prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

RIAVA CORPORATION, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 45289506aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 12. 200916 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 24. 09. 2026
Tržby
10 881 218 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RIAVA CORPORATION, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
45289506
daňové identifikačné číslo
2022947674
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022947674
Sídlo
Krásno nad Kysucou 1682, 02302 Krásno nad Kysucou, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 12. 2009
V registri
16 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 52111/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
662553
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 12. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti dopravy01. 12. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb01. 12. 2009—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom01. 12. 2009—
prenájom hnuteľných vecí01. 12. 2009—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov01. 12. 2009—
reklamné a marketingové služby01. 12. 2009—
čistiace a upratovacie práce01. 12. 2009—
administratívne služby01. 12. 2009—
vedenie účtovníctva01. 12. 2009—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve01. 12. 2009—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva01. 12. 2009—
prípravné práce k realizácii stavby01. 12. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov01. 12. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien01. 12. 2009—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu01. 12. 2009—
výkon činnosti stavbyvedúceho01. 12. 2009—
činnosť odborného lesného hospodára01. 12. 2009—
vykonávanie medzinárodnej nákladnej cestnej dopravy16. 03. 2011—
Zber, spracúvanie, skladovanie, pestovanie a uvádzanie do obehu reprodukčného materiálu lesných drevín14. 10. 2015—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 01. 02. 2017
Oprávnená osoba
HADBÁBNY & spol., advokátska kancelária, s. r. o. · od 22. 05. 2020

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022947674: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022947674: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022947674IČ DPH SK2022947674Obdobia daňových registráciíDIČ 2022947674: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022947674: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022947674IČ DPH SK2022947674Obdobia daňových registráciíDIČ 2022947674: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022947674: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022947674IČ DPH SK2022947674
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202294767411. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 19. 07. 2010
daňové identifikačné číslo202294767410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 24. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 24. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 24. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 24. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 24. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼96 % na 3 046 € a zvýšila tržby o ▲20 % na 10,88 mil. €.

