prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Hudzík & Partners s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47251654aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
08. 11. 201312 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
83 826 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Hudzík & Partners s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47251654
daňové identifikačné číslo
2023920558
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023920558
Sídlo
Mnoheľova 830/15, 05801 Poprad, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 11. 2013
V registri
12 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 29263/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
630039
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie právnych služieb.08. 11. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023920558: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023920558: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023920558IČ DPH SK2023920558Obdobia daňových registráciíDIČ 2023920558: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023920558: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023920558IČ DPH SK2023920558Obdobia daňových registráciíDIČ 2023920558: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023920558: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023920558IČ DPH SK2023920558
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202392055811. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 16. 01. 2017
daňové identifikačné číslo202392055810. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −1 778 € a znížila tržby o ▼7 % na 83,8 tisíc eur.

Tržby

83 826 €

▼ 7,1 %

Výsledok hospodárenia

−1 778 €

▲ 87,4 %

Aktíva

153 692 €

▲ 64,4 %

Vlastné imanie

82 472 €

▼ 2,1 %

Zadlženosť

46,3 %

Hrubá marža

4,2 %

Čistá marža

−2,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 94 994 €. 2022: tržby 109 279 €. 2023: tržby 82 260 €. 2024: tržby 90 217 €. 2025: tržby 83 826 €.200 tis.100 tis.095 tis.109,3 tis.82,3 tis.90,2 tis.83,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 94 994 €. 2022: tržby 109 279 €. 2023: tržby 82 260 €. 2024: tržby 90 217 €. 2025: tržby 83 826 €.200 tis.100 tis.095 tis.109,3 tis.82,3 tis.90,2 tis.83,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 94 994 €. 2022: tržby 109 279 €. 2023: tržby 82 260 €. 2024: tržby 90 217 €. 2025: tržby 83 826 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 16 466 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 601 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 421 €. 2024: výsledok hospodárenia −14 061 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 778 €.20 tis.0−20 tis.+16,5 tis.+7,6 tis.−15,4 tis.−14,1 tis.−1,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 16 466 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 601 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 421 €. 2024: výsledok hospodárenia −14 061 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 778 €.20 tis.0−20 tis.+16,5 tis.+7,6 tis.−15,4 tis.−14,1 tis.−1,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 16 466 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 601 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 421 €. 2024: výsledok hospodárenia −14 061 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 778 €.20 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 172 173 €, vlastné imanie 106 131 €. 2022: aktíva 137 989 €, vlastné imanie 113 732 €. 2023: aktíva 116 342 €, vlastné imanie 98 311 €. 2024: aktíva 93 460 €, vlastné imanie 84 251 €. 2025: aktíva 153 692 €, vlastné imanie 82 472 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 172 173 €, vlastné imanie 106 131 €. 2022: aktíva 137 989 €, vlastné imanie 113 732 €. 2023: aktíva 116 342 €, vlastné imanie 98 311 €. 2024: aktíva 93 460 €, vlastné imanie 84 251 €. 2025: aktíva 153 692 €, vlastné imanie 82 472 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 172 173 €, vlastné imanie 106 131 €. 2022: aktíva 137 989 €, vlastné imanie 113 732 €. 2023: aktíva 116 342 €, vlastné imanie 98 311 €. 2024: aktíva 93 460 €, vlastné imanie 84 251 €. 2025: aktíva 153 692 €, vlastné imanie 82 472 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 99 997 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 700 €, finančné účty 35 476 €. 2022: dlhodobý majetok 76 014 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 611 €, finančné účty 26 364 €. 2023: dlhodobý majetok 54 110 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 288 €, finančné účty 19 944 €. 