prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

MST PARTNERS, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 36861545aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
01. 01. 200917 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
649 772 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MST PARTNERS, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
36861545
daňové identifikačné číslo
2820000084
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2820000084
Sídlo
Laurinská 3, 811 01 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 01. 2009
V registri
17 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 56105/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
822781
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb,01. 01. 2009—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 21. 08. 2025
Oprávnená osoba
JUDr. Ján Cáfal, advokátska kancelária, s.r.o. · od 21. 08. 2025

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2820000084: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2820000084: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820000084IČ DPH SK2820000084Obdobia daňových registráciíDIČ 2820000084: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2820000084: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820000084IČ DPH SK2820000084Obdobia daňových registráciíDIČ 2820000084: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2820000084: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2820000084IČ DPH SK2820000084
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK282000008411. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 20. 01. 2009
daňové identifikačné číslo282000008410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲2 079 % na 96 693 € a zvýšila tržby o ▲41 % na 649,8 tisíc eur.

Tržby

649 772 €

▲ 41,5 %

Výsledok hospodárenia

96 693 €

▲ 2 079,2 %

Aktíva

494 285 €

▲ 1,0 %

Vlastné imanie

335 260 €

▲ 22,8 %

Zadlženosť

32,2 %

Hrubá marža

19,4 %

Čistá marža

14,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 393 592 €. 2022: tržby 551 237 €. 2023: tržby 471 548 €. 2024: tržby 459 299 €. 2025: tržby 649 772 €.1 mil.500 tis.0393,6 tis.551,2 tis.471,5 tis.459,3 tis.649,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 393 592 €. 2022: tržby 551 237 €. 2023: tržby 471 548 €. 2024: tržby 459 299 €. 2025: tržby 649 772 €.1 mil.500 tis.0393,6 tis.551,2 tis.471,5 tis.459,3 tis.649,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 393 592 €. 2022: tržby 551 237 €. 2023: tržby 471 548 €. 2024: tržby 459 299 €. 2025: tržby 649 772 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 737 €. 2022: výsledok hospodárenia 103 655 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 215 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 437 €. 2025: výsledok hospodárenia 96 693 €.200 tis.100 tis.0+5,7 tis.+103,7 tis.+2,2 tis.+4,4 tis.+96,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 737 €. 2022: výsledok hospodárenia 103 655 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 215 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 437 €. 2025: výsledok hospodárenia 96 693 €.200 tis.100 tis.0+5,7 tis.+2,2 tis.+96,7 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 737 €. 2022: výsledok hospodárenia 103 655 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 215 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 437 €. 2025: výsledok hospodárenia 96 693 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 349 964 €, vlastné imanie 183 436 €. 2022: aktíva 415 919 €, vlastné imanie 277 430 €. 2023: aktíva 424 761 €, vlastné imanie 279 646 €. 2024: aktíva 489 391 €, vlastné imanie 273 119 €. 2025: aktíva 494 285 €, vlastné imanie 335 260 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 349 964 €, vlastné imanie 183 436 €. 2022: aktíva 415 919 €, vlastné imanie 277 430 €. 2023: aktíva 424 761 €, vlastné imanie 279 646 €. 2024: aktíva 489 391 €, vlastné imanie 273 119 €. 2025: aktíva 494 285 €, vlastné imanie 335 260 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 349 964 €, vlastné imanie 183 436 €. 2022: aktíva 415 919 €, vlastné imanie 277 430 €. 2023: aktíva 424 761 €, vlastné imanie 279 646 €. 2024: aktíva 489 391 €, vlastné imanie 273 119 €. 2025: aktíva 494 285 €, vlastné imanie 335 260 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 972 €, zásoby 392 €, pohľadávky 323 654 €, finančné účty 11 645 €. 2022: dlhodobý majetok 1 350 €, zásoby 415 €, pohľadávky 388 268 €, finančné účty 11 289 €. 