prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

ADVOKÁTSKA KANCELÁRIA - JUDr. STANISLAV KAŠČÁK, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47245034aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
10. 01. 201313 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
105 541 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ADVOKÁTSKA KANCELÁRIA - JUDr. STANISLAV KAŠČÁK, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47245034
daňové identifikačné číslo
2023675786
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023675786
Sídlo
Ulica 1. mája 1246, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 01. 2013
V registri
13 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 27243/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
733937
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb10. 01. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023675786: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023675786: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023675786IČ DPH SK2023675786Obdobia daňových registráciíDIČ 2023675786: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023675786: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023675786IČ DPH SK2023675786Obdobia daňových registráciíDIČ 2023675786: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023675786: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023675786IČ DPH SK2023675786
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202367578611. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2016
daňové identifikačné číslo202367578610. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼78 % na 9 581 € a znížila tržby o ▼12 % na 105,5 tisíc eur.

Tržby

105 541 €

▼ 12,3 %

Výsledok hospodárenia

9 581 €

▼ 78,1 %

Aktíva

371 843 €

▼ 0,2 %

Vlastné imanie

339 345 €

▲ 2,9 %

Zadlženosť

8,7 %

Hrubá marža

11,8 %

Čistá marža

9,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 89 916 €. 2022: tržby 85 504 €. 2023: tržby 96 873 €. 2024: tržby 120 316 €. 2025: tržby 105 541 €.200 tis.100 tis.089,9 tis.85,5 tis.96,9 tis.120,3 tis.105,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 89 916 €. 2022: tržby 85 504 €. 2023: tržby 96 873 €. 2024: tržby 120 316 €. 2025: tržby 105 541 €.200 tis.100 tis.089,9 tis.85,5 tis.96,9 tis.120,3 tis.105,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 89 916 €. 2022: tržby 85 504 €. 2023: tržby 96 873 €. 2024: tržby 120 316 €. 2025: tržby 105 541 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 37 207 €. 2022: výsledok hospodárenia 19 464 €. 2023: výsledok hospodárenia 23 552 €. 2024: výsledok hospodárenia 43 674 €. 2025: výsledok hospodárenia 9 581 €.50 tis.25 tis.0+37,2 tis.+19,5 tis.+23,6 tis.+43,7 tis.+9,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 37 207 €. 2022: výsledok hospodárenia 19 464 €. 2023: výsledok hospodárenia 23 552 €. 2024: výsledok hospodárenia 43 674 €. 2025: výsledok hospodárenia 9 581 €.50 tis.25 tis.0+37,2 tis.+19,5 tis.+23,6 tis.+43,7 tis.+9,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 37 207 €. 2022: výsledok hospodárenia 19 464 €. 2023: výsledok hospodárenia 23 552 €. 2024: výsledok hospodárenia 43 674 €. 2025: výsledok hospodárenia 9 581 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 262 785 €, vlastné imanie 243 073 €. 2022: aktíva 277 975 €, vlastné imanie 262 538 €. 2023: aktíva 306 291 €, vlastné imanie 286 090 €. 2024: aktíva 372 488 €, vlastné imanie 329 764 €. 2025: aktíva 371 843 €, vlastné imanie 339 345 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 262 785 €, vlastné imanie 243 073 €. 2022: aktíva 277 975 €, vlastné imanie 262 538 €. 2023: aktíva 306 291 €, vlastné imanie 286 090 €. 2024: aktíva 372 488 €, vlastné imanie 329 764 €. 2025: aktíva 371 843 €, vlastné imanie 339 345 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 262 785 €, vlastné imanie 243 073 €. 2022: aktíva 277 975 €, vlastné imanie 262 538 €. 2023: aktíva 306 291 €, vlastné imanie 286 090 €. 2024: aktíva 372 488 €, vlastné imanie 329 764 €. 2025: aktíva 371 843 €, vlastné imanie 339 345 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 234 845 €, finančné účty 27 940 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 238 571 €, finančné účty 39 404 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 292 694 €, finančné účty 13 597 €. 