Súhrn
- Vznik
- 20. 09. 200719 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 3 454 954 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- iClinic plus s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36835528
- daňové identifikačné číslo
- 2022464422
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022464422
- Sídlo
- Dlhé Diely I/6A, 84101 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Karlova Vesokres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 09. 2007
- V registri
- 19 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 53996/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 454670
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 20. 09. 2007 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 20. 09. 2007 | — |
| sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností | 20. 09. 2007 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí | 20. 09. 2007 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 20. 09. 2007 | — |
| reklamná a propagačná činnosť | 20. 09. 2007 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 20. 09. 2007 | — |
| marketing a manažment | 20. 09. 2007 | — |
| vydavateľská činnosť | 20. 09. 2007 | — |
| výroba grafických návrhov, inzerátov spracovaných pomocou počítača | 20. 09. 2007 | — |
| výroba, požičiavanie, distribúcia audio a videozáznamov na základe zmluvy s autorom | 20. 09. 2007 | — |
| neverejné skladovanie | 20. 09. 2007 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 20. 09. 2007 | — |
| finančný leasing | 20. 09. 2007 | — |
| faktoring a forfaiting | 20. 09. 2007 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke služby | 20. 09. 2007 | — |
| technicko - organizačná pomoc pri realizácii projektov pre štrukturálne nástroje Európskej únie v rozsahu voľných živností | 20. 09. 2007 | — |
| spracovávanie projektov pre štrukturálne nástroje Európskej únie v rozsahu voľných živností | 20. 09. 2007 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov | 20. 09. 2007 | — |
| podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností | 20. 09. 2007 | — |
| prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia: ambulancia v odbore oftalmológia | 26. 06. 2008 | — |
| zariadenie na poskytovanie jednodňovej zdravotnej starostlivosti, | 09. 12. 2016 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied | 07. 05. 2025 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 09. 08. 2017
- Oprávnená osoba
- Advokátska kancelária ŠKODLER & PARTNERS, s.r.o. · od 28. 08. 2024
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022464422 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 06. 11. 2011 |
| daňové identifikačné číslo | 2022464422 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 382 725 € a zvýšila tržby o ▲30 % na 3,45 mil. €.
Tržby
3 454 954 €
▲ 29,6 %Výsledok hospodárenia
382 725 €
▲ 674,3 %Aktíva
11 483 320 €
▼ 2,8 %Vlastné imanie
8 287 877 €
▲ 4,8 %Zadlženosť
27,8 %
Hrubá marža
14,9 %
Čistá marža
11,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 10,14 mil. | 7,03 mil. | 2,66 mil. | 2,67 mil. | 3,45 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 1,61 mil. | 1,25 mil. | −493,6 tis. | −66,6 tis. | 382,7 tis. |
| Aktíva | 11,06 mil. | 15,77 mil. | 11,83 mil. | 11,82 mil. | 11,48 mil. |
| Vlastné imanie | 7,22 mil. | 8,47 mil. | 7,97 mil. | 7,91 mil. | 8,29 mil. |
| Daň z príjmu | 487 tis. | 354,1 tis. | 0 | 141,6 tis. | 130,8 tis. |
| Zadlženosť | 34,7 % | 46,3 % | 32,5 % | 33,0 % | 27,8 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 3,45 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 382,7 tis.
- Aktíva
- 11,48 mil.
- Vlastné imanie
- 8,29 mil.
- Daň z príjmu
- 130,8 tis.
- Zadlženosť
- 27,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 2,67 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −66,6 tis.
- Aktíva
- 11,82 mil.
- Vlastné imanie
- 7,91 mil.
- Daň z príjmu
- 141,6 tis.
- Zadlženosť
- 33,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 2,66 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −493,6 tis.
- Aktíva
- 11,83 mil.
- Vlastné imanie
- 7,97 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 32,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 7,03 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 1,25 mil.
- Aktíva
- 15,77 mil.
- Vlastné imanie
- 8,47 mil.
- Daň z príjmu
- 354,1 tis.
- Zadlženosť
- 46,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 10,14 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 1,61 mil.
- Aktíva
- 11,06 mil.
- Vlastné imanie
- 7,22 mil.
- Daň z príjmu
- 487 tis.
- Zadlženosť
- 34,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).