prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Active Point s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 43923097aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 02. 200818 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
317 665 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Active Point s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
43923097
daňové identifikačné číslo
2022539772
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022539772
Sídlo
Tatranská Lomnica 14131, 05960 Vysoké Tatry, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 02. 2008
V registri
18 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 34149/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
786473
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),06. 02. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, obchodu a výroby v rozsahu voľnej živnosti,06. 02. 2008—
reklamné a propagačné služby,06. 02. 2008—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,06. 02. 2008—
zhotovovanie webových stránok a ich následná aktualizácia,06. 02. 2008—
poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software) so súhlasom autora,06. 02. 2008—
poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware),06. 02. 2008—
prenájom spotrebného tovaru a výpočtovej techniky,06. 02. 2008—
poskytovanie verejne dostupných informácií prostredníctvom Internetu,06. 02. 2008—
automatizované spracovanie dát,06. 02. 2008—
poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,06. 02. 2008—
správa počítačových sietí,06. 02. 2008—
činnosť účtovných poradcov,06. 02. 2008—
vedenie účtovníctva,06. 02. 2008—
faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,06. 02. 2008—
prenájom osobných motorových vozidiel,06. 02. 2008—
nákup a predaj výpočtovej a kancelárskej techniky,06. 02. 2008—
Služby požičovní01. 04. 2026—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu01. 04. 2026—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla01. 04. 2026—
Opravy karosérií01. 04. 2026—
Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel01. 04. 2026—
Práca s dezinfekčnými prípravkami na profesionálne použitie a na prácu s prípravkami na reguláciu živočíšnych škodcov na profesionálne použitie01. 04. 2026—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 21. 06. 2023
Oprávnená osoba
SP & R s.r.o. · od 21. 06. 2023

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022539772: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022539772: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022539772IČ DPH SK2022539772Obdobia daňových registráciíDIČ 2022539772: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022539772: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022539772IČ DPH SK2022539772Obdobia daňových registráciíDIČ 2022539772: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022539772: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022539772IČ DPH SK2022539772
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202253977211. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 05. 03. 2008
daňové identifikačné číslo202253977210. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 12. 10. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼4 % na 16 943 € a znížila tržby o ▼46 % na 317,7 tisíc eur.

