prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Hospitale, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36524921aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 12. 199728 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
5 279 225 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Hospitale, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36524921
daňové identifikačné číslo
2021333171
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021333171
Sídlo
B. Bartóka 11, 93601 Šahy, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 12. 1997
V registri
28 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 10734/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
240092
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- kúpa tovaru rôzneho druhu za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti04. 12. 1997—
- kúpa tovaru rôzneho druhu za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti04. 12. 1997—
- reklamná a propagačná činnosť04. 12. 1997—
- vydavateľsko-nakladateľská činnosť04. 12. 1997—
- organizovanie kurzov, seminárov, školení a kultúrnych podujatí04. 12. 1997—
- výskum trhu a verejnej mienky04. 12. 1997—
- factoring a forfaiting04. 12. 1997—
- leasing tovaru v rozsahu voľnej živnosti04. 12. 1997—
- sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti04. 12. 1997—
poskytovanie zdravotnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení s nasledovným odborným zameraním: Ambulancie: ambulancia pediatrie a dorastového lekárstva09. 10. 2010—
ambulancia gynekológie a pôrodníctva09. 10. 2010—
ambulancia interného lekárstva09. 10. 2010—
ambulancia neurológie09. 10. 2010—
ambulancia neuropsychiatrie09. 10. 2010—
ambulancia psychiatrie09. 10. 2010—
ambulancia urológie09. 10. 2010—
ambulancia otorinolaryngológie09. 10. 2010—
ambulancia kardiológie09. 10. 2010—
ambulancia diabetológie, poruchy látkovej premeny a výživy09. 10. 2010—
ambulancia klinickej logopédie09. 10. 2010—
ambulancia klinickej psychológie09. 10. 2010—
ambulancia ortopédie09. 10. 2010—
ambulancia dermatovenerológie09. 10. 2010—
ambulancia anesteziológie09. 10. 2010—
ambulancia patológie09. 10. 2010—
interná príjmová ambulancia /ale nie príjmová /09. 10. 2010—
gynekologicko pôrodnícka príjmová ambulancia09. 10. 2010—
chirurgická ambulancia09. 10. 2010—
reumatologická ambulancia09. 10. 2010—
hematologická ambulancia09. 10. 2010—
zariadenie spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek: RTG, Sono, klinická biochémia a hematológia, FRO09. 10. 2010—
ústavná zdravotná starostlivosť - lôžková časť: interné oddelenie, vrátane ÚPS, JIS, pediatrické oddelenie, vrátane ÚPS, gynekologicko pôrodnícke oddelenie, vrátane ÚPS, chirurgické oddelenie, vrátane ÚPS, JIS, novorodenecké oddelenie, oddelenie OAIM, oddelenie dlhodobo chorých09. 10. 2010—
agentúra domácej ošetrovateľskej starostlivosti09. 10. 2010—
dopravná zdravotná služba12. 01. 2011—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom12. 01. 2011—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 28. 07. 2017
Oprávnená osoba
PATENT IURIST s. r. o. · od 28. 07. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021333171: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021333171: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021333171IČ DPH SK2021333171Obdobia daňových registráciíDIČ 2021333171: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021333171: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021333171IČ DPH SK2021333171Obdobia daňových registráciíDIČ 2021333171: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021333171: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021333171IČ DPH SK2021333171
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202133317111. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo202133317110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 188 134 € a zvýšila tržby o ▲5 % na 5,28 mil. €.

