Súhrn
- Vznik
- 08. 04. 200521 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 2 493 012 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Bartošík Šváby s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 35929049
- daňové identifikačné číslo
- 2021986296
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021986296
- Sídlo
- Plynárenská 7/A, 821 09 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 04. 2005
- V registri
- 21 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 35531/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 245770
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie právnych služieb, | 12. 07. 2005 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 03. 04. 2020
- Oprávnená osoba
- RUŽIČKA AND PARTNERS s. r. o. · od 03. 04. 2020
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021986296 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2005 |
| daňové identifikačné číslo | 2021986296 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼24 % na 485 010 € a zvýšila tržby o ▲5 % na 2,49 mil. €.
Tržby
2 493 012 €
▲ 4,6 %Výsledok hospodárenia
485 010 €
▼ 23,8 %Aktíva
5 035 415 €
▲ 12,1 %Vlastné imanie
4 778 606 €
▲ 11,3 %Zadlženosť
4,3 %
Hrubá marža
25,0 %
Čistá marža
19,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2,98 mil. | 2,11 mil. | 2,18 mil. | 2,38 mil. | 2,49 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 1,17 mil. | 605 tis. | 507,7 tis. | 636,5 tis. | 485 tis. |
| Aktíva | 3,51 mil. | 3,89 mil. | 4,41 mil. | 4,49 mil. | 5,04 mil. |
| Vlastné imanie | 3,13 mil. | 3,73 mil. | 4,24 mil. | 4,29 mil. | 4,78 mil. |
| Daň z príjmu | 317,2 tis. | 165,1 tis. | 139,7 tis. | 174,9 tis. | 137,8 tis. |
| Zadlženosť | 10,9 % | 3,9 % | 3,8 % | 4,4 % | 4,3 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 2,49 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 485 tis.
- Aktíva
- 5,04 mil.
- Vlastné imanie
- 4,78 mil.
- Daň z príjmu
- 137,8 tis.
- Zadlženosť
- 4,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 2,38 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 636,5 tis.
- Aktíva
- 4,49 mil.
- Vlastné imanie
- 4,29 mil.
- Daň z príjmu
- 174,9 tis.
- Zadlženosť
- 4,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 2,18 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 507,7 tis.
- Aktíva
- 4,41 mil.
- Vlastné imanie
- 4,24 mil.
- Daň z príjmu
- 139,7 tis.
- Zadlženosť
- 3,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 2,11 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 605 tis.
- Aktíva
- 3,89 mil.
- Vlastné imanie
- 3,73 mil.
- Daň z príjmu
- 165,1 tis.
- Zadlženosť
- 3,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 2,98 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 1,17 mil.
- Aktíva
- 3,51 mil.
- Vlastné imanie
- 3,13 mil.
- Daň z príjmu
- 317,2 tis.
- Zadlženosť
- 10,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.