prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

ADVOKÁTSKA KANCELÁRIA VAĽO & PARTNERS s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36868434aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
04. 06. 201016 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
80 373 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ADVOKÁTSKA KANCELÁRIA VAĽO & PARTNERS s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36868434
daňové identifikačné číslo
2023045937
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023045937
Sídlo
Konštantínova 3, 08001 Prešov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 06. 2010
V registri
16 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 23115/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
753524
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb04. 06. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023045937: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023045937: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023045937IČ DPH SK2023045937Obdobia daňových registráciíDIČ 2023045937: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023045937: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023045937IČ DPH SK2023045937Obdobia daňových registráciíDIČ 2023045937: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023045937: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023045937IČ DPH SK2023045937
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202304593711. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 10. 06. 2010
daňové identifikačné číslo202304593710. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −24 511 € a zvýšila tržby o ▲5 % na 80,4 tisíc eur.

Tržby

80 373 €

▲ 4,8 %

Výsledok hospodárenia

−24 511 €

▼ 589,2 %

Aktíva

83 356 €

▼ 26,7 %

Vlastné imanie

29 427 €

▼ 45,4 %

Zadlženosť

64,7 %

Hrubá marža

−29,3 %

Čistá marža

−30,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 55 095 €. 2022: tržby 65 603 €. 2023: tržby 94 159 €. 2024: tržby 76 683 €. 2025: tržby 80 373 €.100 tis.50 tis.055,1 tis.65,6 tis.94,2 tis.76,7 tis.80,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 55 095 €. 2022: tržby 65 603 €. 2023: tržby 94 159 €. 2024: tržby 76 683 €. 2025: tržby 80 373 €.100 tis.50 tis.055,1 tis.65,6 tis.94,2 tis.76,7 tis.80,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 55 095 €. 2022: tržby 65 603 €. 2023: tržby 94 159 €. 2024: tržby 76 683 €. 2025: tržby 80 373 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 19 072 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 407 €. 2023: výsledok hospodárenia 34 943 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 010 €. 2025: výsledok hospodárenia −24 511 €.50 tis.0−25 tis.+19,1 tis.+5,4 tis.+34,9 tis.+5 tis.−24,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 19 072 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 407 €. 2023: výsledok hospodárenia 34 943 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 010 €. 2025: výsledok hospodárenia −24 511 €.50 tis.0−25 tis.+19,1 tis.+5,4 tis.+34,9 tis.+5 tis.−24,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 19 072 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 407 €. 2023: výsledok hospodárenia 34 943 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 010 €. 2025: výsledok hospodárenia −24 511 €.50 tis.0−25 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 68 780 €, vlastné imanie 13 577 €. 2022: aktíva 55 484 €, vlastné imanie 18 983 €. 2023: aktíva 80 266 €, vlastné imanie 48 927 €. 2024: aktíva 113 715 €, vlastné imanie 53 938 €. 2025: aktíva 83 356 €, vlastné imanie 29 427 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 68 780 €, vlastné imanie 13 577 €. 2022: aktíva 55 484 €, vlastné imanie 18 983 €. 2023: aktíva 80 266 €, vlastné imanie 48 927 €. 2024: aktíva 113 715 €, vlastné imanie 53 938 €. 2025: aktíva 83 356 €, vlastné imanie 29 427 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 68 780 €, vlastné imanie 13 577 €. 2022: aktíva 55 484 €, vlastné imanie 18 983 €. 2023: aktíva 80 266 €, vlastné imanie 48 927 €. 2024: aktíva 113 715 €, vlastné imanie 53 938 €. 2025: aktíva 83 356 €, vlastné imanie 29 427 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 58 821 €, zásoby 8 €, pohľadávky 2 314 €, finančné účty 7 637 €. 2022: dlhodobý majetok 36 862 €, zásoby 11 €, pohľadávky 2 714 €, finančné účty 15 897 €. 2023: dlhodobý majetok 56 332 €, zásoby 123 €, pohľadávky 4 765 €, finančné účty 19 046 €. 