prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Stentors advokátska kancelária s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51757184aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
26. 05. 20188 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
625 284 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Stentors advokátska kancelária s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51757184
daňové identifikačné číslo
2120769409
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120769409
Sídlo
Hodžovo nám. 2A, 81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 05. 2018
V registri
8 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 128747/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9601924
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb26. 05. 2018—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 21. 09. 2018

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120769409: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120769409: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120769409IČ DPH SK2120769409Obdobia daňových registráciíDIČ 2120769409: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120769409: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120769409IČ DPH SK2120769409Obdobia daňových registráciíDIČ 2120769409: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120769409: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120769409IČ DPH SK2120769409
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212076940911. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 26. 05. 2018
daňové identifikačné číslo212076940910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼96 % na 3 064 € a znížila tržby o ▼12 % na 625,3 tisíc eur.

Tržby

625 284 €

▼ 11,8 %

Výsledok hospodárenia

3 064 €

▼ 96,0 %

Aktíva

237 784 €

▼ 10,2 %

Vlastné imanie

29 169 €

▼ 62,4 %

Zadlženosť

87,7 %

Hrubá marža

5,5 %

Čistá marža

0,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 878 394 €. 2022: tržby 705 613 €. 2023: tržby 709 125 €. 2024: tržby 708 586 €. 2025: tržby 625 284 €.1 mil.500 tis.0878,4 tis.705,6 tis.709,1 tis.708,6 tis.625,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 878 394 €. 2022: tržby 705 613 €. 2023: tržby 709 125 €. 2024: tržby 708 586 €. 2025: tržby 625 284 €.1 mil.500 tis.0878,4 tis.705,6 tis.709,1 tis.708,6 tis.625,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 878 394 €. 2022: tržby 705 613 €. 2023: tržby 709 125 €. 2024: tržby 708 586 €. 2025: tržby 625 284 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 228 814 €. 2022: výsledok hospodárenia −73 202 €. 2023: výsledok hospodárenia 60 853 €. 2024: výsledok hospodárenia 77 444 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 064 €.250 tis.0−100 tis.+228,8 tis.−73,2 tis.+60,9 tis.+77,4 tis.+3,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 228 814 €. 2022: výsledok hospodárenia −73 202 €. 2023: výsledok hospodárenia 60 853 €. 2024: výsledok hospodárenia 77 444 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 064 €.250 tis.0−100 tis.+60,9 tis.+3,1 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 228 814 €. 2022: výsledok hospodárenia −73 202 €. 2023: výsledok hospodárenia 60 853 €. 2024: výsledok hospodárenia 77 444 €. 2025: výsledok hospodárenia 3 064 €.250 tis.0−100 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 412 317 €, vlastné imanie 256 760 €. 2022: aktíva 411 950 €, vlastné imanie 188 921 €. 2023: aktíva 368 651 €, vlastné imanie 92 725 €. 2024: aktíva 264 817 €, vlastné imanie 77 557 €. 2025: aktíva 237 784 €, vlastné imanie 29 169 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 412 317 €, vlastné imanie 256 760 €. 2022: aktíva 411 950 €, vlastné imanie 188 921 €. 2023: aktíva 368 651 €, vlastné imanie 92 725 €. 2024: aktíva 264 817 €, vlastné imanie 77 557 €. 2025: aktíva 237 784 €, vlastné imanie 29 169 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 412 317 €, vlastné imanie 256 760 €. 2022: aktíva 411 950 €, vlastné imanie 188 921 €. 2023: aktíva 368 651 €, vlastné imanie 92 725 €. 2024: aktíva 264 817 €, vlastné imanie 77 557 €. 2025: aktíva 237 784 €, vlastné imanie 29 169 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 319 241 €, finančné účty 93 076 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 397 962 €, finančné účty 13 988 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 320 769 €, finančné účty 47 882 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 213 137 €, finančné účty 51 680 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 234 112 €, finančné účty 3 672 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 319 241 €, finančné účty 93 076 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 397 962 €, finančné účty 13 988 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 320 769 €, finančné účty 47 882 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 213 137 €, finančné účty 51 680 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 234 112 €, finančné účty 3 672 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 319 241 €, finančné účty 93 076 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 397 962 €, finančné účty 13 988 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 320 769 €, finančné účty 47 882 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 213 137 €, finančné účty 51 680 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 234 112 €, finančné účty 3 672 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 256 760 €, dlhodobé záväzky 1 120 €, krátkodobé záväzky 154 437 €. 2022: vlastné imanie 188 921 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 223 029 €. 2023: vlastné imanie 92 725 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 275 926 €. 2024: vlastné imanie 77 557 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 187 260 €. 2025: vlastné imanie 29 169 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 208 615 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 256 760 €, dlhodobé záväzky 1 120 €, krátkodobé záväzky 154 437 €. 2022: vlastné imanie 188 921 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 223 029 €. 2023: vlastné imanie 92 725 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 275 926 €. 2024: vlastné imanie 77 557 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 187 260 €. 2025: vlastné imanie 29 169 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 208 615 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 256 760 €, dlhodobé záväzky 1 120 €, krátkodobé záväzky 154 437 €. 2022: vlastné imanie 188 921 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 223 029 €. 2023: vlastné imanie 92 725 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 275 926 €. 2024: vlastné imanie 77 557 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 187 260 €. 2025: vlastné imanie 29 169 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 208 615 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 70 147 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 24 622 €. 2024: daň z príjmu 20 586 €. 2025: daň z príjmu 31 020 €.100 tis.50 tis.070,1 tis.024,6 tis.20,6 tis.31 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 70 147 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 24 622 €. 2024: daň z príjmu 20 586 €. 2025: daň z príjmu 31 020 €.100 tis.50 tis.070,1 tis.024,6 tis.20,6 tis.31 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 70 147 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 24 622 €. 2024: daň z príjmu 20 586 €. 2025: daň z príjmu 31 020 €.100 tis.50 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby878,4 tis.705,6 tis.709,1 tis.708,6 tis.625,3 tis.
Výsledok hospodárenia228,8 tis.−73,2 tis.60,9 tis.77,4 tis.3,1 tis.
Aktíva412,3 tis.411,9 tis.368,7 tis.264,8 tis.237,8 tis.
Vlastné imanie256,8 tis.188,9 tis.92,7 tis.77,6 tis.29,2 tis.
Daň z príjmu70,1 tis.024,6 tis.20,6 tis.31 tis.
Zadlženosť37,7 %54,1 %74,8 %70,7 %87,7 %

aj 2018–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
625,3 tis.
Výsledok hospodárenia
3,1 tis.
Aktíva
237,8 tis.
Vlastné imanie
29,2 tis.
Daň z príjmu
31 tis.
Zadlženosť
87,7 %

2024

Tržby
708,6 tis.
Výsledok hospodárenia
77,4 tis.
Aktíva
264,8 tis.
Vlastné imanie
77,6 tis.
Daň z príjmu
20,6 tis.
Zadlženosť
70,7 %

2023

Tržby
709,1 tis.
Výsledok hospodárenia
60,9 tis.
Aktíva
368,7 tis.
Vlastné imanie
92,7 tis.
Daň z príjmu
24,6 tis.
Zadlženosť
74,8 %

2022

Tržby
705,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−73,2 tis.
Aktíva
411,9 tis.
Vlastné imanie
188,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
54,1 %

2021

Tržby
878,4 tis.
Výsledok hospodárenia
228,8 tis.
Aktíva
412,3 tis.
Vlastné imanie
256,8 tis.
Daň z príjmu
70,1 tis.
Zadlženosť
37,7 %

aj 2018–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API