prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Momentum legal s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47258586aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
27. 08. 201511 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
781 110 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Momentum legal s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47258586
daňové identifikačné číslo
2120119991
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120119991
Sídlo
Bazová 6A, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 08. 2015
V registri
11 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 105973/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1044123
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb27. 08. 2015—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 26. 09. 2020
Oprávnená osoba
KELLER & Partners, s. r. o. · od 05. 03. 2022

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120119991: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120119991: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120119991IČ DPH SK2120119991Obdobia daňových registráciíDIČ 2120119991: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120119991: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120119991IČ DPH SK2120119991Obdobia daňových registráciíDIČ 2120119991: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120119991: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120119991IČ DPH SK2120119991
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212011999111. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2016
daňové identifikačné číslo212011999110. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼92 % na 1 755 € a zvýšila tržby o ▲17 % na 781,1 tisíc eur.

Tržby

781 110 €

▲ 17,0 %

Výsledok hospodárenia

1 755 €

▼ 91,6 %

Aktíva

1 694 033 €

▼ 13,0 %

Vlastné imanie

1 609 073 €

▲ 0,1 %

Zadlženosť

5,0 %

Hrubá marža

0,7 %

Čistá marža

0,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 604 087 €. 2022: tržby 844 226 €. 2023: tržby 3 038 366 €. 2024: tržby 667 599 €. 2025: tržby 781 110 €.5 mil.2,5 mil.0604,1 tis.844,2 tis.3,04 mil.667,6 tis.781,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 604 087 €. 2022: tržby 844 226 €. 2023: tržby 3 038 366 €. 2024: tržby 667 599 €. 2025: tržby 781 110 €.5 mil.2,5 mil.0604,1 tis.844,2 tis.3,04 mil.667,6 tis.781,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 604 087 €. 2022: tržby 844 226 €. 2023: tržby 3 038 366 €. 2024: tržby 667 599 €. 2025: tržby 781 110 €.5 mil.2,5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 26 553 €. 2022: výsledok hospodárenia 107 960 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 332 826 €. 2024: výsledok hospodárenia 20 998 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 755 €.2 mil.1 mil.0+26,6 tis.+108 tis.+1,33 mil.+21 tis.+1,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 26 553 €. 2022: výsledok hospodárenia 107 960 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 332 826 €. 2024: výsledok hospodárenia 20 998 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 755 €.2 mil.1 mil.0+26,6 tis.+108 tis.+1,33 mil.+21 tis.+1,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 26 553 €. 2022: výsledok hospodárenia 107 960 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 332 826 €. 2024: výsledok hospodárenia 20 998 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 755 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 423 166 €, vlastné imanie 145 534 €. 2022: aktíva 650 544 €, vlastné imanie 253 494 €. 2023: aktíva 2 179 307 €, vlastné imanie 1 586 320 €. 2024: aktíva 1 948 005 €, vlastné imanie 1 607 318 €. 2025: aktíva 1 694 033 €, vlastné imanie 1 609 073 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 423 166 €, vlastné imanie 145 534 €. 2022: aktíva 650 544 €, vlastné imanie 253 494 €. 2023: aktíva 2 179 307 €, vlastné imanie 1 586 320 €. 2024: aktíva 1 948 005 €, vlastné imanie 1 607 318 €. 2025: aktíva 1 694 033 €, vlastné imanie 1 609 073 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 423 166 €, vlastné imanie 145 534 €. 2022: aktíva 650 544 €, vlastné imanie 253 494 €. 2023: aktíva 2 179 307 €, vlastné imanie 1 586 320 €. 2024: aktíva 1 948 005 €, vlastné imanie 1 607 318 €. 2025: aktíva 1 694 033 €, vlastné imanie 1 609 073 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 127 903 €, zásoby 0 €, pohľadávky 108 585 €, finančné účty 186 678 €. 2022: dlhodobý majetok 152 526 €, zásoby 0 €, pohľadávky 456 154 €, finančné účty 41 864 €. 2023: dlhodobý majetok 176 071 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 792 965 €, finančné účty 210 271 €. 