prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Snowstav s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 45610843aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 06. 201016 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
2 441 778 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Snowstav s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
45610843
daňové identifikačné číslo
2023056937
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023056937
Sídlo
Dostojevského 4672/73, 05801 Poprad, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 06. 2010
V registri
16 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 23157/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
735458
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
výroba jednoduchých výrobkov z kovu16. 06. 2010—
opracovanie kovu jednoduchým spôsobom16. 06. 2010—
výroba radiátorov a kotlov ústredného kúrenia, pecí a horákov16. 06. 2010—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien16. 06. 2010—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)16. 06. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu16. 06. 2010—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby16. 06. 2010—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla16. 06. 2010—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla16. 06. 2010—
prenájom hnuteľných vecí16. 06. 2010—
pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne13. 02. 2020—
prevádzkovanie športových zariadení13. 02. 2020—
čistiace a upratovacie služby13. 02. 2020—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností13. 02. 2020—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom13. 02. 2020—
výkon povolania prevádzkovateľa osobnej cestnej dopravy13. 02. 2020—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 22. 06. 2024
Oprávnená osoba
Hudzík & Partners s.r.o. · od 22. 06. 2024

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023056937: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023056937: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023056937IČ DPH SK2023056937Obdobia daňových registráciíDIČ 2023056937: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023056937: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023056937IČ DPH SK2023056937Obdobia daňových registráciíDIČ 2023056937: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023056937: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023056937IČ DPH SK2023056937
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202305693711. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 12. 07. 2010
daňové identifikačné číslo202305693710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené25. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲1 084 % na 222 240 € a zvýšila tržby o ▲36 % na 2,44 mil. €.

