prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

a Audit, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44828331aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
27. 08. 200917 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
563 631 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
a Audit, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44828331
daňové identifikačné číslo
2022885216
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022885216
Sídlo
Ul. 29 Augusta 2B, 811 07 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 08. 2009
V registri
17 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 60085/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
690970
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,27. 08. 2009—
vedenie účtovníctva,27. 08. 2009—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,27. 08. 2009—
audítorská činnosť,10. 11. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022885216: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022885216: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022885216IČ DPH SK2022885216Obdobia daňových registráciíDIČ 2022885216: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022885216: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022885216IČ DPH SK2022885216Obdobia daňových registráciíDIČ 2022885216: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022885216: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022885216IČ DPH SK2022885216
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202288521611. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 07. 12. 2012
daňové identifikačné číslo202288521610. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲31 % na 34 162 € a zvýšila tržby o ▲3 % na 563,6 tisíc eur.

Tržby

563 631 €

▲ 2,7 %

Výsledok hospodárenia

34 162 €

▲ 30,9 %

Aktíva

304 663 €

▼ 1,9 %

Vlastné imanie

224 983 €

▲ 17,9 %

Zadlženosť

26,2 %

Hrubá marža

7,9 %

Čistá marža

6,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 465 456 €. 2022: tržby 446 026 €. 2023: tržby 492 487 €. 2024: tržby 548 800 €. 2025: tržby 563 631 €.1 mil.500 tis.0465,5 tis.446 tis.492,5 tis.548,8 tis.563,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 465 456 €. 2022: tržby 446 026 €. 2023: tržby 492 487 €. 2024: tržby 548 800 €. 2025: tržby 563 631 €.1 mil.500 tis.0465,5 tis.446 tis.492,5 tis.548,8 tis.563,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 465 456 €. 2022: tržby 446 026 €. 2023: tržby 492 487 €. 2024: tržby 548 800 €. 2025: tržby 563 631 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 32 022 €. 2022: výsledok hospodárenia 23 093 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 495 €. 2024: výsledok hospodárenia 26 096 €. 2025: výsledok hospodárenia 34 162 €.50 tis.25 tis.0+32 tis.+23,1 tis.+18,5 tis.+26,1 tis.+34,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 32 022 €. 2022: výsledok hospodárenia 23 093 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 495 €. 2024: výsledok hospodárenia 26 096 €. 2025: výsledok hospodárenia 34 162 €.50 tis.25 tis.0+32 tis.+23,1 tis.+18,5 tis.+26,1 tis.+34,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 32 022 €. 2022: výsledok hospodárenia 23 093 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 495 €. 2024: výsledok hospodárenia 26 096 €. 2025: výsledok hospodárenia 34 162 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 332 708 €, vlastné imanie 134 637 €. 2022: aktíva 350 520 €, vlastné imanie 157 731 €. 2023: aktíva 304 120 €, vlastné imanie 173 224 €. 2024: aktíva 310 620 €, vlastné imanie 190 820 €. 2025: aktíva 304 663 €, vlastné imanie 224 983 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 332 708 €, vlastné imanie 134 637 €. 2022: aktíva 350 520 €, vlastné imanie 157 731 €. 2023: aktíva 304 120 €, vlastné imanie 173 224 €. 2024: aktíva 310 620 €, vlastné imanie 190 820 €. 2025: aktíva 304 663 €, vlastné imanie 224 983 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 332 708 €, vlastné imanie 134 637 €. 2022: aktíva 350 520 €, vlastné imanie 157 731 €. 2023: aktíva 304 120 €, vlastné imanie 173 224 €. 2024: aktíva 310 620 €, vlastné imanie 190 820 €. 2025: aktíva 304 663 €, vlastné imanie 224 983 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 70 493 €, zásoby 0 €, pohľadávky 86 828 €, finančné účty 12 651 €. 2022: dlhodobý majetok 61 699 €, zásoby 0 €, pohľadávky 108 295 €, finančné účty 31 645 €. 