Tržby

10 881 218 €

▲ 20,1 %

Výsledok hospodárenia

3 046 €

▼ 95,5 %

Aktíva

1 654 174 €

▼ 25,7 %

Vlastné imanie

204 708 €

▲ 6,8 %

Zadlženosť

100,3 %

Hrubá marža

0,1 %

Čistá marža

0,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 9 892 254 €. 2022: tržby 10 572 585 €. 2023: tržby 7 465 438 €. 2024: tržby 9 056 861 €. 2025: tržby 10 881 218 €.20 mil.10 mil.09,89 mil.10,57 mil.7,47 mil.9,06 mil.10,88 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 9 892 254 €. 2022: tržby 10 572 585 €. 2023: tržby 7 465 438 €. 2024: tržby 9 056 861 €. 2025: tržby 10 881 218 €.20 mil.10 mil.09,89 mil.10,57 mil.7,47 mil.9,06 mil.10,88 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 9 892 254 €. 2022: tržby 10 572 585 €. 2023: tržby 7 465 438 €. 2024: tržby 9 056 861 €. 2025: tržby 10 881 218 €.20 mil.10 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −137 623 €. 2022: výsledok hospodárenia −312 350 €. 2023: výsledok hospodárenia 97 819 €. 2024: výsledok hospodárenia 68 171 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 046 €.100 tis.0−500 tis.−137,6 tis.−312,4 tis.+97,8 tis.+68,2 tis.+3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −137 623 €. 2022: výsledok hospodárenia −312 350 €. 2023: výsledok hospodárenia 97 819 €. 2024: výsledok hospodárenia 68 171 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 046 €.100 tis.0−500 tis.+97,8 tis.+3 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −137 623 €. 2022: výsledok hospodárenia −312 350 €. 2023: výsledok hospodárenia 97 819 €. 2024: výsledok hospodárenia 68 171 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 046 €.100 tis.0−500 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 3 116 709 €, vlastné imanie 275 584 €. 2022: aktíva 2 866 567 €, vlastné imanie 33 687 €. 2023: aktíva 2 288 457 €, vlastné imanie 176 224 €. 2024: aktíva 2 227 010 €, vlastné imanie 191 662 €. 2025: aktíva 1 654 174 €, vlastné imanie 204 708 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 3 116 709 €, vlastné imanie 275 584 €. 2022: aktíva 2 866 567 €, vlastné imanie 33 687 €. 2023: aktíva 2 288 457 €, vlastné imanie 176 224 €. 2024: aktíva 2 227 010 €, vlastné imanie 191 662 €. 2025: aktíva 1 654 174 €, vlastné imanie 204 708 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 3 116 709 €, vlastné imanie 275 584 €. 2022: aktíva 2 866 567 €, vlastné imanie 33 687 €. 2023: aktíva 2 288 457 €, vlastné imanie 176 224 €. 2024: aktíva 2 227 010 €, vlastné imanie 191 662 €. 2025: aktíva 1 654 174 €, vlastné imanie 204 708 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 053 051 €, zásoby 676 656 €, pohľadávky 917 653 €, finančné účty 458 775 €. 2022: dlhodobý majetok 722 279 €, zásoby 393 776 €, pohľadávky 1 362 858 €, finančné účty 376 908 €. 2023: dlhodobý majetok 628 322 €, zásoby 342 093 €, pohľadávky 705 656 €, finančné účty 615 550 €. 2024: dlhodobý majetok 479 889 €, zásoby 908 084 €, pohľadávky 767 572 €, finančné účty 68 110 €. 2025: dlhodobý majetok 441 945 €, zásoby 680 673 €, pohľadávky 481 726 €, finančné účty 45 105 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 053 051 €, zásoby 676 656 €, pohľadávky 917 653 €, finančné účty 458 775 €. 2022: dlhodobý majetok 722 279 €, zásoby 393 776 €, pohľadávky 1 362 858 €, finančné účty 376 908 €. 2023: dlhodobý majetok 628 322 €, zásoby 342 093 €, pohľadávky 705 656 €, finančné účty 615 550 €. 2024: dlhodobý majetok 479 889 €, zásoby 908 084 €, pohľadávky 767 572 €, finančné účty 68 110 €. 2025: dlhodobý majetok 441 945 €, zásoby 680 673 €, pohľadávky 481 726 €, finančné účty 45 105 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 053 051 €, zásoby 676 656 €, pohľadávky 917 653 €, finančné účty 458 775 €. 2022: dlhodobý majetok 722 279 €, zásoby 393 776 €, pohľadávky 1 362 858 €, finančné účty 376 908 €. 2023: dlhodobý majetok 628 322 €, zásoby 342 093 €, pohľadávky 705 656 €, finančné účty 615 550 €. 2024: dlhodobý majetok 479 889 €, zásoby 908 084 €, pohľadávky 767 572 €, finančné účty 68 110 €. 2025: dlhodobý majetok 441 945 €, zásoby 680 673 €, pohľadávky 481 726 €, finančné účty 45 105 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 275 584 €, dlhodobé záväzky 739 100 €, krátkodobé záväzky 2 101 312 €. 2022: vlastné imanie 33 687 €, dlhodobé záväzky 478 246 €, krátkodobé záväzky 2 279 806 €. 2023: vlastné imanie 176 224 €, dlhodobé záväzky 424 032 €, krátkodobé záväzky 1 688 201 €. 2024: vlastné imanie 191 662 €, dlhodobé záväzky 419 304 €, krátkodobé záväzky 1 616 044 €. 2025: vlastné imanie 204 708 €, dlhodobé záväzky 236 581 €, krátkodobé záväzky 1 423 028 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 275 584 €, dlhodobé záväzky 739 100 €, krátkodobé záväzky 2 101 312 €. 2022: vlastné imanie 33 687 €, dlhodobé záväzky 478 246 €, krátkodobé záväzky 2 279 806 €. 2023: vlastné imanie 176 224 €, dlhodobé záväzky 424 032 €, krátkodobé záväzky 1 688 201 €. 2024: vlastné imanie 191 662 €, dlhodobé záväzky 419 304 €, krátkodobé záväzky 1 616 044 €. 2025: vlastné imanie 204 708 €, dlhodobé záväzky 236 581 €, krátkodobé záväzky 1 423 028 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 275 584 €, dlhodobé záväzky 739 100 €, krátkodobé záväzky 2 101 312 €. 2022: vlastné imanie 33 687 €, dlhodobé záväzky 478 246 €, krátkodobé záväzky 2 279 806 €. 2023: vlastné imanie 176 224 €, dlhodobé záväzky 424 032 €, krátkodobé záväzky 1 688 201 €. 2024: vlastné imanie 191 662 €, dlhodobé záväzky 419 304 €, krátkodobé záväzky 1 616 044 €. 2025: vlastné imanie 204 708 €, dlhodobé záväzky 236 581 €, krátkodobé záväzky 1 423 028 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu −1 238 €. 2022: daň z príjmu 1 763 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.0−2 tis.−1,2 tis.1,8 tis.03,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu −1 238 €. 2022: daň z príjmu 1 763 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.0−2 tis.−1,2 tis.1,8 tis.03,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu −1 238 €. 2022: daň z príjmu 1 763 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.0−2 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby9,89 mil.10,57 mil.7,47 mil.9,06 mil.10,88 mil.
Výsledok hospodárenia−137,6 tis.−312,4 tis.97,8 tis.68,2 tis.3 tis.
Aktíva3,12 mil.2,87 mil.2,29 mil.2,23 mil.1,65 mil.
Vlastné imanie275,6 tis.33,7 tis.176,2 tis.191,7 tis.204,7 tis.
Daň z príjmu−1,2 tis.1,8 tis.03,8 tis.3,8 tis.
Zadlženosť91,1 %96,2 %92,3 %91,4 %100,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
10,88 mil.
Výsledok hospodárenia
3 tis.
Aktíva
1,65 mil.
Vlastné imanie
204,7 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
100,3 %

2024

Tržby
9,06 mil.
Výsledok hospodárenia
68,2 tis.
Aktíva
2,23 mil.
Vlastné imanie
191,7 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
91,4 %

2023

Tržby
7,47 mil.
Výsledok hospodárenia
97,8 tis.
Aktíva
2,29 mil.
Vlastné imanie
176,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
92,3 %

2022

Tržby
10,57 mil.
Výsledok hospodárenia
−312,4 tis.
Aktíva
2,87 mil.
Vlastné imanie
33,7 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
96,2 %

2021

Tržby
9,89 mil.
Výsledok hospodárenia
−137,6 tis.
Aktíva
3,12 mil.
Vlastné imanie
275,6 tis.
Daň z príjmu
−1,2 tis.
Zadlženosť
91,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API