prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

REMOZA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36763764aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 04. 200719 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
232 127 €2023
Oznámenia
2020 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
REMOZA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36763764
daňové identifikačné číslo
2022358503
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022358503
Sídlo
Hrnčiarska 29, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 04. 2007
V registri
19 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 49805/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
636648
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
zámočníctvo11. 04. 2007—
zváračské a paličské práce11. 04. 2007—
sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu živnosti voľnej11. 04. 2007—
sprostredkovanie služieb v strojárstve, stavebníctve11. 04. 2007—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod11. 04. 2007—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod11. 04. 2007—
ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti11. 04. 2007—
pohostinská činnosť11. 04. 2007—
prenájom nehnuteľností (pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom)11. 04. 2007—
prenájom strojov a technických zariadení, motorových vozidiel, potrieb pre domácnosť11. 04. 2007—
reklamná, propagačná a inzertná činnosť11. 04. 2007—
prípravné práce pre stavbu, zemné práce a demolácie11. 04. 2007—
projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie požiarnej techniky (hasiace prístroje, EPS, stabilné a polostabilné hasiace zariadenia)11. 04. 2007—
zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov11. 04. 2007—
poskytovanie úverov z vlastných zdrojov11. 04. 2007—
nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla11. 04. 2007—
osobná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča s výnimkou taxislužby11. 04. 2007—
práce vykonávané strojnými mechanizmami11. 04. 2007—
prevádzkovanie garáži alebo odstavných plôch (garáže alebo odstavné plochy slúžia na umiestnenie najmenej piatich vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľností)11. 04. 2007—
maliarske, natieračské a sklenárske práce11. 04. 2007—
montáž sadrokartónu montáž sadrokartónových podhľadov a priečok11. 04. 2007—
kladenie zámkovej dlažby - vonkajších dlažieb11. 04. 2007—
vykonávanie tenkostenných omietok stierkovaním11. 04. 2007—
obkladanie stien suchým spôsobom11. 04. 2007—
spracovanie prírodného kameňa - lámaním, štiepením, drvením, triedením11. 04. 2007—
armovacie práce11. 04. 2007—
montáž a demontáž lešení11. 04. 2007—
príprava debnenia pre základy11. 04. 2007—
montáž, rekonštrukcie a údržba elektrických zariadení11. 04. 2007—
osadzovanie okien a dverí11. 04. 2007—
výroba drevených obalov11. 04. 2007—
sušenie a impregnácia dreva11. 04. 2007—
služby v rámci lesníctva a ťažby dreva11. 04. 2007—
piliarska výroba, pilčícke práce11. 04. 2007—
výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely11. 04. 2007—
výroba nožiarskeho tovaru, zámkov a kovaní, drôteného tovaru, kovových obalov11. 04. 2007—
mechanická úprava kovov a plechov (natieranie, ohýbanie, rezanie, strihanie na mieru)11. 04. 2007—
povrchová úprava kovov v rozsahu živnosti voľnej11. 04. 2007—
montáž a demontáž bezpečnostných dverí (jedno až dvojbodové)11. 04. 2007—
umývanie motorových vozidiel11. 04. 2007—
Výroba, montáž, opravy a rekonštrukcie oceľových konštrukcií03. 04. 2015—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 31. 01. 2018 do 08. 01. 2024 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
ADVOKÁTSKA KANCELÁRIA VAĽO & PARTNERS s.r.o. · od 31. 01. 2018

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022358503: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022358503: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022358503IČ DPH SK2022358503Obdobia daňových registráciíDIČ 2022358503: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022358503: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022358503IČ DPH SK2022358503Obdobia daňových registráciíDIČ 2022358503: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022358503: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022358503IČ DPH SK2022358503
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202235850311. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 2007
daňové identifikačné číslo202235850310. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −252 678 € a znížila tržby o ▼59 % na 232,1 tisíc eur.

