prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

VOMA, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 46418695aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 11. 201114 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
2 190 311 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
VOMA, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
46418695
daňové identifikačné číslo
2023377290
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
353, 02601 Malatiná, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 11. 2011
V registri
14 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 55636/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
594311
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb v lesníctve17. 11. 2011—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve17. 11. 2011—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)17. 11. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu17. 11. 2011—
prípravné práce k realizácii stavby17. 11. 2011—
čistiace a upratovacie práce17. 11. 2011—
Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu23. 01. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí02. 12. 2020—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva02. 12. 2020—
Poskytovanie služieb osobného charakteru02. 12. 2020—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 24. 07. 2018
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária SLAMKA & Partners s.r.o. · od 24. 07. 2018

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023377290: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023377290Obdobia daňových registráciíDIČ 2023377290: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023377290Obdobia daňových registráciíDIČ 2023377290: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023377290
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202337729010. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2025 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila zisk o ▼97 % na 212 € a znížila tržby o ▼20 % na 2,19 mil. €.

Tržby

2 190 311 €

▼ 19,9 %

Výsledok hospodárenia

212 €

▼ 96,9 %

Aktíva

2 633 852 €

▲ 17,6 %

Vlastné imanie

325 990 €

▲ 0,1 %

Zadlženosť

85,3 %

Hrubá marža

1,2 %

Čistá marža

0,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 1 700 531 €. 2020: tržby 1 702 007 €. 2021: tržby 2 114 895 €. 2022: tržby 2 734 993 €. 2023: tržby 2 190 311 €.5 mil.2,5 mil.01,7 mil.1,7 mil.2,11 mil.2,73 mil.2,19 mil.20192020202120222023Tržby2019: tržby 1 700 531 €. 2020: tržby 1 702 007 €. 2021: tržby 2 114 895 €. 2022: tržby 2 734 993 €. 2023: tržby 2 190 311 €.5 mil.2,5 mil.01,7 mil.1,7 mil.2,11 mil.2,73 mil.2,19 mil.20192020202120222023Tržby2019: tržby 1 700 531 €. 2020: tržby 1 702 007 €. 2021: tržby 2 114 895 €. 2022: tržby 2 734 993 €. 2023: tržby 2 190 311 €.5 mil.2,5 mil.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 205 453 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 311 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 459 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 740 €. 2023: výsledok hospodárenia 212 €.250 tis.0−10 tis.+205,5 tis.−6,3 tis.+3,5 tis.+6,7 tis.+21220192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 205 453 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 311 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 459 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 740 €. 2023: výsledok hospodárenia 212 €.250 tis.0−10 tis.+3,5 tis.+212201920212023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 205 453 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 311 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 459 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 740 €. 2023: výsledok hospodárenia 212 €.250 tis.0−10 tis.+212201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 2 392 247 €, vlastné imanie 321 890 €. 2020: aktíva 2 541 675 €, vlastné imanie 315 579 €. 2021: aktíva 2 217 900 €, vlastné imanie 319 038 €. 2022: aktíva 2 239 929 €, vlastné imanie 325 778 €. 2023: aktíva 2 633 852 €, vlastné imanie 325 990 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 2 392 247 €, vlastné imanie 321 890 €. 2020: aktíva 2 541 675 €, vlastné imanie 315 579 €. 2021: aktíva 2 217 900 €, vlastné imanie 319 038 €. 2022: aktíva 2 239 929 €, vlastné imanie 325 778 €. 2023: aktíva 2 633 852 €, vlastné imanie 325 990 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 2 392 247 €, vlastné imanie 321 890 €. 2020: aktíva 2 541 675 €, vlastné imanie 315 579 €. 2021: aktíva 2 217 900 €, vlastné imanie 319 038 €. 2022: aktíva 2 239 929 €, vlastné imanie 325 778 €. 2023: aktíva 2 633 852 €, vlastné imanie 325 990 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 1 617 578 €, zásoby 0 €, pohľadávky 554 469 €, finančné účty 210 856 €. 