prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

PTAVA, roľnícke družstvo Chlmec

identifikačné číslo organizácie 36445606aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 04. 199729 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Družstvokód 205
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
377 211 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PTAVA, roľnícke družstvo Chlmec
identifikačné číslo organizácie
36445606
daňové identifikačné číslo
2020023357
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020023357
Sídlo
117, 067 41 Chlmec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Družstvo (205)
Vznik
07. 04. 1997
V registri
29 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Dr, vložka č. 10023/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
781561
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve27. 07. 2013—
- poľnohospodárska a lesnícka výroba včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov a plodov za účelom ich spracovania alebo ďalšieho predaja.07. 04. 1997—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)27. 07. 2013—
výroba tovaru z plastov08. 11. 2001—
Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá27. 07. 2013—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve27. 07. 2013—
Spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny27. 07. 2013—
Výroba kŕmnych zmesí27. 07. 2013—
Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov27. 07. 2013—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom27. 07. 2013—
Skladovanie27. 07. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom27. 07. 2013—
Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 403. 03. 2016—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 01. 07. 2017
Oprávnená osoba
ADVOKÁTSKA KANCELÁRIA - JUDr. STANISLAV KAŠČÁK, s.r.o. · od 08. 05. 2025

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020023357: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020023357: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020023357IČ DPH SK2020023357Obdobia daňových registráciíDIČ 2020023357: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020023357: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020023357IČ DPH SK2020023357Obdobia daňových registráciíDIČ 2020023357: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020023357: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020023357IČ DPH SK2020023357
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202002335711. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 08. 04. 1997
daňové identifikačné číslo202002335710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −324 765 € a zvýšila tržby o ▲623 % na 377,2 tisíc eur.

