prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

KOVOVÝROBA VACVAL, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 36707899aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 12. 200619 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
KOVOVÝROBA VACVAL, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
36707899
daňové identifikačné číslo
2022282614
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022282614
Sídlo
Za Oravcom 568, 91321 Trenčianska Turná, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 12. 2006
V registri
19 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 17299/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
342902
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností (maloobchod)06. 12. 2006—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností (veľkoobchod)06. 12. 2006—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby, obchodu, služieb a dopravy v rozsahu voľnej živnosti06. 12. 2006—
výroba strojov, prístrojov a súčiastok06. 12. 2006—
kovovýroba06. 12. 2006—
výroba kovových konštrukcií06. 12. 2006—
maliarske a natieračské práce06. 12. 2006—
prenájom strojov a zariadení06. 12. 2006—
prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb06. 12. 2006—
výstavníctvo06. 12. 2006—
skladovanie06. 12. 2006—
administratívne a kancelárske služby06. 12. 2006—
prenájom motorových vozidiel06. 12. 2006—
výkopové práce06. 12. 2006—
búracie a demolačné práce bez použitia výbušnín06. 12. 2006—
výskum trhu a verejnej mienky06. 12. 2006—
reklamné a propagačné činnosti06. 12. 2006—
faktoring a forfaiting06. 12. 2006—
organizovanie kurzov a školení06. 12. 2006—
organizovanie spoločenských, kultúrnych a športových podujatí06. 12. 2006—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022282614: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022282614: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022282614IČ DPH SK2022282614Obdobia daňových registráciíDIČ 2022282614: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022282614: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022282614IČ DPH SK2022282614Obdobia daňových registráciíDIČ 2022282614: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022282614: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022282614IČ DPH SK2022282614
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202228261411. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2007
daňové identifikačné číslo202228261410. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