2020: dlhodobý majetok 1 605 450 €, zásoby 0 €, pohľadávky 719 407 €, finančné účty 203 068 €. 2021: dlhodobý majetok 1 154 051 €, zásoby 56 000 €, pohľadávky 803 962 €, finančné účty 189 343 €. 2022: dlhodobý majetok 1 366 551 €, zásoby 19 000 €, pohľadávky 650 702 €, finančné účty 187 996 €. 2023: dlhodobý majetok 1 378 860 €, zásoby 783 000 €, pohľadávky 375 472 €, finančné účty 86 293 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 1 617 578 €, zásoby 0 €, pohľadávky 554 469 €, finančné účty 210 856 €. 2020: dlhodobý majetok 1 605 450 €, zásoby 0 €, pohľadávky 719 407 €, finančné účty 203 068 €. 2021: dlhodobý majetok 1 154 051 €, zásoby 56 000 €, pohľadávky 803 962 €, finančné účty 189 343 €. 2022: dlhodobý majetok 1 366 551 €, zásoby 19 000 €, pohľadávky 650 702 €, finančné účty 187 996 €. 2023: dlhodobý majetok 1 378 860 €, zásoby 783 000 €, pohľadávky 375 472 €, finančné účty 86 293 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 1 617 578 €, zásoby 0 €, pohľadávky 554 469 €, finančné účty 210 856 €. 2020: dlhodobý majetok 1 605 450 €, zásoby 0 €, pohľadávky 719 407 €, finančné účty 203 068 €. 2021: dlhodobý majetok 1 154 051 €, zásoby 56 000 €, pohľadávky 803 962 €, finančné účty 189 343 €. 2022: dlhodobý majetok 1 366 551 €, zásoby 19 000 €, pohľadávky 650 702 €, finančné účty 187 996 €. 2023: dlhodobý majetok 1 378 860 €, zásoby 783 000 €, pohľadávky 375 472 €, finančné účty 86 293 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 321 890 €, dlhodobé záväzky 1 198 089 €, krátkodobé záväzky 677 174 €. 2020: vlastné imanie 315 579 €, dlhodobé záväzky 974 006 €, krátkodobé záväzky 1 090 979 €. 2021: vlastné imanie 319 038 €, dlhodobé záväzky 607 291 €, krátkodobé záväzky 1 163 793 €. 2022: vlastné imanie 325 778 €, dlhodobé záväzky 760 095 €, krátkodobé záväzky 1 058 272 €. 2023: vlastné imanie 325 990 €, dlhodobé záväzky 826 484 €, krátkodobé záväzky 1 418 893 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 321 890 €, dlhodobé záväzky 1 198 089 €, krátkodobé záväzky 677 174 €. 2020: vlastné imanie 315 579 €, dlhodobé záväzky 974 006 €, krátkodobé záväzky 1 090 979 €. 2021: vlastné imanie 319 038 €, dlhodobé záväzky 607 291 €, krátkodobé záväzky 1 163 793 €. 2022: vlastné imanie 325 778 €, dlhodobé záväzky 760 095 €, krátkodobé záväzky 1 058 272 €. 2023: vlastné imanie 325 990 €, dlhodobé záväzky 826 484 €, krátkodobé záväzky 1 418 893 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 321 890 €, dlhodobé záväzky 1 198 089 €, krátkodobé záväzky 677 174 €. 2020: vlastné imanie 315 579 €, dlhodobé záväzky 974 006 €, krátkodobé záväzky 1 090 979 €. 2021: vlastné imanie 319 038 €, dlhodobé záväzky 607 291 €, krátkodobé záväzky 1 163 793 €. 2022: vlastné imanie 325 778 €, dlhodobé záväzky 760 095 €, krátkodobé záväzky 1 058 272 €. 2023: vlastné imanie 325 990 €, dlhodobé záväzky 826 484 €, krátkodobé záväzky 1 418 893 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 59 820 €. 2020: daň z príjmu 2 520 €. 2021: daň z príjmu 12 704 €. 2022: daň z príjmu 19 195 €. 2023: daň z príjmu 25 305 €.100 tis.50 tis.059,8 tis.2,5 tis.12,7 tis.19,2 tis.25,3 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 59 820 €. 2020: daň z príjmu 2 520 €. 2021: daň z príjmu 12 704 €. 2022: daň z príjmu 19 195 €. 2023: daň z príjmu 25 305 €.100 tis.50 tis.059,8 tis.2,5 tis.12,7 tis.19,2 tis.25,3 tis.20192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 59 820 €. 2020: daň z príjmu 2 520 €. 2021: daň z príjmu 12 704 €. 2022: daň z príjmu 19 195 €. 2023: daň z príjmu 25 305 €.100 tis.50 tis.0201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,7 mil.1,7 mil.2,11 mil.2,73 mil.2,19 mil.
Výsledok hospodárenia205,5 tis.−6,3 tis.3,5 tis.6,7 tis.212
Aktíva2,39 mil.2,54 mil.2,22 mil.2,24 mil.2,63 mil.
Vlastné imanie321,9 tis.315,6 tis.319 tis.325,8 tis.326 tis.
Daň z príjmu59,8 tis.2,5 tis.12,7 tis.19,2 tis.25,3 tis.
Zadlženosť78,4 %81,2 %79,9 %81,2 %85,3 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
2,19 mil.
Výsledok hospodárenia
212
Aktíva
2,63 mil.
Vlastné imanie
326 tis.
Daň z príjmu
25,3 tis.
Zadlženosť
85,3 %

2022

Tržby
2,73 mil.
Výsledok hospodárenia
6,7 tis.
Aktíva
2,24 mil.
Vlastné imanie
325,8 tis.
Daň z príjmu
19,2 tis.
Zadlženosť
81,2 %

2021

Tržby
2,11 mil.
Výsledok hospodárenia
3,5 tis.
Aktíva
2,22 mil.
Vlastné imanie
319 tis.
Daň z príjmu
12,7 tis.
Zadlženosť
79,9 %

2020

Tržby
1,7 mil.
Výsledok hospodárenia
−6,3 tis.
Aktíva
2,54 mil.
Vlastné imanie
315,6 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
81,2 %

2019

Tržby
1,7 mil.
Výsledok hospodárenia
205,5 tis.
Aktíva
2,39 mil.
Vlastné imanie
321,9 tis.
Daň z príjmu
59,8 tis.
Zadlženosť
78,4 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API