Tržby

377 211 €

▲ 622,9 %

Výsledok hospodárenia

−324 765 €

▼ 29,7 %

Aktíva

1 629 076 €

▲ 95,3 %

Vlastné imanie

85 613 €

▲ 136,0 %

Zadlženosť

94,7 %

Hrubá marža

−85,1 %

Čistá marža

−86,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 296 281 €. 2022: tržby 377 432 €. 2023: tržby 188 804 €. 2024: tržby 52 182 €. 2025: tržby 377 211 €.500 tis.250 tis.0296,3 tis.377,4 tis.188,8 tis.52,2 tis.377,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 296 281 €. 2022: tržby 377 432 €. 2023: tržby 188 804 €. 2024: tržby 52 182 €. 2025: tržby 377 211 €.500 tis.250 tis.0296,3 tis.377,4 tis.188,8 tis.52,2 tis.377,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 296 281 €. 2022: tržby 377 432 €. 2023: tržby 188 804 €. 2024: tržby 52 182 €. 2025: tržby 377 211 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −13 654 €. 2022: výsledok hospodárenia −20 858 €. 2023: výsledok hospodárenia −51 597 €. 2024: výsledok hospodárenia −250 311 €. 2025: výsledok hospodárenia −324 765 €.0−500 tis.−13,7 tis.−20,9 tis.−51,6 tis.−250,3 tis.−324,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −13 654 €. 2022: výsledok hospodárenia −20 858 €. 2023: výsledok hospodárenia −51 597 €. 2024: výsledok hospodárenia −250 311 €. 2025: výsledok hospodárenia −324 765 €.0−500 tis.−13,7 tis.−51,6 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −13 654 €. 2022: výsledok hospodárenia −20 858 €. 2023: výsledok hospodárenia −51 597 €. 2024: výsledok hospodárenia −250 311 €. 2025: výsledok hospodárenia −324 765 €.0−500 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 182 910 €, vlastné imanie 73 409 €. 2022: aktíva 998 656 €, vlastné imanie 73 258 €. 2023: aktíva 1 044 694 €, vlastné imanie 165 397 €. 2024: aktíva 834 077 €, vlastné imanie −238 076 €. 2025: aktíva 1 629 076 €, vlastné imanie 85 613 €.2 mil.0−250 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 182 910 €, vlastné imanie 73 409 €. 2022: aktíva 998 656 €, vlastné imanie 73 258 €. 2023: aktíva 1 044 694 €, vlastné imanie 165 397 €. 2024: aktíva 834 077 €, vlastné imanie −238 076 €. 2025: aktíva 1 629 076 €, vlastné imanie 85 613 €.2 mil.0−250 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 182 910 €, vlastné imanie 73 409 €. 2022: aktíva 998 656 €, vlastné imanie 73 258 €. 2023: aktíva 1 044 694 €, vlastné imanie 165 397 €. 2024: aktíva 834 077 €, vlastné imanie −238 076 €. 2025: aktíva 1 629 076 €, vlastné imanie 85 613 €.2 mil.0−250 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 485 625 €, zásoby 126 176 €, pohľadávky 478 929 €, finančné účty 37 180 €. 2022: dlhodobý majetok 420 244 €, zásoby 142 990 €, pohľadávky 247 219 €, finančné účty 133 198 €. 2023: dlhodobý majetok 342 969 €, zásoby 142 989 €, pohľadávky 497 522 €, finančné účty 6 201 €. 2024: dlhodobý majetok 334 832 €, zásoby 61 852 €, pohľadávky 223 380 €, finančné účty 159 013 €. 2025: dlhodobý majetok 729 227 €, zásoby 136 843 €, pohľadávky 610 224 €, finančné účty 92 795 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 485 625 €, zásoby 126 176 €, pohľadávky 478 929 €, finančné účty 37 180 €. 2022: dlhodobý majetok 420 244 €, zásoby 142 990 €, pohľadávky 247 219 €, finančné účty 133 198 €. 2023: dlhodobý majetok 342 969 €, zásoby 142 989 €, pohľadávky 497 522 €, finančné účty 6 201 €. 2024: dlhodobý majetok 334 832 €, zásoby 61 852 €, pohľadávky 223 380 €, finančné účty 159 013 €. 2025: dlhodobý majetok 729 227 €, zásoby 136 843 €, pohľadávky 610 224 €, finančné účty 92 795 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 485 625 €, zásoby 126 176 €, pohľadávky 478 929 €, finančné účty 37 180 €. 2022: dlhodobý majetok 420 244 €, zásoby 142 990 €, pohľadávky 247 219 €, finančné účty 133 198 €. 2023: dlhodobý majetok 342 969 €, zásoby 142 989 €, pohľadávky 497 522 €, finančné účty 6 201 €. 2024: dlhodobý majetok 334 832 €, zásoby 61 852 €, pohľadávky 223 380 €, finančné účty 159 013 €. 2025: dlhodobý majetok 729 227 €, zásoby 136 843 €, pohľadávky 610 224 €, finančné účty 92 795 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 73 409 €, dlhodobé záväzky 192 684 €, krátkodobé záväzky 916 817 €. 2022: vlastné imanie 73 258 €, dlhodobé záväzky 158 922 €, krátkodobé záväzky 766 476 €. 2023: vlastné imanie 165 397 €, dlhodobé záväzky 124 909 €, krátkodobé záväzky 754 388 €. 2024: vlastné imanie −238 076 €, dlhodobé záväzky 33 570 €, krátkodobé záväzky 1 038 583 €. 2025: vlastné imanie 85 613 €, dlhodobé záväzky 1 519 €, krátkodobé záväzky 1 541 944 €.2 mil.0−250 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 73 409 €, dlhodobé záväzky 192 684 €, krátkodobé záväzky 916 817 €. 2022: vlastné imanie 73 258 €, dlhodobé záväzky 158 922 €, krátkodobé záväzky 766 476 €. 2023: vlastné imanie 165 397 €, dlhodobé záväzky 124 909 €, krátkodobé záväzky 754 388 €. 2024: vlastné imanie −238 076 €, dlhodobé záväzky 33 570 €, krátkodobé záväzky 1 038 583 €. 2025: vlastné imanie 85 613 €, dlhodobé záväzky 1 519 €, krátkodobé záväzky 1 541 944 €.2 mil.0−250 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 73 409 €, dlhodobé záväzky 192 684 €, krátkodobé záväzky 916 817 €. 2022: vlastné imanie 73 258 €, dlhodobé záväzky 158 922 €, krátkodobé záväzky 766 476 €. 2023: vlastné imanie 165 397 €, dlhodobé záväzky 124 909 €, krátkodobé záväzky 754 388 €. 2024: vlastné imanie −238 076 €, dlhodobé záväzky 33 570 €, krátkodobé záväzky 1 038 583 €. 2025: vlastné imanie 85 613 €, dlhodobé záväzky 1 519 €, krátkodobé záväzky 1 541 944 €.2 mil.0−250 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 15 €. 2023: daň z príjmu 418 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00154181,9 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 15 €. 2023: daň z príjmu 418 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00154181,9 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 15 €. 2023: daň z príjmu 418 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00418202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby296,3 tis.377,4 tis.188,8 tis.52,2 tis.377,2 tis.
Výsledok hospodárenia−13,7 tis.−20,9 tis.−51,6 tis.−250,3 tis.−324,8 tis.
Aktíva1,18 mil.998,7 tis.1,04 mil.834,1 tis.1,63 mil.
Vlastné imanie73,4 tis.73,3 tis.165,4 tis.−238,1 tis.85,6 tis.
Daň z príjmu0154181,9 tis.3,8 tis.
Zadlženosť93,8 %92,7 %84,2 %128,5 %94,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
377,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−324,8 tis.
Aktíva
1,63 mil.
Vlastné imanie
85,6 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
94,7 %

2024

Tržby
52,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−250,3 tis.
Aktíva
834,1 tis.
Vlastné imanie
−238,1 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
128,5 %

2023

Tržby
188,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−51,6 tis.
Aktíva
1,04 mil.
Vlastné imanie
165,4 tis.
Daň z príjmu
418
Zadlženosť
84,2 %

2022

Tržby
377,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−20,9 tis.
Aktíva
998,7 tis.
Vlastné imanie
73,3 tis.
Daň z príjmu
15
Zadlženosť
92,7 %

2021

Tržby
296,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−13,7 tis.
Aktíva
1,18 mil.
Vlastné imanie
73,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
93,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API