Tržby

232 127 €

▼ 59,4 %

Výsledok hospodárenia

−252 678 €

▲ 72,8 %

Aktíva

396 840 €

▼ 56,4 %

Vlastné imanie

−709 453 €

▼ 126,1 %

Zadlženosť

239,2 %

Hrubá marža

−108,9 %

Čistá marža

−108,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 1 604 811 €. 2020: tržby 3 560 355 €. 2021: tržby 5 325 451 €. 2022: tržby 572 095 €. 2023: tržby 232 127 €.10 mil.5 mil.01,6 mil.3,56 mil.5,33 mil.572,1 tis.232,1 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 1 604 811 €. 2020: tržby 3 560 355 €. 2021: tržby 5 325 451 €. 2022: tržby 572 095 €. 2023: tržby 232 127 €.10 mil.5 mil.01,6 mil.3,56 mil.5,33 mil.572,1 tis.232,1 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 1 604 811 €. 2020: tržby 3 560 355 €. 2021: tržby 5 325 451 €. 2022: tržby 572 095 €. 2023: tržby 232 127 €.10 mil.5 mil.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 26 710 €. 2020: výsledok hospodárenia 27 822 €. 2021: výsledok hospodárenia 39 049 €. 2022: výsledok hospodárenia −927 402 €. 2023: výsledok hospodárenia −252 678 €.50 tis.0−1 mil.+26,7 tis.+27,8 tis.+39 tis.−927,4 tis.−252,7 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 26 710 €. 2020: výsledok hospodárenia 27 822 €. 2021: výsledok hospodárenia 39 049 €. 2022: výsledok hospodárenia −927 402 €. 2023: výsledok hospodárenia −252 678 €.50 tis.0−1 mil.+26,7 tis.+39 tis.201920212023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 26 710 €. 2020: výsledok hospodárenia 27 822 €. 2021: výsledok hospodárenia 39 049 €. 2022: výsledok hospodárenia −927 402 €. 2023: výsledok hospodárenia −252 678 €.50 tis.0−1 mil.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 1 827 461 €, vlastné imanie 57 136 €. 2020: aktíva 1 748 234 €, vlastné imanie 84 958 €. 2021: aktíva 1 076 430 €, vlastné imanie 124 007 €. 2022: aktíva 909 448 €, vlastné imanie −313 774 €. 2023: aktíva 396 840 €, vlastné imanie −709 453 €.2 mil.0−1 mil.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 1 827 461 €, vlastné imanie 57 136 €. 2020: aktíva 1 748 234 €, vlastné imanie 84 958 €. 2021: aktíva 1 076 430 €, vlastné imanie 124 007 €. 2022: aktíva 909 448 €, vlastné imanie −313 774 €. 2023: aktíva 396 840 €, vlastné imanie −709 453 €.2 mil.0−1 mil.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 1 827 461 €, vlastné imanie 57 136 €. 2020: aktíva 1 748 234 €, vlastné imanie 84 958 €. 2021: aktíva 1 076 430 €, vlastné imanie 124 007 €. 2022: aktíva 909 448 €, vlastné imanie −313 774 €. 2023: aktíva 396 840 €, vlastné imanie −709 453 €.2 mil.0−1 mil.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 147 175 €, zásoby 290 873 €, pohľadávky 1 284 254 €, finančné účty 102 486 €. 2020: dlhodobý majetok 549 148 €, zásoby 94 496 €, pohľadávky 1 078 390 €, finančné účty 23 374 €. 2021: dlhodobý majetok 308 223 €, zásoby 42 269 €, pohľadávky 616 582 €, finančné účty 105 960 €. 2022: dlhodobý majetok 268 323 €, zásoby 0 €, pohľadávky 592 274 €, finančné účty 46 013 €. 2023: dlhodobý majetok 274 762 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 530 €, finančné účty 18 152 €.2 mil.1 mil.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 147 175 €, zásoby 290 873 €, pohľadávky 1 284 254 €, finančné účty 102 486 €. 2020: dlhodobý majetok 549 148 €, zásoby 94 496 €, pohľadávky 1 078 390 €, finančné účty 23 374 €. 2021: dlhodobý majetok 308 223 €, zásoby 42 269 €, pohľadávky 616 582 €, finančné účty 105 960 €. 2022: dlhodobý majetok 268 323 €, zásoby 0 €, pohľadávky 592 274 €, finančné účty 46 013 €. 2023: dlhodobý majetok 274 762 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 530 €, finančné účty 18 152 €.2 mil.1 mil.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 147 175 €, zásoby 290 873 €, pohľadávky 1 284 254 €, finančné účty 102 486 €. 2020: dlhodobý majetok 549 148 €, zásoby 94 496 €, pohľadávky 1 078 390 €, finančné účty 23 374 €. 2021: dlhodobý majetok 308 223 €, zásoby 42 269 €, pohľadávky 616 582 €, finančné účty 105 960 €. 2022: dlhodobý majetok 268 323 €, zásoby 0 €, pohľadávky 592 274 €, finančné účty 46 013 €. 2023: dlhodobý majetok 274 762 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 530 €, finančné účty 18 152 €.2 mil.1 mil.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 57 136 €, dlhodobé záväzky 37 191 €, krátkodobé záväzky 1 544 743 €. 2020: vlastné imanie 84 958 €, dlhodobé záväzky 217 644 €, krátkodobé záväzky 1 214 280 €. 2021: vlastné imanie 124 007 €, dlhodobé záväzky 34 559 €, krátkodobé záväzky 699 326 €. 2022: vlastné imanie −313 774 €, dlhodobé záväzky 493 220 €, krátkodobé záväzky 542 022 €. 2023: vlastné imanie −709 453 €, dlhodobé záväzky 487 885 €, krátkodobé záväzky 461 436 €.2 mil.0−1 mil.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 57 136 €, dlhodobé záväzky 37 191 €, krátkodobé záväzky 1 544 743 €. 2020: vlastné imanie 84 958 €, dlhodobé záväzky 217 644 €, krátkodobé záväzky 1 214 280 €. 2021: vlastné imanie 124 007 €, dlhodobé záväzky 34 559 €, krátkodobé záväzky 699 326 €. 2022: vlastné imanie −313 774 €, dlhodobé záväzky 493 220 €, krátkodobé záväzky 542 022 €. 2023: vlastné imanie −709 453 €, dlhodobé záväzky 487 885 €, krátkodobé záväzky 461 436 €.2 mil.0−1 mil.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 57 136 €, dlhodobé záväzky 37 191 €, krátkodobé záväzky 1 544 743 €. 2020: vlastné imanie 84 958 €, dlhodobé záväzky 217 644 €, krátkodobé záväzky 1 214 280 €. 2021: vlastné imanie 124 007 €, dlhodobé záväzky 34 559 €, krátkodobé záväzky 699 326 €. 2022: vlastné imanie −313 774 €, dlhodobé záväzky 493 220 €, krátkodobé záväzky 542 022 €. 2023: vlastné imanie −709 453 €, dlhodobé záväzky 487 885 €, krátkodobé záväzky 461 436 €.2 mil.0−1 mil.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 8 918 €. 2020: daň z príjmu 9 396 €. 2021: daň z príjmu 9 972 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.08,9 tis.9,4 tis.10 tis.0020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 8 918 €. 2020: daň z príjmu 9 396 €. 2021: daň z príjmu 9 972 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.08,9 tis.9,4 tis.10 tis.0020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 8 918 €. 2020: daň z príjmu 9 396 €. 2021: daň z príjmu 9 972 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.00201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,6 mil.3,56 mil.5,33 mil.572,1 tis.232,1 tis.
Výsledok hospodárenia26,7 tis.27,8 tis.39 tis.−927,4 tis.−252,7 tis.
Aktíva1,83 mil.1,75 mil.1,08 mil.909,4 tis.396,8 tis.
Vlastné imanie57,1 tis.85 tis.124 tis.−313,8 tis.−709,5 tis.
Daň z príjmu8,9 tis.9,4 tis.10 tis.00
Zadlženosť86,6 %81,9 %68,2 %113,8 %239,2 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
232,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−252,7 tis.
Aktíva
396,8 tis.
Vlastné imanie
−709,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
239,2 %

