.
Aktíva
1,02 mil.
Vlastné imanie
260,9 tis.
Daň z príjmu
4,7 tis.
Zadlženosť
74,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 22. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API