2023: dlhodobý majetok 49 496 €, zásoby 0 €, pohľadávky 72 423 €, finančné účty 47 315 €. 2024: dlhodobý majetok 71 277 €, zásoby 0 €, pohľadávky 81 960 €, finančné účty 33 243 €. 2025: dlhodobý majetok 40 722 €, zásoby 0 €, pohľadávky 93 382 €, finančné účty 64 995 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 70 493 €, zásoby 0 €, pohľadávky 86 828 €, finančné účty 12 651 €. 2022: dlhodobý majetok 61 699 €, zásoby 0 €, pohľadávky 108 295 €, finančné účty 31 645 €. 2023: dlhodobý majetok 49 496 €, zásoby 0 €, pohľadávky 72 423 €, finančné účty 47 315 €. 2024: dlhodobý majetok 71 277 €, zásoby 0 €, pohľadávky 81 960 €, finančné účty 33 243 €. 2025: dlhodobý majetok 40 722 €, zásoby 0 €, pohľadávky 93 382 €, finančné účty 64 995 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 70 493 €, zásoby 0 €, pohľadávky 86 828 €, finančné účty 12 651 €. 2022: dlhodobý majetok 61 699 €, zásoby 0 €, pohľadávky 108 295 €, finančné účty 31 645 €. 2023: dlhodobý majetok 49 496 €, zásoby 0 €, pohľadávky 72 423 €, finančné účty 47 315 €. 2024: dlhodobý majetok 71 277 €, zásoby 0 €, pohľadávky 81 960 €, finančné účty 33 243 €. 2025: dlhodobý majetok 40 722 €, zásoby 0 €, pohľadávky 93 382 €, finančné účty 64 995 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 134 637 €, dlhodobé záväzky 1 059 €, krátkodobé záväzky 197 012 €. 2022: vlastné imanie 157 731 €, dlhodobé záväzky 38 088 €, krátkodobé záväzky 154 701 €. 2023: vlastné imanie 173 224 €, dlhodobé záväzky 21 427 €, krátkodobé záväzky 109 469 €. 2024: vlastné imanie 190 820 €, dlhodobé záväzky 34 648 €, krátkodobé záväzky 85 152 €. 2025: vlastné imanie 224 983 €, dlhodobé záväzky 15 233 €, krátkodobé záväzky 64 447 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 134 637 €, dlhodobé záväzky 1 059 €, krátkodobé záväzky 197 012 €. 2022: vlastné imanie 157 731 €, dlhodobé záväzky 38 088 €, krátkodobé záväzky 154 701 €. 2023: vlastné imanie 173 224 €, dlhodobé záväzky 21 427 €, krátkodobé záväzky 109 469 €. 2024: vlastné imanie 190 820 €, dlhodobé záväzky 34 648 €, krátkodobé záväzky 85 152 €. 2025: vlastné imanie 224 983 €, dlhodobé záväzky 15 233 €, krátkodobé záväzky 64 447 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 134 637 €, dlhodobé záväzky 1 059 €, krátkodobé záväzky 197 012 €. 2022: vlastné imanie 157 731 €, dlhodobé záväzky 38 088 €, krátkodobé záväzky 154 701 €. 2023: vlastné imanie 173 224 €, dlhodobé záväzky 21 427 €, krátkodobé záväzky 109 469 €. 2024: vlastné imanie 190 820 €, dlhodobé záväzky 34 648 €, krátkodobé záväzky 85 152 €. 2025: vlastné imanie 224 983 €, dlhodobé záväzky 15 233 €, krátkodobé záväzky 64 447 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 8 852 €. 2022: daň z príjmu 8 094 €. 2023: daň z príjmu 5 797 €. 2024: daň z príjmu 8 982 €. 2025: daň z príjmu 10 394 €.20 tis.10 tis.08,9 tis.8,1 tis.5,8 tis.9 tis.10,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 8 852 €. 2022: daň z príjmu 8 094 €. 2023: daň z príjmu 5 797 €. 2024: daň z príjmu 8 982 €. 2025: daň z príjmu 10 394 €.20 tis.10 tis.08,9 tis.8,1 tis.5,8 tis.9 tis.10,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 8 852 €. 2022: daň z príjmu 8 094 €. 2023: daň z príjmu 5 797 €. 2024: daň z príjmu 8 982 €. 2025: daň z príjmu 10 394 €.20 tis.10 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby465,5 tis.446 tis.492,5 tis.548,8 tis.563,6 tis.
Výsledok hospodárenia32 tis.23,1 tis.18,5 tis.26,1 tis.34,2 tis.
Aktíva332,7 tis.350,5 tis.304,1 tis.310,6 tis.304,7 tis.
Vlastné imanie134,6 tis.157,7 tis.173,2 tis.190,8 tis.225 tis.
Daň z príjmu8,9 tis.8,1 tis.5,8 tis.9 tis.10,4 tis.
Zadlženosť59,5 %55,0 %43,0 %38,6 %26,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
563,6 tis.
Výsledok hospodárenia
34,2 tis.
Aktíva
304,7 tis.
Vlastné imanie
225 tis.
Daň z príjmu
10,4 tis.
Zadlženosť
26,2 %

2024

Tržby
548,8 tis.
Výsledok hospodárenia
26,1 tis.
Aktíva
310,6 tis.
Vlastné imanie
190,8 tis.
Daň z príjmu
9 tis.
Zadlženosť
38,6 %

2023

Tržby
492,5 tis.
Výsledok hospodárenia
18,5 tis.
Aktíva
304,1 tis.
Vlastné imanie
173,2 tis.
Daň z príjmu
5,8 tis.
Zadlženosť
43,0 %

2022

Tržby
446 tis.
Výsledok hospodárenia
23,1 tis.
Aktíva
350,5 tis.
Vlastné imanie
157,7 tis.
Daň z príjmu
8,1 tis.
Zadlženosť
55,0 %

2021

Tržby
465,5 tis.
Výsledok hospodárenia
32 tis.
Aktíva
332,7 tis.
Vlastné imanie
134,6 tis.
Daň z príjmu
8,9 tis.
Zadlženosť
59,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API