Súhrn
- Vznik
- 27. 01. 199927 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 022 395 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- P.A.P. Service, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36459089
- daňové identifikačné číslo
- 2020011851
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020011851
- Sídlo
- Budovateľská 63, 08001 Prešov, Slovenská republika
- Územie
- Prešovokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 27. 01. 1999
- V registri
- 27 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 11492/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 674340
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prevádzkovanie strážnej služby | 13. 11. 2010 | — |
| prevádzkovanie detektívnej služby | 13. 11. 2010 | — |
| prevádzkovanie odbornej prípravy a poradenstva | 13. 11. 2010 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 12. 03. 2016 | — |
| poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienu | 12. 03. 2016 | — |
| počítačové služby | 12. 03. 2016 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 12. 03. 2016 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 01. 02. 2017
- Oprávnená osoba
- Peter Farkaš, advokátska kancelária spol. s r.o. · od 13. 07. 2017
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020011851 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 20. 07. 2001 |
| daňové identifikačné číslo | 2020011851 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 8 452 € a zvýšila tržby o ▲19 % na 1,02 mil. €.
Tržby
1 022 395 €
▲ 18,7 %Výsledok hospodárenia
8 452 €
▲ 142,0 %Aktíva
317 269 €
▲ 23,5 %Vlastné imanie
29 334 €
▲ 40,5 %Zadlženosť
90,8 %
Hrubá marža
1,2 %
Čistá marža
0,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,45 mil. | 1,23 mil. | 1,01 mil. | 861,4 tis. | 1,02 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 25,8 tis. | 11 tis. | 15 tis. | −20,1 tis. | 8,5 tis. |
| Aktíva | 255,6 tis. | 254,9 tis. | 275,5 tis. | 257 tis. | 317,3 tis. |
| Vlastné imanie | 45 tis. | 36,1 tis. | 41 tis. | 20,9 tis. | 29,3 tis. |
| Daň z príjmu | 7 tis. | 2,8 tis. | 6,7 tis. | 3,8 tis. | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 82,1 % | 85,7 % | 78,4 % | 91,8 % | 90,8 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 1,02 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 8,5 tis.
- Aktíva
- 317,3 tis.
- Vlastné imanie
- 29,3 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 90,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 861,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −20,1 tis.
- Aktíva
- 257 tis.
- Vlastné imanie
- 20,9 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 91,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,01 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 15 tis.
- Aktíva
- 275,5 tis.
- Vlastné imanie
- 41 tis.
- Daň z príjmu
- 6,7 tis.
- Zadlženosť
- 78,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,23 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 11 tis.
- Aktíva
- 254,9 tis.
- Vlastné imanie
- 36,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 85,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,45 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 25,8 tis.
- Aktíva
- 255,6 tis.
- Vlastné imanie
- 45 tis.
- Daň z príjmu
- 7 tis.
- Zadlženosť
- 82,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.