prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

TM Invest Group s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44700555aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 06. 200917 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
18 265 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TM Invest Group s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44700555
daňové identifikačné číslo
2022840468
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Záhradnícka 16/III. posch., 94501 Komárno, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 06. 2009
V registri
17 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 24691/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
431681
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
počítačové služby11. 06. 2009—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov11. 06. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu11. 06. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb11. 06. 2009—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov11. 06. 2009—
prieskum trhu a verejnej mienky11. 06. 2009—
reklamné a marketingové služby11. 06. 2009—
vydavateľská činnosť11. 06. 2009—
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)11. 06. 2009—
vývoj a tvorba počítačových programov podľa autorského zákona11. 06. 2009—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 20. 07. 2019 do 13. 08. 2024 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
AGM partners s. r. o. · od 20. 07. 2019

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022840468: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022840468Obdobia daňových registráciíDIČ 2022840468: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022840468Obdobia daňových registráciíDIČ 2022840468: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022840468
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202284046810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2025 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila zisk o ▼98 % na 2 539 € a znížila tržby o ▼92 % na 18,3 tisíc eur.

Tržby

18 265 €

▼ 92,2 %

Výsledok hospodárenia

2 539 €

▼ 98,2 %

Aktíva

167 828 €

▼ 44,1 %

Vlastné imanie

167 295 €

▲ 1,5 %

Zadlženosť

0,3 %

Hrubá marža

16,8 %

Čistá marža

13,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 41 934 €. 2018: tržby 56 560 €. 2019: tržby 151 819 €. 2020: tržby 232 752 €. 2021: tržby 18 265 €.250 tis.125 tis.041,9 tis.56,6 tis.151,8 tis.232,8 tis.18,3 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 41 934 €. 2018: tržby 56 560 €. 2019: tržby 151 819 €. 2020: tržby 232 752 €. 2021: tržby 18 265 €.250 tis.125 tis.041,9 tis.56,6 tis.151,8 tis.232,8 tis.18,3 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 41 934 €. 2018: tržby 56 560 €. 2019: tržby 151 819 €. 2020: tržby 232 752 €. 2021: tržby 18 265 €.250 tis.125 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 5 768 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 982 €. 2019: výsledok hospodárenia 6 155 €. 2020: výsledok hospodárenia 140 055 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 539 €.200 tis.100 tis.0+5,8 tis.+2 tis.+6,2 tis.+140,1 tis.+2,5 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 5 768 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 982 €. 2019: výsledok hospodárenia 6 155 €. 2020: výsledok hospodárenia 140 055 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 539 €.200 tis.100 tis.0+5,8 tis.+6,2 tis.+2,5 tis.201720192021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 5 768 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 982 €. 2019: výsledok hospodárenia 6 155 €. 2020: výsledok hospodárenia 140 055 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 539 €.200 tis.100 tis.0201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 18 410 €, vlastné imanie 16 564 €. 2018: aktíva 28 947 €, vlastné imanie 18 546 €. 2019: aktíva 198 977 €, vlastné imanie 24 701 €. 2020: aktíva 300 474 €, vlastné imanie 164 756 €. 2021: aktíva 167 828 €, vlastné imanie 167 295 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 18 410 €, vlastné imanie 16 564 €. 2018: aktíva 28 947 €, vlastné imanie 18 546 €. 2019: aktíva 198 977 €, vlastné imanie 24 701 €. 2020: aktíva 300 474 €, vlastné imanie 164 756 €. 2021: aktíva 167 828 €, vlastné imanie 167 295 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 18 410 €, vlastné imanie 16 564 €. 2018: aktíva 28 947 €, vlastné imanie 18 546 €. 2019: aktíva 198 977 €, vlastné imanie 24 701 €. 2020: aktíva 300 474 €, vlastné imanie 164 756 €. 2021: aktíva 167 828 €, vlastné imanie 167 295 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 074 €, finančné účty 17 336 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 692 €, finančné účty 13 255 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 666 €, pohľadávky 191 251 €, finančné účty 5 060 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 283 906 €, finančné účty 16 568 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 686 €, finančné účty 149 142 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 074 €, finančné účty 17 336 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 692 €, finančné účty 13 255 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 666 €, pohľadávky 191 251 €, finančné účty 5 060 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 283 906 €, finančné účty 16 568 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 686 €, finančné účty 149 142 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 074 €, finančné účty 17 336 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 692 €, finančné účty 13 255 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 666 €, pohľadávky 191 251 €, finančné účty 5 060 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 283 906 €, finančné účty 16 568 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 686 €, finančné účty 149 142 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 16 564 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 846 €. 2018: vlastné imanie 18 546 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 401 €. 2019: vlastné imanie 24 701 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 174 276 €. 2020: vlastné imanie 164 756 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 135 718 €. 2021: vlastné imanie 167 295 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 533 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 16 564 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 846 €. 2018: vlastné imanie 18 546 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 401 €. 2019: vlastné imanie 24 701 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 174 276 €. 2020: vlastné imanie 164 756 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 135 718 €. 2021: vlastné imanie 167 295 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 533 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 16 564 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 846 €. 2018: vlastné imanie 18 546 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 401 €. 2019: vlastné imanie 24 701 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 174 276 €. 2020: vlastné imanie 164 756 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 135 718 €. 2021: vlastné imanie 167 295 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 533 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 782 €. 2018: daň z príjmu 637 €. 2019: daň z príjmu 1 692 €. 2020: daň z príjmu 37 310 €. 2021: daň z príjmu 533 €.50 tis.25 tis.01,8 tis.6371,7 tis.37,3 tis.53320172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 782 €. 2018: daň z príjmu 637 €. 2019: daň z príjmu 1 692 €. 2020: daň z príjmu 37 310 €. 2021: daň z príjmu 533 €.50 tis.25 tis.01,8 tis.6371,7 tis.37,3 tis.53320172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 782 €. 2018: daň z príjmu 637 €. 2019: daň z príjmu 1 692 €. 2020: daň z príjmu 37 310 €. 2021: daň z príjmu 533 €.50 tis.25 tis.0533201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby41,9 tis.56,6 tis.151,8 tis.232,8 tis.18,3 tis.
Výsledok hospodárenia5,8 tis.2 tis.6,2 tis.140,1 tis.2,5 tis.
Aktíva18,4 tis.28,9 tis.199 tis.300,5 tis.167,8 tis.
Vlastné imanie16,6 tis.18,5 tis.24,7 tis.164,8 tis.167,3 tis.
Daň z príjmu1,8 tis.6371,7 tis.37,3 tis.533
Zadlženosť10,0 %35,9 %87,6 %45,2 %0,3 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
18,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
167,8 tis.
Vlastné imanie
167,3 tis.
Daň z príjmu
533
Zadlženosť
0,3 %

2020

Tržby
232,8 tis.
Výsledok hospodárenia
140,1 tis.
Aktíva
300,5 tis.
Vlastné imanie
164,8 tis.
Daň z príjmu
37,3 tis.
Zadlženosť
45,2 %

2019

Tržby
151,8 tis.
Výsledok hospodárenia
6,2 tis.
Aktíva
199 tis.
Vlastné imanie
24,7 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
87,6 %

2018

Tržby
56,6 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
28,9 tis.
Vlastné imanie
18,5 tis.
Daň z príjmu
637
Zadlženosť
35,9 %

2017

Tržby
41,9 tis.
Výsledok hospodárenia
5,8 tis.
Aktíva
18,4 tis.
Vlastné imanie
16,6 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
10,0 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API