prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Heidinger Europe s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 43837620aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 12. 200718 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Heidinger Europe s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
43837620
daňové identifikačné číslo
2022501965
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Laurinská 3, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 12. 2007
V registri
18 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 167865/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
351645
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a výroby v rozsahu voľnej živnosti13. 12. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod)13. 12. 2007—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod)13. 12. 2007—
vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb13. 12. 2007—
poskytovanie služieb v oblasti zariaďovania interiérov13. 12. 2007—
výkon odborných činností vo výstavbe podľa zákona č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisov ako autorizovaný architekt v rozsahu autorizačného oprávnenia13. 12. 2007—
prípravné práce k realizácii stavby08. 10. 2009—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien08. 10. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov08. 10. 2009—
administratívne služby08. 10. 2009—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov08. 10. 2009—
vedenie účtovníctva08. 10. 2009—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov08. 10. 2009—
sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt13. 01. 2016—
reklamné a marketingové služby13. 01. 2016—
prieskum trhu a verejnej mienky13. 01. 2016—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla13. 01. 2016—
prenájom hnuteľných vecí13. 01. 2016—
prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných ako základných služieb13. 01. 2016—
čistiace a upratovacie služby13. 01. 2016—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb13. 01. 2016—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 15. 01. 2021 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
Stentors advokátska kancelária s.r.o. · od 04. 07. 2018

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022501965: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022501965Obdobia daňových registráciíDIČ 2022501965: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022501965Obdobia daňových registráciíDIČ 2022501965: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022501965
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202250196510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prehĺbila stratu na −27 131 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−27 131 €

