prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Advokátska kancelária ŠKODLER & PARTNERS, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47238232aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
31. 03. 201214 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
220 355 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Advokátska kancelária ŠKODLER & PARTNERS, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47238232
daňové identifikačné číslo
2023484892
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023484892
Sídlo
Dobšinského 12, 81105 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
31. 03. 2012
V registri
14 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 80572/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
222741
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb,31. 03. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023484892: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023484892: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023484892IČ DPH SK2023484892Obdobia daňových registráciíDIČ 2023484892: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023484892: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023484892IČ DPH SK2023484892Obdobia daňových registráciíDIČ 2023484892: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023484892: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023484892IČ DPH SK2023484892
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202348489211. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2012
daňové identifikačné číslo202348489210. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼14 % na 65 538 € a zvýšila tržby o ▲10 % na 220,4 tisíc eur.

Tržby

220 355 €

▲ 10,2 %

Výsledok hospodárenia

65 538 €

▼ 14,2 %

Aktíva

538 138 €

▲ 35,3 %

Vlastné imanie

430 323 €

▲ 14,1 %

Zadlženosť

20,0 %

Hrubá marža

38,3 %

Čistá marža

29,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 136 598 €. 2022: tržby 181 725 €. 2023: tržby 180 433 €. 2024: tržby 199 938 €. 2025: tržby 220 355 €.250 tis.125 tis.0136,6 tis.181,7 tis.180,4 tis.199,9 tis.220,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 136 598 €. 2022: tržby 181 725 €. 2023: tržby 180 433 €. 2024: tržby 199 938 €. 2025: tržby 220 355 €.250 tis.125 tis.0136,6 tis.181,7 tis.180,4 tis.199,9 tis.220,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 136 598 €. 2022: tržby 181 725 €. 2023: tržby 180 433 €. 2024: tržby 199 938 €. 2025: tržby 220 355 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 18 190 €. 2022: výsledok hospodárenia 38 085 €. 2023: výsledok hospodárenia 51 090 €. 2024: výsledok hospodárenia 76 422 €. 2025: výsledok hospodárenia 65 538 €.100 tis.50 tis.0+18,2 tis.+38,1 tis.+51,1 tis.+76,4 tis.+65,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 18 190 €. 2022: výsledok hospodárenia 38 085 €. 2023: výsledok hospodárenia 51 090 €. 2024: výsledok hospodárenia 76 422 €. 2025: výsledok hospodárenia 65 538 €.100 tis.50 tis.0+18,2 tis.+38,1 tis.+51,1 tis.+76,4 tis.+65,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 18 190 €. 2022: výsledok hospodárenia 38 085 €. 2023: výsledok hospodárenia 51 090 €. 2024: výsledok hospodárenia 76 422 €. 2025: výsledok hospodárenia 65 538 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 302 054 €, vlastné imanie 199 188 €. 2022: aktíva 338 247 €, vlastné imanie 249 514 €. 2023: aktíva 437 064 €, vlastné imanie 300 604 €. 2024: aktíva 397 729 €, vlastné imanie 377 026 €. 2025: aktíva 538 138 €, vlastné imanie 430 323 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 302 054 €, vlastné imanie 199 188 €. 2022: aktíva 338 247 €, vlastné imanie 249 514 €. 2023: aktíva 437 064 €, vlastné imanie 300 604 €. 2024: aktíva 397 729 €, vlastné imanie 377 026 €. 2025: aktíva 538 138 €, vlastné imanie 430 323 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 302 054 €, vlastné imanie 199 188 €. 2022: aktíva 338 247 €, vlastné imanie 249 514 €. 2023: aktíva 437 064 €, vlastné imanie 300 604 €. 2024: aktíva 397 729 €, vlastné imanie 377 026 €. 2025: aktíva 538 138 €, vlastné imanie 430 323 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 8 806 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 906 €, finančné účty 279 342 €. 2022: dlhodobý majetok 20 446 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 807 €, finančné účty 303 994 €. 2023: dlhodobý majetok 12 454 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 018 €, finančné účty 406 592 €. 2024: dlhodobý majetok 33 702 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 794 €, finančné účty 324 233 €. 