Tržby

317 665 €

▼ 46,0 %

Výsledok hospodárenia

16 943 €

▼ 4,3 %

Aktíva

540 615 €

▼ 5,8 %

Vlastné imanie

200 985 €

▲ 9,2 %

Zadlženosť

62,8 %

Hrubá marža

6,8 %

Čistá marža

5,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 734 495 €. 2022: tržby 660 618 €. 2023: tržby 796 902 €. 2024: tržby 587 936 €. 2025: tržby 317 665 €.1 mil.500 tis.0734,5 tis.660,6 tis.796,9 tis.587,9 tis.317,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 734 495 €. 2022: tržby 660 618 €. 2023: tržby 796 902 €. 2024: tržby 587 936 €. 2025: tržby 317 665 €.1 mil.500 tis.0734,5 tis.660,6 tis.796,9 tis.587,9 tis.317,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 734 495 €. 2022: tržby 660 618 €. 2023: tržby 796 902 €. 2024: tržby 587 936 €. 2025: tržby 317 665 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 451 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 798 €. 2023: výsledok hospodárenia 17 448 €. 2024: výsledok hospodárenia 17 704 €. 2025: výsledok hospodárenia 16 943 €.20 tis.10 tis.0+3,5 tis.+3,8 tis.+17,4 tis.+17,7 tis.+16,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 451 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 798 €. 2023: výsledok hospodárenia 17 448 €. 2024: výsledok hospodárenia 17 704 €. 2025: výsledok hospodárenia 16 943 €.20 tis.10 tis.0+3,5 tis.+3,8 tis.+17,4 tis.+17,7 tis.+16,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 451 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 798 €. 2023: výsledok hospodárenia 17 448 €. 2024: výsledok hospodárenia 17 704 €. 2025: výsledok hospodárenia 16 943 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 713 888 €, vlastné imanie 145 092 €. 2022: aktíva 660 355 €, vlastné imanie 148 890 €. 2023: aktíva 626 067 €, vlastné imanie 166 338 €. 2024: aktíva 573 644 €, vlastné imanie 184 042 €. 2025: aktíva 540 615 €, vlastné imanie 200 985 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 713 888 €, vlastné imanie 145 092 €. 2022: aktíva 660 355 €, vlastné imanie 148 890 €. 2023: aktíva 626 067 €, vlastné imanie 166 338 €. 2024: aktíva 573 644 €, vlastné imanie 184 042 €. 2025: aktíva 540 615 €, vlastné imanie 200 985 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 713 888 €, vlastné imanie 145 092 €. 2022: aktíva 660 355 €, vlastné imanie 148 890 €. 2023: aktíva 626 067 €, vlastné imanie 166 338 €. 2024: aktíva 573 644 €, vlastné imanie 184 042 €. 2025: aktíva 540 615 €, vlastné imanie 200 985 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 54 484 €, zásoby 566 457 €, pohľadávky 32 594 €, finančné účty 58 384 €. 2022: dlhodobý majetok 37 426 €, zásoby 570 373 €, pohľadávky 32 300 €, finančné účty 18 411 €. 2023: dlhodobý majetok 23 243 €, zásoby 560 266 €, pohľadávky 31 716 €, finančné účty 8 695 €. 2024: dlhodobý majetok 9 060 €, zásoby 540 259 €, pohľadávky 5 913 €, finančné účty 18 412 €. 2025: dlhodobý majetok 9 060 €, zásoby 505 664 €, pohľadávky 6 292 €, finančné účty 19 599 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 54 484 €, zásoby 566 457 €, pohľadávky 32 594 €, finančné účty 58 384 €. 2022: dlhodobý majetok 37 426 €, zásoby 570 373 €, pohľadávky 32 300 €, finančné účty 18 411 €. 2023: dlhodobý majetok 23 243 €, zásoby 560 266 €, pohľadávky 31 716 €, finančné účty 8 695 €. 2024: dlhodobý majetok 9 060 €, zásoby 540 259 €, pohľadávky 5 913 €, finančné účty 18 412 €. 2025: dlhodobý majetok 9 060 €, zásoby 505 664 €, pohľadávky 6 292 €, finančné účty 19 599 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 54 484 €, zásoby 566 457 €, pohľadávky 32 594 €, finančné účty 58 384 €. 2022: dlhodobý majetok 37 426 €, zásoby 570 373 €, pohľadávky 32 300 €, finančné účty 18 411 €. 2023: dlhodobý majetok 23 243 €, zásoby 560 266 €, pohľadávky 31 716 €, finančné účty 8 695 €. 2024: dlhodobý majetok 9 060 €, zásoby 540 259 €, pohľadávky 5 913 €, finančné účty 18 412 €. 2025: dlhodobý majetok 9 060 €, zásoby 505 664 €, pohľadávky 6 292 €, finančné účty 19 599 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 145 092 €, dlhodobé záväzky 69 501 €, krátkodobé záväzky 499 295 €. 2022: vlastné imanie 148 890 €, dlhodobé záväzky 88 152 €, krátkodobé záväzky 423 313 €. 2023: vlastné imanie 166 338 €, dlhodobé záväzky 852 €, krátkodobé záväzky 458 877 €. 2024: vlastné imanie 184 042 €, dlhodobé záväzky 453 €, krátkodobé záväzky 389 149 €. 2025: vlastné imanie 200 985 €, dlhodobé záväzky 861 €, krátkodobé záväzky 338 769 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 145 092 €, dlhodobé záväzky 69 501 €, krátkodobé záväzky 499 295 €. 2022: vlastné imanie 148 890 €, dlhodobé záväzky 88 152 €, krátkodobé záväzky 423 313 €. 2023: vlastné imanie 166 338 €, dlhodobé záväzky 852 €, krátkodobé záväzky 458 877 €. 2024: vlastné imanie 184 042 €, dlhodobé záväzky 453 €, krátkodobé záväzky 389 149 €. 2025: vlastné imanie 200 985 €, dlhodobé záväzky 861 €, krátkodobé záväzky 338 769 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 145 092 €, dlhodobé záväzky 69 501 €, krátkodobé záväzky 499 295 €. 2022: vlastné imanie 148 890 €, dlhodobé záväzky 88 152 €, krátkodobé záväzky 423 313 €. 2023: vlastné imanie 166 338 €, dlhodobé záväzky 852 €, krátkodobé záväzky 458 877 €. 2024: vlastné imanie 184 042 €, dlhodobé záväzky 453 €, krátkodobé záväzky 389 149 €. 2025: vlastné imanie 200 985 €, dlhodobé záväzky 861 €, krátkodobé záväzky 338 769 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 284 €. 2022: daň z príjmu 1 526 €. 2023: daň z príjmu 4 876 €. 2024: daň z príjmu 4 706 €. 2025: daň z príjmu 4 504 €.5 tis.2,5 tis.01,3 tis.1,5 tis.4,9 tis.4,7 tis.4,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 284 €. 2022: daň z príjmu 1 526 €. 2023: daň z príjmu 4 876 €. 2024: daň z príjmu 4 706 €. 2025: daň z príjmu 4 504 €.5 tis.2,5 tis.01,3 tis.1,5 tis.4,9 tis.4,7 tis.4,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 284 €. 2022: daň z príjmu 1 526 €. 2023: daň z príjmu 4 876 €. 2024: daň z príjmu 4 706 €. 2025: daň z príjmu 4 504 €.5 tis.2,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby734,5 tis.660,6 tis.796,9 tis.587,9 tis.317,7 tis.
Výsledok hospodárenia3,5 tis.3,8 tis.17,4 tis.17,7 tis.16,9 tis.
Aktíva713,9 tis.660,4 tis.626,1 tis.573,6 tis.540,6 tis.
Vlastné imanie145,1 tis.148,9 tis.166,3 tis.184 tis.201 tis.
Daň z príjmu1,3 tis.1,5 tis.4,9 tis.4,7 tis.4,5 tis.
Zadlženosť79,7 %77,5 %73,4 %67,9 %62,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
317,7 tis.
Výsledok hospodárenia
16,9 tis.
Aktíva
540,6 tis.
Vlastné imanie
201 tis.
Daň z príjmu
4,5 tis.
Zadlženosť
62,8 %

2024

Tržby
587,9 tis.
Výsledok hospodárenia
17,7 tis.
Aktíva
573,6 tis.
Vlastné imanie
184 tis.
Daň z príjmu
4,7 tis.
Zadlženosť
67,9 %

2023

Tržby
796,9 tis.
Výsledok hospodárenia
17,4 tis.
Aktíva
626,1 tis.
Vlastné imanie
166,3 tis.
Daň z príjmu
4,9 tis.
Zadlženosť
73,4 %

2022

Tržby
660,6 tis.
Výsledok hospodárenia
3,8 tis.
Aktíva
660,4 tis.
Vlastné imanie
148,9 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
77,5 %

2021

Tržby
734,5 tis.
Výsledok hospodárenia
3,5 tis.
Aktíva
713,9 tis.
Vlastné imanie
145,1 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
79,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API