prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Peter Farkaš, advokátska kancelária spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 36855928aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
04. 01. 200818 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
127 578 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Peter Farkaš, advokátska kancelária spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
36855928
daňové identifikačné číslo
2022505254
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022505254
Sídlo
Puškinova 16, 08001 Prešov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 01. 2008
V registri
18 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 19538/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
729162
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb04. 01. 2008—
Ďalšie záznamy s tým istým IČO
Ďalší záznam s tým istým identifikačné číslo organizácieRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej mociStav
Mgr. Peter Farkaš, advokát9639779zaniknutý 09. 01. 2008

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022505254: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022505254: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022505254IČ DPH SK2022505254Obdobia daňových registráciíDIČ 2022505254: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022505254: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022505254IČ DPH SK2022505254Obdobia daňových registráciíDIČ 2022505254: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022505254: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022505254IČ DPH SK2022505254
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202250525411. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2009
daňové identifikačné číslo202250525410. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼72 % na 4 855 € a znížila tržby o ▼5 % na 127,6 tisíc eur.

Tržby

127 578 €

▼ 5,2 %

Výsledok hospodárenia

4 855 €

▼ 71,5 %

Aktíva

127 398 €

▲ 13,3 %

Vlastné imanie

111 940 €

▲ 19,7 %

Zadlženosť

12,1 %

Hrubá marža

5,7 %

Čistá marža

3,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 102 247 €. 2022: tržby 103 536 €. 2023: tržby 126 284 €. 2024: tržby 134 606 €. 2025: tržby 127 578 €.200 tis.100 tis.0102,2 tis.103,5 tis.126,3 tis.134,6 tis.127,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 102 247 €. 2022: tržby 103 536 €. 2023: tržby 126 284 €. 2024: tržby 134 606 €. 2025: tržby 127 578 €.200 tis.100 tis.0102,2 tis.103,5 tis.126,3 tis.134,6 tis.127,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 102 247 €. 2022: tržby 103 536 €. 2023: tržby 126 284 €. 2024: tržby 134 606 €. 2025: tržby 127 578 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −704 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 221 €. 2023: výsledok hospodárenia 14 720 €. 2024: výsledok hospodárenia 17 046 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 855 €.20 tis.0−20 tis.−704−14,2 tis.+14,7 tis.+17 tis.+4,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −704 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 221 €. 2023: výsledok hospodárenia 14 720 €. 2024: výsledok hospodárenia 17 046 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 855 €.20 tis.0−20 tis.−704−14,2 tis.+14,7 tis.+17 tis.+4,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −704 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 221 €. 2023: výsledok hospodárenia 14 720 €. 2024: výsledok hospodárenia 17 046 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 855 €.20 tis.0−20 tis.−704202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 88 240 €, vlastné imanie 76 010 €. 2022: aktíva 78 939 €, vlastné imanie 61 789 €. 2023: aktíva 117 116 €, vlastné imanie 76 509 €. 2024: aktíva 112 485 €, vlastné imanie 93 555 €. 2025: aktíva 127 398 €, vlastné imanie 111 940 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 88 240 €, vlastné imanie 76 010 €. 2022: aktíva 78 939 €, vlastné imanie 61 789 €. 2023: aktíva 117 116 €, vlastné imanie 76 509 €. 2024: aktíva 112 485 €, vlastné imanie 93 555 €. 2025: aktíva 127 398 €, vlastné imanie 111 940 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 88 240 €, vlastné imanie 76 010 €. 2022: aktíva 78 939 €, vlastné imanie 61 789 €. 2023: aktíva 117 116 €, vlastné imanie 76 509 €. 2024: aktíva 112 485 €, vlastné imanie 93 555 €. 2025: aktíva 127 398 €, vlastné imanie 111 940 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 7 492 €, zásoby 0 €, pohľadávky 63 983 €, finančné účty 16 070 €. 2022: dlhodobý majetok 5 371 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 086 €, finančné účty 29 787 €. 