prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

SKINTORE, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 36442402aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 04. 200620 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SKINTORE, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
36442402
daňové identifikačné číslo
2022176849
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Staré Grunty 6, 84104 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 04. 2006
V registri
20 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 60780/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
813447
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
výroba tovaru z plastov14. 04. 2006—
výroba kovov14. 04. 2006—
výroba železa, ocele a ferozliatin14. 04. 2006—
zámočníctvo14. 04. 2006—
kovoobrábanie14. 04. 2006—
výroba kovových konštrukcií a ich častí14. 04. 2006—
výroba nádrží, zásobníkov a kontajnerov z kovov14. 04. 2006—
kovanie, lisovanie, razenie14. 04. 2006—
brúsenie a leštenie kovov14. 04. 2006—
mechanické úpravy na zákazku alebo na zmluvnom základe14. 04. 2006—
výroba ventilov a armatúr14. 04. 2006—
výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely14. 04. 2006—
výroba zariadení pre jadrové elektrárne a teplárne14. 04. 2006—
výroba zariadení pre riadenie priemyselných procesov14. 04. 2006—
sprostredkovanie obchodu14. 04. 2006—
leasing spojený s financovaním14. 04. 2006—
veľkoobchod s kovmi a kovovými rudami14. 04. 2006—
inžinierska činnosť14. 04. 2006—
obchodná činnosť (veľkoobchod, maloobchod)12. 03. 2009—
reklamné a marketingové služby12. 03. 2009—
nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie12. 03. 2009—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla12. 03. 2009—
prenájom hnuteľných vecí12. 03. 2009—
opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených elektrických zariadení v rozsahu : trieda objektov " A " na zariadeniach s napätím do 1000 V10. 09. 2009—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí10. 09. 2009—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 09. 12. 2017 do 01. 02. 2021 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
a Audit, s. r. o. · od 03. 01. 2019

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022176849: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022176849Obdobia daňových registráciíDIČ 2022176849: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022176849Obdobia daňových registráciíDIČ 2022176849: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022176849
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202217684910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 prepadlo do straty −4 863 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−4 863 €