2024: dlhodobý majetok 50 487 €, zásoby 0 €, pohľadávky 297 374 €, finančné účty 24 627 €. 2025: dlhodobý majetok 37 597 €, zásoby 0 €, pohľadávky 300 672 €, finančné účty 33 574 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 234 845 €, finančné účty 27 940 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 238 571 €, finančné účty 39 404 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 292 694 €, finančné účty 13 597 €. 2024: dlhodobý majetok 50 487 €, zásoby 0 €, pohľadávky 297 374 €, finančné účty 24 627 €. 2025: dlhodobý majetok 37 597 €, zásoby 0 €, pohľadávky 300 672 €, finančné účty 33 574 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 234 845 €, finančné účty 27 940 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 238 571 €, finančné účty 39 404 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 292 694 €, finančné účty 13 597 €. 2024: dlhodobý majetok 50 487 €, zásoby 0 €, pohľadávky 297 374 €, finančné účty 24 627 €. 2025: dlhodobý majetok 37 597 €, zásoby 0 €, pohľadávky 300 672 €, finančné účty 33 574 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 243 073 €, dlhodobé záväzky 8 057 €, krátkodobé záväzky 11 655 €. 2022: vlastné imanie 262 538 €, dlhodobé záväzky 1 801 €, krátkodobé záväzky 13 636 €. 2023: vlastné imanie 286 090 €, dlhodobé záväzky 2 509 €, krátkodobé záväzky 17 692 €. 2024: vlastné imanie 329 764 €, dlhodobé záväzky 3 252 €, krátkodobé záväzky 39 472 €. 2025: vlastné imanie 339 345 €, dlhodobé záväzky 19 534 €, krátkodobé záväzky 12 964 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 243 073 €, dlhodobé záväzky 8 057 €, krátkodobé záväzky 11 655 €. 2022: vlastné imanie 262 538 €, dlhodobé záväzky 1 801 €, krátkodobé záväzky 13 636 €. 2023: vlastné imanie 286 090 €, dlhodobé záväzky 2 509 €, krátkodobé záväzky 17 692 €. 2024: vlastné imanie 329 764 €, dlhodobé záväzky 3 252 €, krátkodobé záväzky 39 472 €. 2025: vlastné imanie 339 345 €, dlhodobé záväzky 19 534 €, krátkodobé záväzky 12 964 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 243 073 €, dlhodobé záväzky 8 057 €, krátkodobé záväzky 11 655 €. 2022: vlastné imanie 262 538 €, dlhodobé záväzky 1 801 €, krátkodobé záväzky 13 636 €. 2023: vlastné imanie 286 090 €, dlhodobé záväzky 2 509 €, krátkodobé záväzky 17 692 €. 2024: vlastné imanie 329 764 €, dlhodobé záväzky 3 252 €, krátkodobé záväzky 39 472 €. 2025: vlastné imanie 339 345 €, dlhodobé záväzky 19 534 €, krátkodobé záväzky 12 964 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 10 127 €. 2022: daň z príjmu 5 608 €. 2023: daň z príjmu 6 513 €. 2024: daň z príjmu 11 715 €. 2025: daň z príjmu 2 845 €.20 tis.10 tis.010,1 tis.5,6 tis.6,5 tis.11,7 tis.2,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 10 127 €. 2022: daň z príjmu 5 608 €. 2023: daň z príjmu 6 513 €. 2024: daň z príjmu 11 715 €. 2025: daň z príjmu 2 845 €.20 tis.10 tis.010,1 tis.5,6 tis.6,5 tis.11,7 tis.2,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 10 127 €. 2022: daň z príjmu 5 608 €. 2023: daň z príjmu 6 513 €. 2024: daň z príjmu 11 715 €. 2025: daň z príjmu 2 845 €.20 tis.10 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby89,9 tis.85,5 tis.96,9 tis.120,3 tis.105,5 tis.
Výsledok hospodárenia37,2 tis.19,5 tis.23,6 tis.43,7 tis.9,6 tis.
Aktíva262,8 tis.278 tis.306,3 tis.372,5 tis.371,8 tis.
Vlastné imanie243,1 tis.262,5 tis.286,1 tis.329,8 tis.339,3 tis.
Daň z príjmu10,1 tis.5,6 tis.6,5 tis.11,7 tis.2,8 tis.
Zadlženosť7,5 %5,6 %6,6 %11,5 %8,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
105,5 tis.
Výsledok hospodárenia
9,6 tis.
Aktíva
371,8 tis.
Vlastné imanie
339,3 tis.
Daň z príjmu
2,8 tis.
Zadlženosť
8,7 %

2024

Tržby
120,3 tis.
Výsledok hospodárenia
43,7 tis.
Aktíva
372,5 tis.
Vlastné imanie
329,8 tis.
Daň z príjmu
11,7 tis.
Zadlženosť
11,5 %

2023

Tržby
96,9 tis.
Výsledok hospodárenia
23,6 tis.
Aktíva
306,3 tis.
Vlastné imanie
286,1 tis.
Daň z príjmu
6,5 tis.
Zadlženosť
6,6 %

2022

Tržby
85,5 tis.
Výsledok hospodárenia
19,5 tis.
Aktíva
278 tis.
Vlastné imanie
262,5 tis.
Daň z príjmu
5,6 tis.
Zadlženosť
5,6 %

2021

Tržby
89,9 tis.
Výsledok hospodárenia
37,2 tis.
Aktíva
262,8 tis.
Vlastné imanie
243,1 tis.
Daň z príjmu
10,1 tis.
Zadlženosť
7,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API