Súhrn
- Vznik
- 01. 06. 200917 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 3 396 451 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- RUŽIČKA AND PARTNERS s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36863360
- daňové identifikačné číslo
- 2022827620
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022827620
- Sídlo
- Vysoká 2/B, 81106 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 06. 2009
- V registri
- 17 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 58431/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 537911
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie právnych služieb, | 01. 06. 2009 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 01. 02. 2017
- Oprávnená osoba
- Bartošík Šváby s.r.o. · od 04. 07. 2023
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022827620 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2009 |
| daňové identifikačné číslo | 2022827620 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲48 % na 383 417 € a zvýšila tržby o ▲10 % na 3,4 mil. €.
Tržby
3 396 451 €
▲ 10,3 %Výsledok hospodárenia
383 417 €
▲ 47,9 %Aktíva
1 280 239 €
▼ 4,5 %Vlastné imanie
800 537 €
▲ 20,2 %Zadlženosť
37,5 %
Hrubá marža
14,5 %
Čistá marža
11,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3,48 mil. | 2,83 mil. | 2,6 mil. | 3,08 mil. | 3,4 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 336,5 tis. | 103,6 tis. | −33,4 tis. | 259,3 tis. | 383,4 tis. |
| Aktíva | 1,92 mil. | 1,36 mil. | 984,2 tis. | 1,34 mil. | 1,28 mil. |
| Vlastné imanie | 1,19 mil. | 638,9 tis. | 406,6 tis. | 665,9 tis. | 800,5 tis. |
| Daň z príjmu | 92,6 tis. | 35,3 tis. | 2,1 tis. | 76,1 tis. | 108,9 tis. |
| Zadlženosť | 37,9 % | 52,9 % | 58,7 % | 50,3 % | 37,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 3,4 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 383,4 tis.
- Aktíva
- 1,28 mil.
- Vlastné imanie
- 800,5 tis.
- Daň z príjmu
- 108,9 tis.
- Zadlženosť
- 37,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 3,08 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 259,3 tis.
- Aktíva
- 1,34 mil.
- Vlastné imanie
- 665,9 tis.
- Daň z príjmu
- 76,1 tis.
- Zadlženosť
- 50,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 2,6 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −33,4 tis.
- Aktíva
- 984,2 tis.
- Vlastné imanie
- 406,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 58,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 2,83 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 103,6 tis.
- Aktíva
- 1,36 mil.
- Vlastné imanie
- 638,9 tis.
- Daň z príjmu
- 35,3 tis.
- Zadlženosť
- 52,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 3,48 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 336,5 tis.
- Aktíva
- 1,92 mil.
- Vlastné imanie
- 1,19 mil.
- Daň z príjmu
- 92,6 tis.
- Zadlženosť
- 37,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.