2022

Tržby
572,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−927,4 tis.
Aktíva
909,4 tis.
Vlastné imanie
−313,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
113,8 %

2021

Tržby
5,33 mil.
Výsledok hospodárenia
39 tis.
Aktíva
1,08 mil.
Vlastné imanie
124 tis.
Daň z príjmu
10 tis.
Zadlženosť
68,2 %

2020

Tržby
3,56 mil.
Výsledok hospodárenia
27,8 tis.
Aktíva
1,75 mil.
Vlastné imanie
85 tis.
Daň z príjmu
9,4 tis.
Zadlženosť
81,9 %

2019

Tržby
1,6 mil.
Výsledok hospodárenia
26,7 tis.
Aktíva
1,83 mil.
Vlastné imanie
57,1 tis.
Daň z príjmu
8,9 tis.
Zadlženosť
86,6 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

20 oznámení

  1. 17. 12. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 13. 11. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 30. 09. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 18. 08. 2025

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 19. 11. 2024

    Návrh konečného rozvrhu výťažku z oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 18. 09. 2024

    Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 14. 05. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 03. 04. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 21. 02. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 15. 02. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 14. 02. 2024

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 08. 02. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 25. 01. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  14. 19. 01. 2024

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  15. 29. 12. 2023

    Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  16. 14. 11. 2023

    Súpis všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  17. 06. 11. 2023

    Súpis oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  18. 06. 11. 2023

    Súpis oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  19. 29. 09. 2023

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  20. 20. 09. 2023

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API