2023: dlhodobý majetok 8 140 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 443 €, finančné účty 66 617 €. 2024: dlhodobý majetok 9 184 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 244 €, finančné účty 59 967 €. 2025: dlhodobý majetok 6 536 €, zásoby 0 €, pohľadávky 77 298 €, finančné účty 42 723 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 7 492 €, zásoby 0 €, pohľadávky 63 983 €, finančné účty 16 070 €. 2022: dlhodobý majetok 5 371 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 086 €, finančné účty 29 787 €. 2023: dlhodobý majetok 8 140 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 443 €, finančné účty 66 617 €. 2024: dlhodobý majetok 9 184 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 244 €, finančné účty 59 967 €. 2025: dlhodobý majetok 6 536 €, zásoby 0 €, pohľadávky 77 298 €, finančné účty 42 723 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 7 492 €, zásoby 0 €, pohľadávky 63 983 €, finančné účty 16 070 €. 2022: dlhodobý majetok 5 371 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 086 €, finančné účty 29 787 €. 2023: dlhodobý majetok 8 140 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 443 €, finančné účty 66 617 €. 2024: dlhodobý majetok 9 184 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 244 €, finančné účty 59 967 €. 2025: dlhodobý majetok 6 536 €, zásoby 0 €, pohľadávky 77 298 €, finančné účty 42 723 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 76 010 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 230 €. 2022: vlastné imanie 61 789 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 150 €. 2023: vlastné imanie 76 509 €, dlhodobé záväzky 139 €, krátkodobé záväzky 40 468 €. 2024: vlastné imanie 93 555 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 18 903 €. 2025: vlastné imanie 111 940 €, dlhodobé záväzky 60 €, krátkodobé záväzky 15 398 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 76 010 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 230 €. 2022: vlastné imanie 61 789 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 150 €. 2023: vlastné imanie 76 509 €, dlhodobé záväzky 139 €, krátkodobé záväzky 40 468 €. 2024: vlastné imanie 93 555 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 18 903 €. 2025: vlastné imanie 111 940 €, dlhodobé záväzky 60 €, krátkodobé záväzky 15 398 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 76 010 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 230 €. 2022: vlastné imanie 61 789 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 150 €. 2023: vlastné imanie 76 509 €, dlhodobé záväzky 139 €, krátkodobé záväzky 40 468 €. 2024: vlastné imanie 93 555 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 18 903 €. 2025: vlastné imanie 111 940 €, dlhodobé záväzky 60 €, krátkodobé záväzky 15 398 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 127 €. 2022: daň z príjmu 4 147 €. 2023: daň z príjmu 4 962 €. 2024: daň z príjmu 4 877 €. 2025: daň z príjmu 2 406 €.5 tis.2,5 tis.02,1 tis.4,1 tis.5 tis.4,9 tis.2,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 127 €. 2022: daň z príjmu 4 147 €. 2023: daň z príjmu 4 962 €. 2024: daň z príjmu 4 877 €. 2025: daň z príjmu 2 406 €.5 tis.2,5 tis.02,1 tis.4,1 tis.5 tis.4,9 tis.2,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 127 €. 2022: daň z príjmu 4 147 €. 2023: daň z príjmu 4 962 €. 2024: daň z príjmu 4 877 €. 2025: daň z príjmu 2 406 €.5 tis.2,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby102,2 tis.103,5 tis.126,3 tis.134,6 tis.127,6 tis.
Výsledok hospodárenia−704−14,2 tis.14,7 tis.17 tis.4,9 tis.
Aktíva88,2 tis.78,9 tis.117,1 tis.112,5 tis.127,4 tis.
Vlastné imanie76 tis.61,8 tis.76,5 tis.93,6 tis.111,9 tis.
Daň z príjmu2,1 tis.4,1 tis.5 tis.4,9 tis.2,4 tis.
Zadlženosť13,9 %21,7 %34,7 %16,8 %12,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
127,6 tis.
Výsledok hospodárenia
4,9 tis.
Aktíva
127,4 tis.
Vlastné imanie
111,9 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
12,1 %

2024

Tržby
134,6 tis.
Výsledok hospodárenia
17 tis.
Aktíva
112,5 tis.
Vlastné imanie
93,6 tis.
Daň z príjmu
4,9 tis.
Zadlženosť
16,8 %

2023

Tržby
126,3 tis.
Výsledok hospodárenia
14,7 tis.
Aktíva
117,1 tis.
Vlastné imanie
76,5 tis.
Daň z príjmu
5 tis.
Zadlženosť
34,7 %

2022

Tržby
103,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,2 tis.
Aktíva
78,9 tis.
Vlastné imanie
61,8 tis.
Daň z príjmu
4,1 tis.
Zadlženosť
21,7 %

2021

Tržby
102,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−704
Aktíva
88,2 tis.
Vlastné imanie
76 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
13,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API