▼ 386,0 %

Aktíva

140 073 €

▼ 2,8 %

Vlastné imanie

−217 497 €

▼ 14,3 %

Zadlženosť

255,3 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 836 632 €. 2018: tržby 1 133 079 €. 2019: tržby 748 066 €. 2020: tržby 33 145 €. 2021: tržby 0 €.2 mil.1 mil.0836,6 tis.1,13 mil.748,1 tis.33,1 tis.020172018201920202021Tržby2017: tržby 836 632 €. 2018: tržby 1 133 079 €. 2019: tržby 748 066 €. 2020: tržby 33 145 €. 2021: tržby 0 €.2 mil.1 mil.0836,6 tis.1,13 mil.748,1 tis.33,1 tis.020172018201920202021Tržby2017: tržby 836 632 €. 2018: tržby 1 133 079 €. 2019: tržby 748 066 €. 2020: tržby 33 145 €. 2021: tržby 0 €.2 mil.1 mil.00201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 14 288 €. 2018: výsledok hospodárenia −104 968 €. 2019: výsledok hospodárenia −176 330 €. 2020: výsledok hospodárenia −5 582 €. 2021: výsledok hospodárenia −27 131 €.20 tis.0−200 tis.+14,3 tis.−105 tis.−176,3 tis.−5,6 tis.−27,1 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 14 288 €. 2018: výsledok hospodárenia −104 968 €. 2019: výsledok hospodárenia −176 330 €. 2020: výsledok hospodárenia −5 582 €. 2021: výsledok hospodárenia −27 131 €.20 tis.0−200 tis.+14,3 tis.−27,1 tis.201720192021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 14 288 €. 2018: výsledok hospodárenia −104 968 €. 2019: výsledok hospodárenia −176 330 €. 2020: výsledok hospodárenia −5 582 €. 2021: výsledok hospodárenia −27 131 €.20 tis.0−200 tis.20182021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 443 488 €, vlastné imanie 96 514 €. 2018: aktíva 378 299 €, vlastné imanie −8 454 €. 2019: aktíva 184 493 €, vlastné imanie −184 784 €. 2020: aktíva 144 137 €, vlastné imanie −190 366 €. 2021: aktíva 140 073 €, vlastné imanie −217 497 €.500 tis.0−250 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 443 488 €, vlastné imanie 96 514 €. 2018: aktíva 378 299 €, vlastné imanie −8 454 €. 2019: aktíva 184 493 €, vlastné imanie −184 784 €. 2020: aktíva 144 137 €, vlastné imanie −190 366 €. 2021: aktíva 140 073 €, vlastné imanie −217 497 €.500 tis.0−250 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 443 488 €, vlastné imanie 96 514 €. 2018: aktíva 378 299 €, vlastné imanie −8 454 €. 2019: aktíva 184 493 €, vlastné imanie −184 784 €. 2020: aktíva 144 137 €, vlastné imanie −190 366 €. 2021: aktíva 140 073 €, vlastné imanie −217 497 €.500 tis.0−250 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 104 615 €, zásoby 1 628 €, pohľadávky 142 470 €, finančné účty 158 260 €. 2018: dlhodobý majetok 88 126 €, zásoby 1 628 €, pohľadávky 152 439 €, finančné účty 127 526 €. 2019: dlhodobý majetok 104 464 €, zásoby 0 €, pohľadávky 72 090 €, finančné účty 7 939 €. 2020: dlhodobý majetok 101 069 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 444 €, finančné účty 624 €. 2021: dlhodobý majetok 97 674 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 396 €, finančné účty 3 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 104 615 €, zásoby 1 628 €, pohľadávky 142 470 €, finančné účty 158 260 €. 2018: dlhodobý majetok 88 126 €, zásoby 1 628 €, pohľadávky 152 439 €, finančné účty 127 526 €. 2019: dlhodobý majetok 104 464 €, zásoby 0 €, pohľadávky 72 090 €, finančné účty 7 939 €. 2020: dlhodobý majetok 101 069 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 444 €, finančné účty 624 €. 2021: dlhodobý majetok 97 674 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 396 €, finančné účty 3 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 104 615 €, zásoby 1 628 €, pohľadávky 142 470 €, finančné účty 158 260 €. 2018: dlhodobý majetok 88 126 €, zásoby 1 628 €, pohľadávky 152 439 €, finančné účty 127 526 €. 2019: dlhodobý majetok 104 464 €, zásoby 0 €, pohľadávky 72 090 €, finančné účty 7 939 €. 2020: dlhodobý majetok 101 069 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 444 €, finančné účty 624 €. 2021: dlhodobý majetok 97 674 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 396 €, finančné účty 3 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 96 514 €, dlhodobé záväzky 8 326 €, krátkodobé záväzky 398 648 €. 2018: vlastné imanie −8 454 €, dlhodobé záväzky 133 319 €, krátkodobé záväzky 253 304 €. 2019: vlastné imanie −184 784 €, dlhodobé záväzky 59 101 €, krátkodobé záväzky 310 176 €. 2020: vlastné imanie −190 366 €, dlhodobé záväzky 59 101 €, krátkodobé záväzky 275 402 €. 2021: vlastné imanie −217 497 €, dlhodobé záväzky 59 101 €, krátkodobé záväzky 298 469 €.1 mil.0−250 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 96 514 €, dlhodobé záväzky 8 326 €, krátkodobé záväzky 398 648 €. 2018: vlastné imanie −8 454 €, dlhodobé záväzky 133 319 €, krátkodobé záväzky 253 304 €. 2019: vlastné imanie −184 784 €, dlhodobé záväzky 59 101 €, krátkodobé záväzky 310 176 €. 2020: vlastné imanie −190 366 €, dlhodobé záväzky 59 101 €, krátkodobé záväzky 275 402 €. 2021: vlastné imanie −217 497 €, dlhodobé záväzky 59 101 €, krátkodobé záväzky 298 469 €.1 mil.0−250 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 96 514 €, dlhodobé záväzky 8 326 €, krátkodobé záväzky 398 648 €. 2018: vlastné imanie −8 454 €, dlhodobé záväzky 133 319 €, krátkodobé záväzky 253 304 €. 2019: vlastné imanie −184 784 €, dlhodobé záväzky 59 101 €, krátkodobé záväzky 310 176 €. 2020: vlastné imanie −190 366 €, dlhodobé záväzky 59 101 €, krátkodobé záväzky 275 402 €. 2021: vlastné imanie −217 497 €, dlhodobé záväzky 59 101 €, krátkodobé záväzky 298 469 €.1 mil.0−250 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 767 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.07670020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 767 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.07670020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 767 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.07670201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby836,6 tis.1,13 mil.748,1 tis.33,1 tis.0
Výsledok hospodárenia14,3 tis.−105 tis.−176,3 tis.−5,6 tis.−27,1 tis.
Aktíva443,5 tis.378,3 tis.184,5 tis.144,1 tis.140,1 tis.
Vlastné imanie96,5 tis.−8,5 tis.−184,8 tis.−190,4 tis.−217,5 tis.
Daň z príjmu2,9 tis.076700
Zadlženosť91,8 %102,2 %200,2 %232,1 %255,3 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−27,1 tis.
Aktíva
140,1 tis.
Vlastné imanie
−217,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
255,3 %

2020

Tržby
33,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,6 tis.
Aktíva
144,1 tis.
Vlastné imanie
−190,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
232,1 %

2019

Tržby
748,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−176,3 tis.
Aktíva
184,5 tis.
Vlastné imanie
−184,8 tis.
Daň z príjmu
767
Zadlženosť
200,2 %

2018

Tržby
1,13 mil.
Výsledok hospodárenia
−105 tis.
Aktíva
378,3 tis.
Vlastné imanie
−8,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
102,2 %

2017

Tržby
836,6 tis.
Výsledok hospodárenia
14,3 tis.
Aktíva
443,5 tis.
Vlastné imanie
96,5 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
91,8 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API