Tržby

5 279 225 €

▲ 5,4 %

Výsledok hospodárenia

188 134 €

▲ 223,4 %

Aktíva

3 810 965 €

▲ 44,9 %

Vlastné imanie

363 262 €

▲ 107,4 %

Zadlženosť

27,0 %

Hrubá marža

3,9 %

Čistá marža

3,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 3 930 532 €. 2022: tržby 3 754 387 €. 2023: tržby 4 765 293 €. 2024: tržby 5 010 687 €. 2025: tržby 5 279 225 €.10 mil.5 mil.03,93 mil.3,75 mil.4,77 mil.5,01 mil.5,28 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 3 930 532 €. 2022: tržby 3 754 387 €. 2023: tržby 4 765 293 €. 2024: tržby 5 010 687 €. 2025: tržby 5 279 225 €.10 mil.5 mil.03,93 mil.3,75 mil.4,77 mil.5,01 mil.5,28 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 3 930 532 €. 2022: tržby 3 754 387 €. 2023: tržby 4 765 293 €. 2024: tržby 5 010 687 €. 2025: tržby 5 279 225 €.10 mil.5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 241 935 €. 2022: výsledok hospodárenia 62 438 €. 2023: výsledok hospodárenia 29 183 €. 2024: výsledok hospodárenia −152 402 €. 2025: výsledok hospodárenia 188 134 €.250 tis.0−200 tis.+241,9 tis.+62,4 tis.+29,2 tis.−152,4 tis.+188,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 241 935 €. 2022: výsledok hospodárenia 62 438 €. 2023: výsledok hospodárenia 29 183 €. 2024: výsledok hospodárenia −152 402 €. 2025: výsledok hospodárenia 188 134 €.250 tis.0−200 tis.+29,2 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 241 935 €. 2022: výsledok hospodárenia 62 438 €. 2023: výsledok hospodárenia 29 183 €. 2024: výsledok hospodárenia −152 402 €. 2025: výsledok hospodárenia 188 134 €.250 tis.0−200 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 475 748 €, vlastné imanie 235 910 €. 2022: aktíva 1 240 842 €, vlastné imanie 298 348 €. 2023: aktíva 1 269 460 €, vlastné imanie 327 530 €. 2024: aktíva 2 630 089 €, vlastné imanie 175 128 €. 2025: aktíva 3 810 965 €, vlastné imanie 363 262 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 475 748 €, vlastné imanie 235 910 €. 2022: aktíva 1 240 842 €, vlastné imanie 298 348 €. 2023: aktíva 1 269 460 €, vlastné imanie 327 530 €. 2024: aktíva 2 630 089 €, vlastné imanie 175 128 €. 2025: aktíva 3 810 965 €, vlastné imanie 363 262 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 475 748 €, vlastné imanie 235 910 €. 2022: aktíva 1 240 842 €, vlastné imanie 298 348 €. 2023: aktíva 1 269 460 €, vlastné imanie 327 530 €. 2024: aktíva 2 630 089 €, vlastné imanie 175 128 €. 2025: aktíva 3 810 965 €, vlastné imanie 363 262 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 216 794 €, zásoby 5 326 €, pohľadávky 454 325 €, finančné účty 796 265 €. 2022: dlhodobý majetok 233 084 €, zásoby 7 848 €, pohľadávky 648 099 €, finančné účty 349 481 €. 2023: dlhodobý majetok 414 569 €, zásoby 11 066 €, pohľadávky 645 008 €, finančné účty 195 106 €. 2024: dlhodobý majetok 445 452 €, zásoby 7 934 €, pohľadávky 650 896 €, finančné účty 1 522 048 €. 2025: dlhodobý majetok 2 255 574 €, zásoby 5 710 €, pohľadávky 985 749 €, finančné účty 559 947 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 216 794 €, zásoby 5 326 €, pohľadávky 454 325 €, finančné účty 796 265 €. 2022: dlhodobý majetok 233 084 €, zásoby 7 848 €, pohľadávky 648 099 €, finančné účty 349 481 €. 2023: dlhodobý majetok 414 569 €, zásoby 11 066 €, pohľadávky 645 008 €, finančné účty 195 106 €. 2024: dlhodobý majetok 445 452 €, zásoby 7 934 €, pohľadávky 650 896 €, finančné účty 1 522 048 €. 2025: dlhodobý majetok 2 255 574 €, zásoby 5 710 €, pohľadávky 985 749 €, finančné účty 559 947 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 216 794 €, zásoby 5 326 €, pohľadávky 454 325 €, finančné účty 796 265 €. 