2024: dlhodobý majetok 33 650 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 471 €, finančné účty 32 339 €. 2025: dlhodobý majetok 104 585 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 023 €, finančné účty 16 084 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 99 997 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 700 €, finančné účty 35 476 €. 2022: dlhodobý majetok 76 014 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 611 €, finančné účty 26 364 €. 2023: dlhodobý majetok 54 110 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 288 €, finančné účty 19 944 €. 2024: dlhodobý majetok 33 650 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 471 €, finančné účty 32 339 €. 2025: dlhodobý majetok 104 585 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 023 €, finančné účty 16 084 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 99 997 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 700 €, finančné účty 35 476 €. 2022: dlhodobý majetok 76 014 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 611 €, finančné účty 26 364 €. 2023: dlhodobý majetok 54 110 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 288 €, finančné účty 19 944 €. 2024: dlhodobý majetok 33 650 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 471 €, finančné účty 32 339 €. 2025: dlhodobý majetok 104 585 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 023 €, finančné účty 16 084 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 106 131 €, dlhodobé záväzky 779 €, krátkodobé záväzky 65 263 €. 2022: vlastné imanie 113 732 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 24 257 €. 2023: vlastné imanie 98 311 €, dlhodobé záväzky 767 €, krátkodobé záväzky 17 264 €. 2024: vlastné imanie 84 251 €, dlhodobé záväzky 926 €, krátkodobé záväzky 8 283 €. 2025: vlastné imanie 82 472 €, dlhodobé záväzky 1 124 €, krátkodobé záväzky 70 096 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 106 131 €, dlhodobé záväzky 779 €, krátkodobé záväzky 65 263 €. 2022: vlastné imanie 113 732 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 24 257 €. 2023: vlastné imanie 98 311 €, dlhodobé záväzky 767 €, krátkodobé záväzky 17 264 €. 2024: vlastné imanie 84 251 €, dlhodobé záväzky 926 €, krátkodobé záväzky 8 283 €. 2025: vlastné imanie 82 472 €, dlhodobé záväzky 1 124 €, krátkodobé záväzky 70 096 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 106 131 €, dlhodobé záväzky 779 €, krátkodobé záväzky 65 263 €. 2022: vlastné imanie 113 732 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 24 257 €. 2023: vlastné imanie 98 311 €, dlhodobé záväzky 767 €, krátkodobé záväzky 17 264 €. 2024: vlastné imanie 84 251 €, dlhodobé záväzky 926 €, krátkodobé záväzky 8 283 €. 2025: vlastné imanie 82 472 €, dlhodobé záväzky 1 124 €, krátkodobé záväzky 70 096 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 7 604 €. 2022: daň z príjmu 6 271 €. 2023: daň z príjmu 9 €. 2024: daň z príjmu 1 809 €. 2025: daň z príjmu 5 323 €.10 tis.5 tis.07,6 tis.6,3 tis.91,8 tis.5,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 7 604 €. 2022: daň z príjmu 6 271 €. 2023: daň z príjmu 9 €. 2024: daň z príjmu 1 809 €. 2025: daň z príjmu 5 323 €.10 tis.5 tis.07,6 tis.6,3 tis.91,8 tis.5,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 7 604 €. 2022: daň z príjmu 6 271 €. 2023: daň z príjmu 9 €. 2024: daň z príjmu 1 809 €. 2025: daň z príjmu 5 323 €.10 tis.5 tis.09202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby95 tis.109,3 tis.82,3 tis.90,2 tis.83,8 tis.
Výsledok hospodárenia16,5 tis.7,6 tis.−15,4 tis.−14,1 tis.−1,8 tis.
Aktíva172,2 tis.138 tis.116,3 tis.93,5 tis.153,7 tis.
Vlastné imanie106,1 tis.113,7 tis.98,3 tis.84,3 tis.82,5 tis.
Daň z príjmu7,6 tis.6,3 tis.91,8 tis.5,3 tis.
Zadlženosť38,4 %17,6 %15,5 %9,9 %46,3 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
83,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,8 tis.
Aktíva
153,7 tis.
Vlastné imanie
82,5 tis.
Daň z príjmu
5,3 tis.
Zadlženosť
46,3 %

2024

Tržby
90,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,1 tis.
Aktíva
93,5 tis.
Vlastné imanie
84,3 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
9,9 %

2023

Tržby
82,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,4 tis.
Aktíva
116,3 tis.
Vlastné imanie
98,3 tis.
Daň z príjmu
9
Zadlženosť
15,5 %

2022

Tržby
109,3 tis.
Výsledok hospodárenia
7,6 tis.
Aktíva
138 tis.
Vlastné imanie
113,7 tis.
Daň z príjmu
6,3 tis.
Zadlženosť
17,6 %

2021

Tržby
95 tis.
Výsledok hospodárenia
16,5 tis.
Aktíva
172,2 tis.
Vlastné imanie
106,1 tis.
Daň z príjmu
7,6 tis.
Zadlženosť
38,4 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API