2023: dlhodobý majetok 27 866 €, zásoby 27 605 €, pohľadávky 301 888 €, finančné účty 59 323 €. 2024: dlhodobý majetok 18 378 €, zásoby 28 113 €, pohľadávky 343 319 €, finančné účty 95 105 €. 2025: dlhodobý majetok 9 409 €, zásoby 4 282 €, pohľadávky 444 505 €, finančné účty 31 906 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 972 €, zásoby 392 €, pohľadávky 323 654 €, finančné účty 11 645 €. 2022: dlhodobý majetok 1 350 €, zásoby 415 €, pohľadávky 388 268 €, finančné účty 11 289 €. 2023: dlhodobý majetok 27 866 €, zásoby 27 605 €, pohľadávky 301 888 €, finančné účty 59 323 €. 2024: dlhodobý majetok 18 378 €, zásoby 28 113 €, pohľadávky 343 319 €, finančné účty 95 105 €. 2025: dlhodobý majetok 9 409 €, zásoby 4 282 €, pohľadávky 444 505 €, finančné účty 31 906 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 972 €, zásoby 392 €, pohľadávky 323 654 €, finančné účty 11 645 €. 2022: dlhodobý majetok 1 350 €, zásoby 415 €, pohľadávky 388 268 €, finančné účty 11 289 €. 2023: dlhodobý majetok 27 866 €, zásoby 27 605 €, pohľadávky 301 888 €, finančné účty 59 323 €. 2024: dlhodobý majetok 18 378 €, zásoby 28 113 €, pohľadávky 343 319 €, finančné účty 95 105 €. 2025: dlhodobý majetok 9 409 €, zásoby 4 282 €, pohľadávky 444 505 €, finančné účty 31 906 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 183 436 €, dlhodobé záväzky 202 €, krátkodobé záväzky 166 326 €. 2022: vlastné imanie 277 430 €, dlhodobé záväzky 557 €, krátkodobé záväzky 137 932 €. 2023: vlastné imanie 279 646 €, dlhodobé záväzky 797 €, krátkodobé záväzky 144 318 €. 2024: vlastné imanie 273 119 €, dlhodobé záväzky 1 162 €, krátkodobé záväzky 215 110 €. 2025: vlastné imanie 335 260 €, dlhodobé záväzky 1 463 €, krátkodobé záväzky 157 562 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 183 436 €, dlhodobé záväzky 202 €, krátkodobé záväzky 166 326 €. 2022: vlastné imanie 277 430 €, dlhodobé záväzky 557 €, krátkodobé záväzky 137 932 €. 2023: vlastné imanie 279 646 €, dlhodobé záväzky 797 €, krátkodobé záväzky 144 318 €. 2024: vlastné imanie 273 119 €, dlhodobé záväzky 1 162 €, krátkodobé záväzky 215 110 €. 2025: vlastné imanie 335 260 €, dlhodobé záväzky 1 463 €, krátkodobé záväzky 157 562 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 183 436 €, dlhodobé záväzky 202 €, krátkodobé záväzky 166 326 €. 2022: vlastné imanie 277 430 €, dlhodobé záväzky 557 €, krátkodobé záväzky 137 932 €. 2023: vlastné imanie 279 646 €, dlhodobé záväzky 797 €, krátkodobé záväzky 144 318 €. 2024: vlastné imanie 273 119 €, dlhodobé záväzky 1 162 €, krátkodobé záväzky 215 110 €. 2025: vlastné imanie 335 260 €, dlhodobé záväzky 1 463 €, krátkodobé záväzky 157 562 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 11 759 €. 2022: daň z príjmu 22 018 €. 2023: daň z príjmu 4 195 €. 2024: daň z príjmu 17 046 €. 2025: daň z príjmu 29 064 €.50 tis.25 tis.011,8 tis.22 tis.4,2 tis.17 tis.29,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 11 759 €. 2022: daň z príjmu 22 018 €. 2023: daň z príjmu 4 195 €. 2024: daň z príjmu 17 046 €. 2025: daň z príjmu 29 064 €.50 tis.25 tis.011,8 tis.22 tis.4,2 tis.17 tis.29,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 11 759 €. 2022: daň z príjmu 22 018 €. 2023: daň z príjmu 4 195 €. 2024: daň z príjmu 17 046 €. 2025: daň z príjmu 29 064 €.50 tis.25 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby393,6 tis.551,2 tis.471,5 tis.459,3 tis.649,8 tis.
Výsledok hospodárenia5,7 tis.103,7 tis.2,2 tis.4,4 tis.96,7 tis.
Aktíva350 tis.415,9 tis.424,8 tis.489,4 tis.494,3 tis.
Vlastné imanie183,4 tis.277,4 tis.279,6 tis.273,1 tis.335,3 tis.
Daň z príjmu11,8 tis.22 tis.4,2 tis.17 tis.29,1 tis.
Zadlženosť47,6 %33,3 %34,2 %44,2 %32,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
649,8 tis.
Výsledok hospodárenia
96,7 tis.
Aktíva
494,3 tis.
Vlastné imanie
335,3 tis.
Daň z príjmu
29,1 tis.
Zadlženosť
32,2 %

2024

Tržby
459,3 tis.
Výsledok hospodárenia
4,4 tis.
Aktíva
489,4 tis.
Vlastné imanie
273,1 tis.
Daň z príjmu
17 tis.
Zadlženosť
44,2 %

2023

Tržby
471,5 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
424,8 tis.
Vlastné imanie
279,6 tis.
Daň z príjmu
4,2 tis.
Zadlženosť
34,2 %

2022

Tržby
551,2 tis.
Výsledok hospodárenia
103,7 tis.
Aktíva
415,9 tis.
Vlastné imanie
277,4 tis.
Daň z príjmu
22 tis.
Zadlženosť
33,3 %

2021

Tržby
393,6 tis.
Výsledok hospodárenia
5,7 tis.
Aktíva
350 tis.
Vlastné imanie
183,4 tis.
Daň z príjmu
11,8 tis.
Zadlženosť
47,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API