2022: dlhodobý majetok 233 084 €, zásoby 7 848 €, pohľadávky 648 099 €, finančné účty 349 481 €. 2023: dlhodobý majetok 414 569 €, zásoby 11 066 €, pohľadávky 645 008 €, finančné účty 195 106 €. 2024: dlhodobý majetok 445 452 €, zásoby 7 934 €, pohľadávky 650 896 €, finančné účty 1 522 048 €. 2025: dlhodobý majetok 2 255 574 €, zásoby 5 710 €, pohľadávky 985 749 €, finančné účty 559 947 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 235 910 €, dlhodobé záväzky 88 298 €, krátkodobé záväzky 1 078 483 €. 2022: vlastné imanie 298 348 €, dlhodobé záväzky 68 777 €, krátkodobé záväzky 820 429 €. 2023: vlastné imanie 327 530 €, dlhodobé záväzky 168 569 €, krátkodobé záväzky 741 504 €. 2024: vlastné imanie 175 128 €, dlhodobé záväzky 156 395 €, krátkodobé záväzky 959 492 €. 2025: vlastné imanie 363 262 €, dlhodobé záväzky 92 548 €, krátkodobé záväzky 936 029 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 235 910 €, dlhodobé záväzky 88 298 €, krátkodobé záväzky 1 078 483 €. 2022: vlastné imanie 298 348 €, dlhodobé záväzky 68 777 €, krátkodobé záväzky 820 429 €. 2023: vlastné imanie 327 530 €, dlhodobé záväzky 168 569 €, krátkodobé záväzky 741 504 €. 2024: vlastné imanie 175 128 €, dlhodobé záväzky 156 395 €, krátkodobé záväzky 959 492 €. 2025: vlastné imanie 363 262 €, dlhodobé záväzky 92 548 €, krátkodobé záväzky 936 029 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 235 910 €, dlhodobé záväzky 88 298 €, krátkodobé záväzky 1 078 483 €. 2022: vlastné imanie 298 348 €, dlhodobé záväzky 68 777 €, krátkodobé záväzky 820 429 €. 2023: vlastné imanie 327 530 €, dlhodobé záväzky 168 569 €, krátkodobé záväzky 741 504 €. 2024: vlastné imanie 175 128 €, dlhodobé záväzky 156 395 €, krátkodobé záväzky 959 492 €. 2025: vlastné imanie 363 262 €, dlhodobé záväzky 92 548 €, krátkodobé záväzky 936 029 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 65 508 €. 2022: daň z príjmu 16 701 €. 2023: daň z príjmu 7 440 €. 2024: daň z príjmu 2 445 €. 2025: daň z príjmu 20 204 €.100 tis.50 tis.065,5 tis.16,7 tis.7,4 tis.2,4 tis.20,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 65 508 €. 2022: daň z príjmu 16 701 €. 2023: daň z príjmu 7 440 €. 2024: daň z príjmu 2 445 €. 2025: daň z príjmu 20 204 €.100 tis.50 tis.065,5 tis.16,7 tis.7,4 tis.2,4 tis.20,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 65 508 €. 2022: daň z príjmu 16 701 €. 2023: daň z príjmu 7 440 €. 2024: daň z príjmu 2 445 €. 2025: daň z príjmu 20 204 €.100 tis.50 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3,93 mil.3,75 mil.4,77 mil.5,01 mil.5,28 mil.
Výsledok hospodárenia241,9 tis.62,4 tis.29,2 tis.−152,4 tis.188,1 tis.
Aktíva1,48 mil.1,24 mil.1,27 mil.2,63 mil.3,81 mil.
Vlastné imanie235,9 tis.298,3 tis.327,5 tis.175,1 tis.363,3 tis.
Daň z príjmu65,5 tis.16,7 tis.7,4 tis.2,4 tis.20,2 tis.
Zadlženosť79,1 %71,7 %71,7 %42,4 %27,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
5,28 mil.
Výsledok hospodárenia
188,1 tis.
Aktíva
3,81 mil.
Vlastné imanie
363,3 tis.
Daň z príjmu
20,2 tis.
Zadlženosť
27,0 %

2024

Tržby
5,01 mil.
Výsledok hospodárenia
−152,4 tis.
Aktíva
2,63 mil.
Vlastné imanie
175,1 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
42,4 %

2023

Tržby
4,77 mil.
Výsledok hospodárenia
29,2 tis.
Aktíva
1,27 mil.
Vlastné imanie
327,5 tis.
Daň z príjmu
7,4 tis.
Zadlženosť
71,7 %

2022

Tržby
3,75 mil.
Výsledok hospodárenia
62,4 tis.
Aktíva
1,24 mil.
Vlastné imanie
298,3 tis.
Daň z príjmu
16,7 tis.
Zadlženosť
71,7 %

2021

Tržby
3,93 mil.
Výsledok hospodárenia
241,9 tis.
Aktíva
1,48 mil.
Vlastné imanie
235,9 tis.
Daň z príjmu
65,5 tis.
Zadlženosť
79,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API