2024: dlhodobý majetok 81 373 €, zásoby 53 €, pohľadávky 15 177 €, finančné účty 17 112 €. 2025: dlhodobý majetok 66 127 €, zásoby 7 €, pohľadávky 6 998 €, finančné účty 10 224 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 58 821 €, zásoby 8 €, pohľadávky 2 314 €, finančné účty 7 637 €. 2022: dlhodobý majetok 36 862 €, zásoby 11 €, pohľadávky 2 714 €, finančné účty 15 897 €. 2023: dlhodobý majetok 56 332 €, zásoby 123 €, pohľadávky 4 765 €, finančné účty 19 046 €. 2024: dlhodobý majetok 81 373 €, zásoby 53 €, pohľadávky 15 177 €, finančné účty 17 112 €. 2025: dlhodobý majetok 66 127 €, zásoby 7 €, pohľadávky 6 998 €, finančné účty 10 224 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 58 821 €, zásoby 8 €, pohľadávky 2 314 €, finančné účty 7 637 €. 2022: dlhodobý majetok 36 862 €, zásoby 11 €, pohľadávky 2 714 €, finančné účty 15 897 €. 2023: dlhodobý majetok 56 332 €, zásoby 123 €, pohľadávky 4 765 €, finančné účty 19 046 €. 2024: dlhodobý majetok 81 373 €, zásoby 53 €, pohľadávky 15 177 €, finančné účty 17 112 €. 2025: dlhodobý majetok 66 127 €, zásoby 7 €, pohľadávky 6 998 €, finančné účty 10 224 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 577 €, dlhodobé záväzky 10 484 €, krátkodobé záväzky 44 719 €. 2022: vlastné imanie 18 983 €, dlhodobé záväzky 3 406 €, krátkodobé záväzky 33 095 €. 2023: vlastné imanie 48 927 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 339 €. 2024: vlastné imanie 53 938 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 59 777 €. 2025: vlastné imanie 29 427 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 53 929 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 577 €, dlhodobé záväzky 10 484 €, krátkodobé záväzky 44 719 €. 2022: vlastné imanie 18 983 €, dlhodobé záväzky 3 406 €, krátkodobé záväzky 33 095 €. 2023: vlastné imanie 48 927 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 339 €. 2024: vlastné imanie 53 938 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 59 777 €. 2025: vlastné imanie 29 427 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 53 929 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 577 €, dlhodobé záväzky 10 484 €, krátkodobé záväzky 44 719 €. 2022: vlastné imanie 18 983 €, dlhodobé záväzky 3 406 €, krátkodobé záväzky 33 095 €. 2023: vlastné imanie 48 927 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 339 €. 2024: vlastné imanie 53 938 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 59 777 €. 2025: vlastné imanie 29 427 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 53 929 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 053 €. 2022: daň z príjmu 1 449 €. 2023: daň z príjmu 9 308 €. 2024: daň z príjmu 1 910 €. 2025: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.04,1 tis.1,4 tis.9,3 tis.1,9 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 053 €. 2022: daň z príjmu 1 449 €. 2023: daň z príjmu 9 308 €. 2024: daň z príjmu 1 910 €. 2025: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.04,1 tis.1,4 tis.9,3 tis.1,9 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 053 €. 2022: daň z príjmu 1 449 €. 2023: daň z príjmu 9 308 €. 2024: daň z príjmu 1 910 €. 2025: daň z príjmu 960 €.10 tis.5 tis.0960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby55,1 tis.65,6 tis.94,2 tis.76,7 tis.80,4 tis.
Výsledok hospodárenia19,1 tis.5,4 tis.34,9 tis.5 tis.−24,5 tis.
Aktíva68,8 tis.55,5 tis.80,3 tis.113,7 tis.83,4 tis.
Vlastné imanie13,6 tis.19 tis.48,9 tis.53,9 tis.29,4 tis.
Daň z príjmu4,1 tis.1,4 tis.9,3 tis.1,9 tis.960
Zadlženosť80,3 %65,8 %39,0 %52,6 %64,7 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
80,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−24,5 tis.
Aktíva
83,4 tis.
Vlastné imanie
29,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
64,7 %

2024

Tržby
76,7 tis.
Výsledok hospodárenia
5 tis.
Aktíva
113,7 tis.
Vlastné imanie
53,9 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
52,6 %

2023

Tržby
94,2 tis.
Výsledok hospodárenia
34,9 tis.
Aktíva
80,3 tis.
Vlastné imanie
48,9 tis.
Daň z príjmu
9,3 tis.
Zadlženosť
39,0 %

2022

Tržby
65,6 tis.
Výsledok hospodárenia
5,4 tis.
Aktíva
55,5 tis.
Vlastné imanie
19 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
65,8 %

2021

Tržby
55,1 tis.
Výsledok hospodárenia
19,1 tis.
Aktíva
68,8 tis.
Vlastné imanie
13,6 tis.
Daň z príjmu
4,1 tis.
Zadlženosť
80,3 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API