2025: dlhodobý majetok 20 754 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 593 €, finančné účty 476 791 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 8 806 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 906 €, finančné účty 279 342 €. 2022: dlhodobý majetok 20 446 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 807 €, finančné účty 303 994 €. 2023: dlhodobý majetok 12 454 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 018 €, finančné účty 406 592 €. 2024: dlhodobý majetok 33 702 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 794 €, finančné účty 324 233 €. 2025: dlhodobý majetok 20 754 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 593 €, finančné účty 476 791 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 8 806 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 906 €, finančné účty 279 342 €. 2022: dlhodobý majetok 20 446 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 807 €, finančné účty 303 994 €. 2023: dlhodobý majetok 12 454 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 018 €, finančné účty 406 592 €. 2024: dlhodobý majetok 33 702 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 794 €, finančné účty 324 233 €. 2025: dlhodobý majetok 20 754 €, zásoby 0 €, pohľadávky 40 593 €, finančné účty 476 791 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 199 188 €, dlhodobé záväzky 9 068 €, krátkodobé záväzky 93 798 €. 2022: vlastné imanie 249 514 €, dlhodobé záväzky 3 763 €, krátkodobé záväzky 84 970 €. 2023: vlastné imanie 300 604 €, dlhodobé záväzky 1 483 €, krátkodobé záväzky 134 977 €. 2024: vlastné imanie 377 026 €, dlhodobé záväzky 1 483 €, krátkodobé záväzky 19 220 €. 2025: vlastné imanie 430 323 €, dlhodobé záväzky 1 542 €, krátkodobé záväzky 106 273 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 199 188 €, dlhodobé záväzky 9 068 €, krátkodobé záväzky 93 798 €. 2022: vlastné imanie 249 514 €, dlhodobé záväzky 3 763 €, krátkodobé záväzky 84 970 €. 2023: vlastné imanie 300 604 €, dlhodobé záväzky 1 483 €, krátkodobé záväzky 134 977 €. 2024: vlastné imanie 377 026 €, dlhodobé záväzky 1 483 €, krátkodobé záväzky 19 220 €. 2025: vlastné imanie 430 323 €, dlhodobé záväzky 1 542 €, krátkodobé záväzky 106 273 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 199 188 €, dlhodobé záväzky 9 068 €, krátkodobé záväzky 93 798 €. 2022: vlastné imanie 249 514 €, dlhodobé záväzky 3 763 €, krátkodobé záväzky 84 970 €. 2023: vlastné imanie 300 604 €, dlhodobé záväzky 1 483 €, krátkodobé záväzky 134 977 €. 2024: vlastné imanie 377 026 €, dlhodobé záväzky 1 483 €, krátkodobé záväzky 19 220 €. 2025: vlastné imanie 430 323 €, dlhodobé záväzky 1 542 €, krátkodobé záväzky 106 273 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 5 111 €. 2022: daň z príjmu 11 445 €. 2023: daň z príjmu 14 399 €. 2024: daň z príjmu 20 759 €. 2025: daň z príjmu 18 887 €.25 tis.12,5 tis.05,1 tis.11,4 tis.14,4 tis.20,8 tis.18,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 5 111 €. 2022: daň z príjmu 11 445 €. 2023: daň z príjmu 14 399 €. 2024: daň z príjmu 20 759 €. 2025: daň z príjmu 18 887 €.25 tis.12,5 tis.05,1 tis.11,4 tis.14,4 tis.20,8 tis.18,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 5 111 €. 2022: daň z príjmu 11 445 €. 2023: daň z príjmu 14 399 €. 2024: daň z príjmu 20 759 €. 2025: daň z príjmu 18 887 €.25 tis.12,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby136,6 tis.181,7 tis.180,4 tis.199,9 tis.220,4 tis.
Výsledok hospodárenia18,2 tis.38,1 tis.51,1 tis.76,4 tis.65,5 tis.
Aktíva302,1 tis.338,2 tis.437,1 tis.397,7 tis.538,1 tis.
Vlastné imanie199,2 tis.249,5 tis.300,6 tis.377 tis.430,3 tis.
Daň z príjmu5,1 tis.11,4 tis.14,4 tis.20,8 tis.18,9 tis.
Zadlženosť34,1 %26,2 %31,2 %5,2 %20,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
220,4 tis.
Výsledok hospodárenia
65,5 tis.
Aktíva
538,1 tis.
Vlastné imanie
430,3 tis.
Daň z príjmu
18,9 tis.
Zadlženosť
20,0 %

2024

Tržby
199,9 tis.
Výsledok hospodárenia
76,4 tis.
Aktíva
397,7 tis.
Vlastné imanie
377 tis.
Daň z príjmu
20,8 tis.
Zadlženosť
5,2 %

2023

Tržby
180,4 tis.
Výsledok hospodárenia
51,1 tis.
Aktíva
437,1 tis.
Vlastné imanie
300,6 tis.
Daň z príjmu
14,4 tis.
Zadlženosť
31,2 %

2022

Tržby
181,7 tis.
Výsledok hospodárenia
38,1 tis.
Aktíva
338,2 tis.
Vlastné imanie
249,5 tis.
Daň z príjmu
11,4 tis.
Zadlženosť
26,2 %

2021

Tržby
136,6 tis.
Výsledok hospodárenia
18,2 tis.
Aktíva
302,1 tis.
Vlastné imanie
199,2 tis.
Daň z príjmu
5,1 tis.
Zadlženosť
34,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API