2024: dlhodobý majetok 107 653 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 668 624 €, finančné účty 171 728 €. 2025: dlhodobý majetok 105 135 €, zásoby 33 504 €, pohľadávky 1 351 926 €, finančné účty 203 468 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 127 903 €, zásoby 0 €, pohľadávky 108 585 €, finančné účty 186 678 €. 2022: dlhodobý majetok 152 526 €, zásoby 0 €, pohľadávky 456 154 €, finančné účty 41 864 €. 2023: dlhodobý majetok 176 071 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 792 965 €, finančné účty 210 271 €. 2024: dlhodobý majetok 107 653 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 668 624 €, finančné účty 171 728 €. 2025: dlhodobý majetok 105 135 €, zásoby 33 504 €, pohľadávky 1 351 926 €, finančné účty 203 468 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 127 903 €, zásoby 0 €, pohľadávky 108 585 €, finančné účty 186 678 €. 2022: dlhodobý majetok 152 526 €, zásoby 0 €, pohľadávky 456 154 €, finančné účty 41 864 €. 2023: dlhodobý majetok 176 071 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 792 965 €, finančné účty 210 271 €. 2024: dlhodobý majetok 107 653 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 668 624 €, finančné účty 171 728 €. 2025: dlhodobý majetok 105 135 €, zásoby 33 504 €, pohľadávky 1 351 926 €, finančné účty 203 468 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 145 534 €, dlhodobé záväzky 676 €, krátkodobé záväzky 276 956 €. 2022: vlastné imanie 253 494 €, dlhodobé záväzky 1 112 €, krátkodobé záväzky 395 938 €. 2023: vlastné imanie 1 586 320 €, dlhodobé záväzky 1 675 €, krátkodobé záväzky 591 312 €. 2024: vlastné imanie 1 607 318 €, dlhodobé záväzky 2 071 €, krátkodobé záväzky 338 616 €. 2025: vlastné imanie 1 609 073 €, dlhodobé záväzky 2 515 €, krátkodobé záväzky 82 445 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 145 534 €, dlhodobé záväzky 676 €, krátkodobé záväzky 276 956 €. 2022: vlastné imanie 253 494 €, dlhodobé záväzky 1 112 €, krátkodobé záväzky 395 938 €. 2023: vlastné imanie 1 586 320 €, dlhodobé záväzky 1 675 €, krátkodobé záväzky 591 312 €. 2024: vlastné imanie 1 607 318 €, dlhodobé záväzky 2 071 €, krátkodobé záväzky 338 616 €. 2025: vlastné imanie 1 609 073 €, dlhodobé záväzky 2 515 €, krátkodobé záväzky 82 445 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 145 534 €, dlhodobé záväzky 676 €, krátkodobé záväzky 276 956 €. 2022: vlastné imanie 253 494 €, dlhodobé záväzky 1 112 €, krátkodobé záväzky 395 938 €. 2023: vlastné imanie 1 586 320 €, dlhodobé záväzky 1 675 €, krátkodobé záväzky 591 312 €. 2024: vlastné imanie 1 607 318 €, dlhodobé záväzky 2 071 €, krátkodobé záväzky 338 616 €. 2025: vlastné imanie 1 609 073 €, dlhodobé záväzky 2 515 €, krátkodobé záväzky 82 445 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 12 095 €. 2022: daň z príjmu 32 054 €. 2023: daň z príjmu 358 720 €. 2024: daň z príjmu 6 194 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.500 tis.250 tis.012,1 tis.32,1 tis.358,7 tis.6,2 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 12 095 €. 2022: daň z príjmu 32 054 €. 2023: daň z príjmu 358 720 €. 2024: daň z príjmu 6 194 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.500 tis.250 tis.012,1 tis.32,1 tis.358,7 tis.6,2 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 12 095 €. 2022: daň z príjmu 32 054 €. 2023: daň z príjmu 358 720 €. 2024: daň z príjmu 6 194 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.500 tis.250 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby604,1 tis.844,2 tis.3,04 mil.667,6 tis.781,1 tis.
Výsledok hospodárenia26,6 tis.108 tis.1,33 mil.21 tis.1,8 tis.
Aktíva423,2 tis.650,5 tis.2,18 mil.1,95 mil.1,69 mil.
Vlastné imanie145,5 tis.253,5 tis.1,59 mil.1,61 mil.1,61 mil.
Daň z príjmu12,1 tis.32,1 tis.358,7 tis.6,2 tis.3,8 tis.
Zadlženosť65,6 %61,0 %27,2 %17,5 %5,0 %

aj 08/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
781,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
1,69 mil.
Vlastné imanie
1,61 mil.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
5,0 %

2024

Tržby
667,6 tis.
Výsledok hospodárenia
21 tis.
Aktíva
1,95 mil.
Vlastné imanie
1,61 mil.
Daň z príjmu
6,2 tis.
Zadlženosť
17,5 %

2023

Tržby
3,04 mil.
Výsledok hospodárenia
1,33 mil.
Aktíva
2,18 mil.
Vlastné imanie
1,59 mil.
Daň z príjmu
358,7 tis.
Zadlženosť
27,2 %

2022

Tržby
844,2 tis.
Výsledok hospodárenia
108 tis.
Aktíva
650,5 tis.
Vlastné imanie
253,5 tis.
Daň z príjmu
32,1 tis.
Zadlženosť
61,0 %

2021

Tržby
604,1 tis.
Výsledok hospodárenia
26,6 tis.
Aktíva
423,2 tis.
Vlastné imanie
145,5 tis.
Daň z príjmu
12,1 tis.
Zadlženosť
65,6 %

aj 08/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API