prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

MEDICAL INVESTMENTS CONSULTING a. s.

identifikačné číslo organizácie 46099158aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 03. 201115 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Akciová spoločnosťkód 121
Otvorený dlh
áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MEDICAL INVESTMENTS CONSULTING a. s.
identifikačné číslo organizácie
46099158
daňové identifikačné číslo
2023230088
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023230088
Sídlo
Dlhé diely I 3492/6A, 84101 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Akciová spoločnosť (121)
Vznik
26. 03. 2011
V registri
15 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sa, vložka č. 5264/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1004957
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),26. 03. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,26. 03. 2011—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien,26. 03. 2011—
prenájom hnuteľných vecí,26. 03. 2011—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,26. 03. 2011—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,26. 03. 2011—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,26. 03. 2011—
reklamná a propagačná činnosť,26. 03. 2011—
počítačové služby,26. 03. 2011—
administratívne služby,26. 03. 2011—
ambulancia v odbore oftalmológia,16. 06. 2011—
zariadenie na poskytovanie jednodňovej zdravotnej starostlivosti v odbore oftalmológia,16. 06. 2011—
očná optika07. 05. 2014—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 29. 07. 2017
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária ŠKODLER & PARTNERS, s.r.o. · od 29. 11. 2024

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023230088: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023230088: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023230088IČ DPH SK2023230088Obdobia daňových registráciíDIČ 2023230088: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023230088: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023230088IČ DPH SK2023230088Obdobia daňových registráciíDIČ 2023230088: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023230088: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023230088IČ DPH SK2023230088
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202323008811. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 16. 11. 2011
daňové identifikačné číslo202323008810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 24. 07. 2024, rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −111 984 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−111 984 €