0 €

▲ 100,0 %

Aktíva

0 €

▼ 100,0 %

Vlastné imanie

0 €

▲ 100,0 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 367 480 €. 2018: tržby 248 594 €. 2019: tržby 192 143 €. 2023: tržby 166 637 €. 2025: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0367,5 tis.248,6 tis.192,1 tis.166,6 tis.020172018201920232025Tržby2017: tržby 367 480 €. 2018: tržby 248 594 €. 2019: tržby 192 143 €. 2023: tržby 166 637 €. 2025: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0367,5 tis.248,6 tis.192,1 tis.166,6 tis.020172018201920232025Tržby2017: tržby 367 480 €. 2018: tržby 248 594 €. 2019: tržby 192 143 €. 2023: tržby 166 637 €. 2025: tržby 0 €.500 tis.250 tis.00201720192025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 226 €. 2018: výsledok hospodárenia −4 695 €. 2019: výsledok hospodárenia −38 747 €. 2023: výsledok hospodárenia −19 314 €. 2025: výsledok hospodárenia 0 €.0−50 tis.−1,2 tis.−4,7 tis.−38,7 tis.−19,3 tis.020172018201920232025Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 226 €. 2018: výsledok hospodárenia −4 695 €. 2019: výsledok hospodárenia −38 747 €. 2023: výsledok hospodárenia −19 314 €. 2025: výsledok hospodárenia 0 €.0−50 tis.−1,2 tis.−4,7 tis.−38,7 tis.−19,3 tis.020172018201920232025Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 226 €. 2018: výsledok hospodárenia −4 695 €. 2019: výsledok hospodárenia −38 747 €. 2023: výsledok hospodárenia −19 314 €. 2025: výsledok hospodárenia 0 €.0−50 tis.0201720192025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 193 976 €, vlastné imanie 57 774 €. 2018: aktíva 179 154 €, vlastné imanie 53 079 €. 2019: aktíva 149 958 €, vlastné imanie 14 332 €. 2023: aktíva 139 471 €, vlastné imanie −4 982 €. 2025: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.200 tis.0−5 tis.20172018201920232025Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 193 976 €, vlastné imanie 57 774 €. 2018: aktíva 179 154 €, vlastné imanie 53 079 €. 2019: aktíva 149 958 €, vlastné imanie 14 332 €. 2023: aktíva 139 471 €, vlastné imanie −4 982 €. 2025: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.200 tis.0−5 tis.20172018201920232025Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 193 976 €, vlastné imanie 57 774 €. 2018: aktíva 179 154 €, vlastné imanie 53 079 €. 2019: aktíva 149 958 €, vlastné imanie 14 332 €. 2023: aktíva 139 471 €, vlastné imanie −4 982 €. 2025: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.200 tis.0−5 tis.20172018201920232025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 42 700 €, zásoby 6 149 €, pohľadávky 52 821 €, finančné účty 92 306 €. 2018: dlhodobý majetok 34 344 €, zásoby 3 006 €, pohľadávky 31 764 €, finančné účty 110 040 €. 2019: dlhodobý majetok 2 510 €, zásoby 2 028 €, pohľadávky 41 009 €, finančné účty 104 411 €. 2023: dlhodobý majetok 2 510 €, zásoby 2 462 €, pohľadávky 47 990 €, finančné účty 86 455 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.200 tis.100 tis.020172018201920232025Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 42 700 €, zásoby 6 149 €, pohľadávky 52 821 €, finančné účty 92 306 €. 2018: dlhodobý majetok 34 344 €, zásoby 3 006 €, pohľadávky 31 764 €, finančné účty 110 040 €. 2019: dlhodobý majetok 2 510 €, zásoby 2 028 €, pohľadávky 41 009 €, finančné účty 104 411 €. 2023: dlhodobý majetok 2 510 €, zásoby 2 462 €, pohľadávky 47 990 €, finančné účty 86 455 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.200 tis.100 tis.020172018201920232025Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 42 700 €, zásoby 6 149 €, pohľadávky 52 821 €, finančné účty 92 306 €. 2018: dlhodobý majetok 34 344 €, zásoby 3 006 €, pohľadávky 31 764 €, finančné účty 110 040 €. 2019: dlhodobý majetok 2 510 €, zásoby 2 028 €, pohľadávky 41 009 €, finančné účty 104 411 €. 2023: dlhodobý majetok 2 510 €, zásoby 2 462 €, pohľadávky 47 990 €, finančné účty 86 455 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.200 tis.100 tis.020172018201920232025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 57 774 €, dlhodobé záväzky 9 632 €, krátkodobé záväzky 126 570 €. 2018: vlastné imanie 53 079 €, dlhodobé záväzky 2 735 €, krátkodobé záväzky 123 340 €. 2019: vlastné imanie 14 332 €, dlhodobé záväzky 500 €, krátkodobé záväzky 135 126 €. 2023: vlastné imanie −4 982 €, dlhodobé záväzky 821 €, krátkodobé záväzky 143 632 €. 2025: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.200 tis.0−5 tis.20172018201920232025Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 57 774 €, dlhodobé záväzky 9 632 €, krátkodobé záväzky 126 570 €. 2018: vlastné imanie 53 079 €, dlhodobé záväzky 2 735 €, krátkodobé záväzky 123 340 €. 2019: vlastné imanie 14 332 €, dlhodobé záväzky 500 €, krátkodobé záväzky 135 126 €. 2023: vlastné imanie −4 982 €, dlhodobé záväzky 821 €, krátkodobé záväzky 143 632 €. 2025: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.200 tis.0−5 tis.20172018201920232025Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 57 774 €, dlhodobé záväzky 9 632 €, krátkodobé záväzky 126 570 €. 2018: vlastné imanie 53 079 €, dlhodobé záväzky 2 735 €, krátkodobé záväzky 123 340 €. 2019: vlastné imanie 14 332 €, dlhodobé záväzky 500 €, krátkodobé záväzky 135 126 €. 2023: vlastné imanie −4 982 €, dlhodobé záväzky 821 €, krátkodobé záväzky 143 632 €. 2025: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.200 tis.0−5 tis.20172018201920232025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 864 €. 2018: daň z príjmu 1 179 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,9 tis.1,2 tis.00020172018201920232025Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 864 €. 2018: daň z príjmu 1 179 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,9 tis.1,2 tis.00020172018201920232025Daň z príjmu2017: daň z príjmu 1 864 €. 2018: daň z príjmu 1 179 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.000201720192025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby367,5 tis.248,6 tis.192,1 tis.166,6 tis.0
Výsledok hospodárenia−1,2 tis.−4,7 tis.−38,7 tis.−19,3 tis.0
Aktíva194 tis.179,2 tis.150 tis.139,5 tis.0
Vlastné imanie57,8 tis.53,1 tis.14,3 tis.−5 tis.0
Daň z príjmu1,9 tis.1,2 tis.000
Zadlženosť70,2 %70,4 %90,4 %103,6 %—

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
0
Vlastné imanie
0
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2023

Tržby
166,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−19,3 tis.
Aktíva
139,5 tis.
Vlastné imanie
−5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
103,6 %

2019

Tržby
192,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−38,7 tis.
Aktíva
150 tis.
Vlastné imanie
14,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
90,4 %

2018

Tržby
248,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,7 tis.
Aktíva
179,2 tis.
Vlastné imanie
53,1 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
70,4 %

2017

Tržby
367,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
194 tis.
Vlastné imanie
57,8 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
70,2 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API