Tržby

2 441 778 €

▲ 36,4 %

Výsledok hospodárenia

222 240 €

▲ 1 083,6 %

Aktíva

1 258 572 €

▲ 1,9 %

Vlastné imanie

455 928 €

▲ 95,6 %

Zadlženosť

63,8 %

Hrubá marža

11,3 %

Čistá marža

9,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 695 514 €. 2022: tržby 1 011 258 €. 2023: tržby 1 637 477 €. 2024: tržby 1 790 299 €. 2025: tržby 2 441 778 €.2,5 mil.1,25 mil.0695,5 tis.1,01 mil.1,64 mil.1,79 mil.2,44 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 695 514 €. 2022: tržby 1 011 258 €. 2023: tržby 1 637 477 €. 2024: tržby 1 790 299 €. 2025: tržby 2 441 778 €.2,5 mil.1,25 mil.0695,5 tis.1,01 mil.1,64 mil.1,79 mil.2,44 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 695 514 €. 2022: tržby 1 011 258 €. 2023: tržby 1 637 477 €. 2024: tržby 1 790 299 €. 2025: tržby 2 441 778 €.2,5 mil.1,25 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 103 €. 2022: výsledok hospodárenia 52 545 €. 2023: výsledok hospodárenia 78 596 €. 2024: výsledok hospodárenia 18 776 €. 2025: výsledok hospodárenia 222 240 €.250 tis.125 tis.0+1,1 tis.+52,5 tis.+78,6 tis.+18,8 tis.+222,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 103 €. 2022: výsledok hospodárenia 52 545 €. 2023: výsledok hospodárenia 78 596 €. 2024: výsledok hospodárenia 18 776 €. 2025: výsledok hospodárenia 222 240 €.250 tis.125 tis.0+1,1 tis.+78,6 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 103 €. 2022: výsledok hospodárenia 52 545 €. 2023: výsledok hospodárenia 78 596 €. 2024: výsledok hospodárenia 18 776 €. 2025: výsledok hospodárenia 222 240 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 318 539 €, vlastné imanie 83 237 €. 2022: aktíva 467 900 €, vlastné imanie 135 722 €. 2023: aktíva 653 106 €, vlastné imanie 214 318 €. 2024: aktíva 1 235 443 €, vlastné imanie 233 094 €. 2025: aktíva 1 258 572 €, vlastné imanie 455 928 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 318 539 €, vlastné imanie 83 237 €. 2022: aktíva 467 900 €, vlastné imanie 135 722 €. 2023: aktíva 653 106 €, vlastné imanie 214 318 €. 2024: aktíva 1 235 443 €, vlastné imanie 233 094 €. 2025: aktíva 1 258 572 €, vlastné imanie 455 928 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 318 539 €, vlastné imanie 83 237 €. 2022: aktíva 467 900 €, vlastné imanie 135 722 €. 2023: aktíva 653 106 €, vlastné imanie 214 318 €. 2024: aktíva 1 235 443 €, vlastné imanie 233 094 €. 2025: aktíva 1 258 572 €, vlastné imanie 455 928 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 129 490 €, zásoby 31 515 €, pohľadávky 67 130 €, finančné účty 90 404 €. 2022: dlhodobý majetok 232 531 €, zásoby 31 848 €, pohľadávky 65 495 €, finančné účty 138 026 €. 2023: dlhodobý majetok 314 133 €, zásoby 37 019 €, pohľadávky 54 801 €, finančné účty 247 153 €. 2024: dlhodobý majetok 851 515 €, zásoby 41 607 €, pohľadávky 182 398 €, finančné účty 159 923 €. 2025: dlhodobý majetok 999 504 €, zásoby 30 716 €, pohľadávky 10 078 €, finančné účty 218 274 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 129 490 €, zásoby 31 515 €, pohľadávky 67 130 €, finančné účty 90 404 €. 2022: dlhodobý majetok 232 531 €, zásoby 31 848 €, pohľadávky 65 495 €, finančné účty 138 026 €. 2023: dlhodobý majetok 314 133 €, zásoby 37 019 €, pohľadávky 54 801 €, finančné účty 247 153 €. 2024: dlhodobý majetok 851 515 €, zásoby 41 607 €, pohľadávky 182 398 €, finančné účty 159 923 €. 2025: dlhodobý majetok 999 504 €, zásoby 30 716 €, pohľadávky 10 078 €, finančné účty 218 274 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 129 490 €, zásoby 31 515 €, pohľadávky 67 130 €, finančné účty 90 404 €. 2022: dlhodobý majetok 232 531 €, zásoby 31 848 €, pohľadávky 65 495 €, finančné účty 138 026 €. 2023: dlhodobý majetok 314 133 €, zásoby 37 019 €, pohľadávky 54 801 €, finančné účty 247 153 €. 2024: dlhodobý majetok 851 515 €, zásoby 41 607 €, pohľadávky 182 398 €, finančné účty 159 923 €. 2025: dlhodobý majetok 999 504 €, zásoby 30 716 €, pohľadávky 10 078 €, finančné účty 218 274 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 83 237 €, dlhodobé záväzky 9 816 €, krátkodobé záväzky 225 486 €. 2022: vlastné imanie 135 722 €, dlhodobé záväzky 6 778 €, krátkodobé záväzky 325 400 €. 2023: vlastné imanie 214 318 €, dlhodobé záväzky 40 034 €, krátkodobé záväzky 398 754 €. 2024: vlastné imanie 233 094 €, dlhodobé záväzky 364 757 €, krátkodobé záväzky 637 592 €. 2025: vlastné imanie 455 928 €, dlhodobé záväzky 296 690 €, krátkodobé záväzky 505 954 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 83 237 €, dlhodobé záväzky 9 816 €, krátkodobé záväzky 225 486 €. 2022: vlastné imanie 135 722 €, dlhodobé záväzky 6 778 €, krátkodobé záväzky 325 400 €. 2023: vlastné imanie 214 318 €, dlhodobé záväzky 40 034 €, krátkodobé záväzky 398 754 €. 2024: vlastné imanie 233 094 €, dlhodobé záväzky 364 757 €, krátkodobé záväzky 637 592 €. 2025: vlastné imanie 455 928 €, dlhodobé záväzky 296 690 €, krátkodobé záväzky 505 954 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 83 237 €, dlhodobé záväzky 9 816 €, krátkodobé záväzky 225 486 €. 2022: vlastné imanie 135 722 €, dlhodobé záväzky 6 778 €, krátkodobé záväzky 325 400 €. 2023: vlastné imanie 214 318 €, dlhodobé záväzky 40 034 €, krátkodobé záväzky 398 754 €. 2024: vlastné imanie 233 094 €, dlhodobé záväzky 364 757 €, krátkodobé záväzky 637 592 €. 2025: vlastné imanie 455 928 €, dlhodobé záväzky 296 690 €, krátkodobé záväzky 505 954 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 293 €. 2022: daň z príjmu 14 000 €. 2023: daň z príjmu 21 017 €. 2024: daň z príjmu 5 007 €. 2025: daň z príjmu 53 135 €.100 tis.50 tis.029314 tis.21 tis.5 tis.53,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 293 €. 2022: daň z príjmu 14 000 €. 2023: daň z príjmu 21 017 €. 2024: daň z príjmu 5 007 €. 2025: daň z príjmu 53 135 €.100 tis.50 tis.029314 tis.21 tis.5 tis.53,1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 293 €. 2022: daň z príjmu 14 000 €. 2023: daň z príjmu 21 017 €. 2024: daň z príjmu 5 007 €. 2025: daň z príjmu 53 135 €.100 tis.50 tis.0293202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby695,5 tis.1,01 mil.1,64 mil.1,79 mil.2,44 mil.
Výsledok hospodárenia1,1 tis.52,5 tis.78,6 tis.18,8 tis.222,2 tis.
Aktíva318,5 tis.467,9 tis.653,1 tis.1,24 mil.1,26 mil.
Vlastné imanie83,2 tis.135,7 tis.214,3 tis.233,1 tis.455,9 tis.
Daň z príjmu29314 tis.21 tis.5 tis.53,1 tis.
Zadlženosť73,9 %71,0 %67,2 %81,1 %63,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
2,44 mil.
Výsledok hospodárenia
222,2 tis.
Aktíva
1,26 mil.
Vlastné imanie
455,9 tis.
Daň z príjmu
53,1 tis.
Zadlženosť
63,8 %

2024

Tržby
1,79 mil.
Výsledok hospodárenia
18,8 tis.
Aktíva
1,24 mil.
Vlastné imanie
233,1 tis.
Daň z príjmu
5 tis.
Zadlženosť
81,1 %

2023

Tržby
1,64 mil.
Výsledok hospodárenia
78,6 tis.
Aktíva
653,1 tis.
Vlastné imanie
214,3 tis.
Daň z príjmu
21 tis.
Zadlženosť
67,2 %

2022

Tržby
1,01 mil.
Výsledok hospodárenia
52,5 tis.
Aktíva
467,9 tis.
Vlastné imanie
135,7 tis.
Daň z príjmu
14 tis.
Zadlženosť
71,0 %

2021

Tržby
695,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
318,5 tis.
Vlastné imanie
83,2 tis.
Daň z príjmu
293
Zadlženosť
73,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API