▼ 507,2 %

Aktíva

2 191 696 €

▲ 2,3 %

Vlastné imanie

92 613 €

▼ 54,7 %

Zadlženosť

95,8 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 547 059 €. 2022: tržby 375 879 €. 2023: tržby 122 349 €. 2024: tržby 88 589 €. 2025: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0547,1 tis.375,9 tis.122,3 tis.88,6 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 547 059 €. 2022: tržby 375 879 €. 2023: tržby 122 349 €. 2024: tržby 88 589 €. 2025: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0547,1 tis.375,9 tis.122,3 tis.88,6 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 547 059 €. 2022: tržby 375 879 €. 2023: tržby 122 349 €. 2024: tržby 88 589 €. 2025: tržby 0 €.1 mil.500 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −49 352 €. 2022: výsledok hospodárenia 539 056 €. 2023: výsledok hospodárenia 21 210 €. 2024: výsledok hospodárenia 27 504 €. 2025: výsledok hospodárenia −111 984 €.1 mil.0−200 tis.−49,4 tis.+539,1 tis.+21,2 tis.+27,5 tis.−112 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −49 352 €. 2022: výsledok hospodárenia 539 056 €. 2023: výsledok hospodárenia 21 210 €. 2024: výsledok hospodárenia 27 504 €. 2025: výsledok hospodárenia −111 984 €.1 mil.0−200 tis.−49,4 tis.+21,2 tis.−112 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −49 352 €. 2022: výsledok hospodárenia 539 056 €. 2023: výsledok hospodárenia 21 210 €. 2024: výsledok hospodárenia 27 504 €. 2025: výsledok hospodárenia −111 984 €.1 mil.0−200 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 315 380 €, vlastné imanie −382 052 €. 2022: aktíva 2 053 683 €, vlastné imanie 157 004 €. 2023: aktíva 2 016 050 €, vlastné imanie 177 093 €. 2024: aktíva 2 142 572 €, vlastné imanie 204 597 €. 2025: aktíva 2 191 696 €, vlastné imanie 92 613 €.2,5 mil.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 315 380 €, vlastné imanie −382 052 €. 2022: aktíva 2 053 683 €, vlastné imanie 157 004 €. 2023: aktíva 2 016 050 €, vlastné imanie 177 093 €. 2024: aktíva 2 142 572 €, vlastné imanie 204 597 €. 2025: aktíva 2 191 696 €, vlastné imanie 92 613 €.2,5 mil.0−500 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 315 380 €, vlastné imanie −382 052 €. 2022: aktíva 2 053 683 €, vlastné imanie 157 004 €. 2023: aktíva 2 016 050 €, vlastné imanie 177 093 €. 2024: aktíva 2 142 572 €, vlastné imanie 204 597 €. 2025: aktíva 2 191 696 €, vlastné imanie 92 613 €.2,5 mil.0−500 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 131 €, zásoby 11 960 €, pohľadávky 1 296 446 €, finančné účty 3 843 €. 2022: dlhodobý majetok 2 232 €, zásoby 11 960 €, pohľadávky 1 579 014 €, finančné účty 460 477 €. 2023: dlhodobý majetok 1 477 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 006 396 €, finančné účty 8 177 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 138 964 €, finančné účty 3 608 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 188 286 €, finančné účty 3 410 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 131 €, zásoby 11 960 €, pohľadávky 1 296 446 €, finančné účty 3 843 €. 2022: dlhodobý majetok 2 232 €, zásoby 11 960 €, pohľadávky 1 579 014 €, finančné účty 460 477 €. 2023: dlhodobý majetok 1 477 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 006 396 €, finančné účty 8 177 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 138 964 €, finančné účty 3 608 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 188 286 €, finančné účty 3 410 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 131 €, zásoby 11 960 €, pohľadávky 1 296 446 €, finančné účty 3 843 €. 2022: dlhodobý majetok 2 232 €, zásoby 11 960 €, pohľadávky 1 579 014 €, finančné účty 460 477 €. 2023: dlhodobý majetok 1 477 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 006 396 €, finančné účty 8 177 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 138 964 €, finančné účty 3 608 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 188 286 €, finančné účty 3 410 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −382 052 €, dlhodobé záväzky 672 €, krátkodobé záväzky 1 696 760 €. 2022: vlastné imanie 157 004 €, dlhodobé záväzky 672 €, krátkodobé záväzky 1 896 007 €. 2023: vlastné imanie 177 093 €, dlhodobé záväzky 737 €, krátkodobé záväzky 1 838 220 €. 2024: vlastné imanie 204 597 €, dlhodobé záväzky 841 €, krátkodobé záväzky 1 937 134 €. 2025: vlastné imanie 92 613 €, dlhodobé záväzky 914 €, krátkodobé záväzky 2 098 169 €.2,5 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −382 052 €, dlhodobé záväzky 672 €, krátkodobé záväzky 1 696 760 €. 2022: vlastné imanie 157 004 €, dlhodobé záväzky 672 €, krátkodobé záväzky 1 896 007 €. 2023: vlastné imanie 177 093 €, dlhodobé záväzky 737 €, krátkodobé záväzky 1 838 220 €. 2024: vlastné imanie 204 597 €, dlhodobé záväzky 841 €, krátkodobé záväzky 1 937 134 €. 2025: vlastné imanie 92 613 €, dlhodobé záväzky 914 €, krátkodobé záväzky 2 098 169 €.2,5 mil.0−500 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −382 052 €, dlhodobé záväzky 672 €, krátkodobé záväzky 1 696 760 €. 2022: vlastné imanie 157 004 €, dlhodobé záväzky 672 €, krátkodobé záväzky 1 896 007 €. 2023: vlastné imanie 177 093 €, dlhodobé záväzky 737 €, krátkodobé záväzky 1 838 220 €. 2024: vlastné imanie 204 597 €, dlhodobé záväzky 841 €, krátkodobé záväzky 1 937 134 €. 2025: vlastné imanie 92 613 €, dlhodobé záväzky 914 €, krátkodobé záväzky 2 098 169 €.2,5 mil.0−500 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 141 937 €. 2023: daň z príjmu 8 032 €. 2024: daň z príjmu 16 956 €. 2025: daň z príjmu 960 €.200 tis.100 tis.00141,9 tis.8 tis.17 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 141 937 €. 2023: daň z príjmu 8 032 €. 2024: daň z príjmu 16 956 €. 2025: daň z príjmu 960 €.200 tis.100 tis.00141,9 tis.8 tis.17 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 141 937 €. 2023: daň z príjmu 8 032 €. 2024: daň z príjmu 16 956 €. 2025: daň z príjmu 960 €.200 tis.100 tis.00960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby547,1 tis.375,9 tis.122,3 tis.88,6 tis.0
Výsledok hospodárenia−49,4 tis.539,1 tis.21,2 tis.27,5 tis.−112 tis.
Aktíva1,32 mil.2,05 mil.2,02 mil.2,14 mil.2,19 mil.
Vlastné imanie−382,1 tis.157 tis.177,1 tis.204,6 tis.92,6 tis.
Daň z príjmu0141,9 tis.8 tis.17 tis.960
Zadlženosť129,0 %92,4 %91,2 %90,5 %95,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−112 tis.
Aktíva
2,19 mil.
Vlastné imanie
92,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
95,8 %

2024

Tržby
88,6 tis.
Výsledok hospodárenia
27,5 tis.
Aktíva
2,14 mil.
Vlastné imanie
204,6 tis.
Daň z príjmu
17 tis.
Zadlženosť
90,5 %

2023

Tržby
122,3 tis.
Výsledok hospodárenia
21,2 tis.
Aktíva
2,02 mil.
Vlastné imanie
177,1 tis.
Daň z príjmu
8 tis.
Zadlženosť
91,2 %

2022

Tržby
375,9 tis.
Výsledok hospodárenia
539,1 tis.
Aktíva
2,05 mil.
Vlastné imanie
157 tis.
Daň z príjmu
141,9 tis.
Zadlženosť
92,4 %

2021

Tržby
547,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−49,4 tis.
Aktíva
1,32 mil.
Vlastné imanie
−382,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
129,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API