Súhrn
- Vznik
- 30. 09. 200323 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 0 €01/2022 — 06/2022
- Oznámenia
- 99 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- KNAPP, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36573396
- daňové identifikačné číslo
- 2021746155
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Liptovská Teplá 13, 03483 Liptovská Teplá, Slovenská republika
- Územie
- Liptovská Tepláokres RužomberokŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 09. 2003
- V registri
- 23 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 15347/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 524183
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| výroba propagačných a reklamných materiálov a výrobkov | 30. 09. 2003 | — |
| výroba upomienkových a pamiatkových predmetov v rozsahu voľnej živnosti | 30. 09. 2003 | — |
| výroba keramických a porcelánových produktov | 30. 09. 2003 | — |
| reklamné činnosti | 30. 09. 2003 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 30. 09. 2003 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) | 30. 09. 2003 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 30. 09. 2003 | — |
| výroba papierenská | 03. 03. 2004 | — |
| výroba gumových tampónov a hĺbkotlačových dosiek pre tampónovú tlač | 03. 03. 2004 | — |
| potlač reklamných predmetov | 03. 03. 2004 | — |
| sadzba a zhotovenie tlačiarskych predlôh | 03. 03. 2004 | — |
| priemyselný desing, desing prostredia, grafický desing | 03. 03. 2004 | — |
| výroba výrobkov z dreva v rozsahu voľných živností | 03. 03. 2004 | — |
| nákup a predaj reklamných nosičov | 03. 03. 2004 | — |
| skladovanie | 03. 03. 2004 | — |
| veľkoobchodná a maloobchodná činnosť s reklamným materiálom | 03. 03. 2004 | — |
| veľkoobchod s kancelárskymi potrebami a reklamnými predmetmi | 03. 03. 2004 | — |
| organizovanie kurzov, seminárov, školení a športových podujatí v rozsahu voľnej živnosti | 03. 03. 2004 | — |
| sekretárske služby | 03. 03. 2004 | — |
| sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti | 03. 03. 2004 | — |
| prenájom kancelárskych strojov a zariadení vrátane elektronických zariadení na spracovanie údajov | 03. 03. 2004 | — |
| výskum verejnej mienky | 03. 03. 2004 | — |
| čistiace a upratovacie práce | 03. 03. 2004 | — |
| prenájom bytov, domov, obchodov, konferenčných sál, prenájom pozemkov pre obytné prívesy | 03. 03. 2004 | — |
| výroba kovových konštrukcií a ich častí | 10. 11. 2006 | — |
| kovanie, lisovanie, razenie a valcovanie kovov; prášková metalurgia | 10. 11. 2006 | — |
| spracovanie a povrchová úprava kovov, mimo galvanizácie a smaltovania | 10. 11. 2006 | — |
| mechanické úpravy na zákazku alebo na zmluvnom základe | 10. 11. 2006 | — |
| výroba drobných obalov z ľahkých kovov | 10. 11. 2006 | — |
| výroba, opravy ostatných strojov pre poľnohospodárstvo a lesníctvo | 10. 11. 2006 | — |
| výroba ložísk, ozubených kolies, prevodových a ovládacích prvkov | 10. 11. 2006 | — |
| výroba pecí a horákov | 10. 11. 2006 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 10. 11. 2020 | — |
| Pomocné činnosti v doprave | 10. 11. 2020 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 10. 11. 2020 | — |
| Administratívne služby | 10. 11. 2020 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 10. 11. 2020 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 20. 02. 2019 do 07. 01. 2020 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- Advokátska kancelária SLAMKA & Partners s.r.o. · od 20. 02. 2019
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021746155 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 05. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 01/2022 — 06/2022 znížila stratu na −18 935 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−18 935 €
▲ 38,9 %Aktíva
61 480 €
▲ 278,6 %Vlastné imanie
−80 578 €
▼ 30,7 %Zadlženosť
231,1 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 01/2022 — 06/2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 231,1 tis. | 176,2 tis. | 60,5 tis. | 1,2 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 6,1 tis. | 4,4 tis. | −48 tis. | −31 tis. | −18,9 tis. |
| Aktíva | 41,7 tis. | 41,5 tis. | 37,5 tis. | 16,2 tis. | 61,5 tis. |
| Vlastné imanie | 13 tis. | 17,4 tis. | −30,6 tis. | −61,6 tis. | −80,6 tis. |
| Daň z príjmu | 1,8 tis. | 1,2 tis. | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 68,7 % | 58,1 % | 181,7 % | 479,6 % | 231,1 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
01/2022 — 06/2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −18,9 tis.
- Aktíva
- 61,5 tis.
- Vlastné imanie
- −80,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 231,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −31 tis.
- Aktíva
- 16,2 tis.
- Vlastné imanie
- −61,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 479,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 60,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −48 tis.
- Aktíva
- 37,5 tis.
- Vlastné imanie
- −30,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 181,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 176,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,4 tis.
- Aktíva
- 41,5 tis.
- Vlastné imanie
- 17,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 58,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 231,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,1 tis.
- Aktíva
- 41,7 tis.
- Vlastné imanie
- 13 tis.
- Daň z príjmu
- 1,8 tis.
- Zadlženosť
- 68,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
9 oznámení
15. 11. 2024
Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz
06. 02. 2024
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
13. 10. 2023
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
16. 06. 2023
Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz
11. 05. 2023
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
24. 04. 2023
Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz
24. 04. 2023
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
27. 03. 2023
Oznam o námietke voči zápisu majetku do súpisu konkurz
15. 03. 2023
Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.