▼ 115,3 %

Aktíva

1 146 904 €

▼ 1,5 %

Vlastné imanie

−391 953 €

▼ 1,2 %

Zadlženosť

134,2 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 8 999 634 €. 2016: tržby 9 871 769 €. 2017: tržby 948 445 €. 2018: tržby 173 863 €. 2019: tržby 0 €.10 mil.5 mil.09 mil.9,87 mil.948,4 tis.173,9 tis.020152016201720182019Tržby2015: tržby 8 999 634 €. 2016: tržby 9 871 769 €. 2017: tržby 948 445 €. 2018: tržby 173 863 €. 2019: tržby 0 €.10 mil.5 mil.09 mil.9,87 mil.948,4 tis.173,9 tis.020152016201720182019Tržby2015: tržby 8 999 634 €. 2016: tržby 9 871 769 €. 2017: tržby 948 445 €. 2018: tržby 173 863 €. 2019: tržby 0 €.10 mil.5 mil.00201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −46 056 €. 2016: výsledok hospodárenia −23 239 €. 2017: výsledok hospodárenia −42 708 €. 2018: výsledok hospodárenia 31 790 €. 2019: výsledok hospodárenia −4 863 €.50 tis.0−50 tis.−46,1 tis.−23,2 tis.−42,7 tis.+31,8 tis.−4,9 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −46 056 €. 2016: výsledok hospodárenia −23 239 €. 2017: výsledok hospodárenia −42 708 €. 2018: výsledok hospodárenia 31 790 €. 2019: výsledok hospodárenia −4 863 €.50 tis.0−50 tis.−46,1 tis.−23,2 tis.−42,7 tis.+31,8 tis.−4,9 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −46 056 €. 2016: výsledok hospodárenia −23 239 €. 2017: výsledok hospodárenia −42 708 €. 2018: výsledok hospodárenia 31 790 €. 2019: výsledok hospodárenia −4 863 €.50 tis.0−50 tis.201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 8 207 329 €, vlastné imanie −352 676 €. 2016: aktíva 8 935 723 €, vlastné imanie −376 054 €. 2017: aktíva 1 204 389 €, vlastné imanie −418 800 €. 2018: aktíva 1 163 833 €, vlastné imanie −387 134 €. 2019: aktíva 1 146 904 €, vlastné imanie −391 953 €.10 mil.0−500 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 8 207 329 €, vlastné imanie −352 676 €. 2016: aktíva 8 935 723 €, vlastné imanie −376 054 €. 2017: aktíva 1 204 389 €, vlastné imanie −418 800 €. 2018: aktíva 1 163 833 €, vlastné imanie −387 134 €. 2019: aktíva 1 146 904 €, vlastné imanie −391 953 €.10 mil.0−500 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 8 207 329 €, vlastné imanie −352 676 €. 2016: aktíva 8 935 723 €, vlastné imanie −376 054 €. 2017: aktíva 1 204 389 €, vlastné imanie −418 800 €. 2018: aktíva 1 163 833 €, vlastné imanie −387 134 €. 2019: aktíva 1 146 904 €, vlastné imanie −391 953 €.10 mil.0−500 tis.20152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 91 019 €, zásoby 4 544 966 €, pohľadávky 3 343 047 €, finančné účty 201 680 €. 2016: dlhodobý majetok 491 971 €, zásoby 4 959 434 €, pohľadávky 3 347 831 €, finančné účty 132 428 €. 2017: dlhodobý majetok 4 266 €, zásoby 12 297 €, pohľadávky 1 185 867 €, finančné účty 1 605 €. 2018: dlhodobý majetok 4 143 €, zásoby 3 059 €, pohľadávky 1 154 074 €, finančné účty 2 557 €. 2019: dlhodobý majetok 4 186 €, zásoby 3 059 €, pohľadávky 1 136 188 €, finančné účty 3 089 €.10 mil.5 mil.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 91 019 €, zásoby 4 544 966 €, pohľadávky 3 343 047 €, finančné účty 201 680 €. 2016: dlhodobý majetok 491 971 €, zásoby 4 959 434 €, pohľadávky 3 347 831 €, finančné účty 132 428 €. 2017: dlhodobý majetok 4 266 €, zásoby 12 297 €, pohľadávky 1 185 867 €, finančné účty 1 605 €. 2018: dlhodobý majetok 4 143 €, zásoby 3 059 €, pohľadávky 1 154 074 €, finančné účty 2 557 €. 2019: dlhodobý majetok 4 186 €, zásoby 3 059 €, pohľadávky 1 136 188 €, finančné účty 3 089 €.10 mil.5 mil.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 91 019 €, zásoby 4 544 966 €, pohľadávky 3 343 047 €, finančné účty 201 680 €. 2016: dlhodobý majetok 491 971 €, zásoby 4 959 434 €, pohľadávky 3 347 831 €, finančné účty 132 428 €. 2017: dlhodobý majetok 4 266 €, zásoby 12 297 €, pohľadávky 1 185 867 €, finančné účty 1 605 €. 2018: dlhodobý majetok 4 143 €, zásoby 3 059 €, pohľadávky 1 154 074 €, finančné účty 2 557 €. 2019: dlhodobý majetok 4 186 €, zásoby 3 059 €, pohľadávky 1 136 188 €, finančné účty 3 089 €.10 mil.5 mil.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −352 676 €, dlhodobé záväzky 4 908 265 €, krátkodobé záväzky 3 651 616 €. 2016: vlastné imanie −376 054 €, dlhodobé záväzky 4 423 478 €, krátkodobé záväzky 4 888 299 €. 2017: vlastné imanie −418 800 €, dlhodobé záväzky 421 034 €, krátkodobé záväzky 1 202 155 €. 2018: vlastné imanie −387 134 €, dlhodobé záväzky 580 €, krátkodobé záväzky 1 550 387 €. 2019: vlastné imanie −391 953 €, dlhodobé záväzky 580 €, krátkodobé záväzky 1 538 277 €.10 mil.0−500 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −352 676 €, dlhodobé záväzky 4 908 265 €, krátkodobé záväzky 3 651 616 €. 2016: vlastné imanie −376 054 €, dlhodobé záväzky 4 423 478 €, krátkodobé záväzky 4 888 299 €. 2017: vlastné imanie −418 800 €, dlhodobé záväzky 421 034 €, krátkodobé záväzky 1 202 155 €. 2018: vlastné imanie −387 134 €, dlhodobé záväzky 580 €, krátkodobé záväzky 1 550 387 €. 2019: vlastné imanie −391 953 €, dlhodobé záväzky 580 €, krátkodobé záväzky 1 538 277 €.10 mil.0−500 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie −352 676 €, dlhodobé záväzky 4 908 265 €, krátkodobé záväzky 3 651 616 €. 2016: vlastné imanie −376 054 €, dlhodobé záväzky 4 423 478 €, krátkodobé záväzky 4 888 299 €. 2017: vlastné imanie −418 800 €, dlhodobé záväzky 421 034 €, krátkodobé záväzky 1 202 155 €. 2018: vlastné imanie −387 134 €, dlhodobé záväzky 580 €, krátkodobé záväzky 1 550 387 €. 2019: vlastné imanie −391 953 €, dlhodobé záväzky 580 €, krátkodobé záväzky 1 538 277 €.10 mil.0−500 tis.20152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 2 867 €. 2016: daň z príjmu 3 707 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.3,7 tis.2,9 tis.960020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 2 867 €. 2016: daň z príjmu 3 707 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.3,7 tis.2,9 tis.960020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 2 867 €. 2016: daň z príjmu 3 707 €. 2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.00201520172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby9 mil.9,87 mil.948,4 tis.173,9 tis.0
Výsledok hospodárenia−46,1 tis.−23,2 tis.−42,7 tis.31,8 tis.−4,9 tis.
Aktíva8,21 mil.8,94 mil.1,2 mil.1,16 mil.1,15 mil.
Vlastné imanie−352,7 tis.−376,1 tis.−418,8 tis.−387,1 tis.−392 tis.
Daň z príjmu2,9 tis.3,7 tis.2,9 tis.9600
Zadlženosť104,3 %104,2 %134,8 %133,3 %134,2 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−4,9 tis.
Aktíva
1,15 mil.
Vlastné imanie
−392 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
134,2 %

2018

Tržby
173,9 tis.
Výsledok hospodárenia
31,8 tis.
Aktíva
1,16 mil.
Vlastné imanie
−387,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
133,3 %

2017

Tržby
948,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−42,7 tis.
Aktíva
1,2 mil.
Vlastné imanie
−418,8 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
134,8 %

2016

Tržby
9,87 mil.
Výsledok hospodárenia
−23,2 tis.
Aktíva
8,94 mil.
Vlastné imanie
−376,1 tis.
Daň z príjmu
3,7 tis.
Zadlženosť
104,2 %

2015

Tržby
9 mil.
Výsledok hospodárenia
−46,1 tis.
Aktíva
8,21 mil.
Vlastné imanie
−352,7 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
104,3 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API